Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Poleciał.

Dowodzik głupoty pałkarzy :D

A teraz jak bedziemy spocić w Głogowie to będa dumni ze posprzątali miasto. Nie widzą mośki jak ludziska się kręcą żeby popatrzeć na jakąś atrakcję, a gdyby te kapcie się nie paliły na parkingu to naprawdę byłoby spokojnie.

Wiem Wojtas, "M" niesie :D

a co do zgłoszeń to rzeczywiście przeflancowali nas na strefę, bo chociaż to też teren zamknięty to mają błogosławieństwo od zarządcy do kontroli i mandatów, a poza tym chyba jest do 40 ograniczenie

Tzn co dobrze zrozumiałem .... jaraliście kapcia pod Tesco i dziwicie się że policja przyjechała ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn co dobrze zrozumiałem .... jaraliście kapcia pod Tesco i dziwicie się że policja przyjechała ??

jeszcze nie było jarania a już cywilny fiat przyjechał zresztą tego jarania to było kilka sekund bardziej nazwał bym to ładny kontrolowany uślizg tylnych kół naprawdę nie było się jeszcze czego czepiać

Edytowane przez mariusz13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja naliczyłem 15 sztuk BMW

moim skromnym zdaniem bardzo dobry wynik jak na nasz rejon zresztą było super sąsiedzi zadowoleni zresztą też posiadacze BMW :-P tyle że nie zrzeszeni ale myślę że już nie długo, następnym razem też się pojawię tylko poproszę inne miasto :wink:

Edytowane przez mariusz13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... i po spocie:) Pozytywnie zaskoczyła mnie ilość aut, może nie było tyle co zwykle we Wrcoku ale uważam, że i tak nieźle. Nie wiem czy jest sens pisać o tych, którzy popsuli nam humory ale niestety u nas tak jest. Trzeba teraz sprawdzić gaśnicę, trójkąt i zawsze mieć dobrze odśnieżone(w tym roku odparowane) szyby bo coś czuję, że będą częste kontrole Polkowickich Beemek:):):)Dzięki za spotkanie i do następnego. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koleżka ma racje :) samochodów było bardzo dużo jak na spocik w takiej mieścinie nie dziw ze policja była taka wystraszona myśleli ze to jakas konfrontacja bedzie z forum audi pewnie :lol: nic sie nie działo to wystawili nas na VW a tam tez cisza hehe Mariusz troche dal hehe przeciagna do ogcinki na jedynce, dwojka i juz go mieli, szkoda chłopa bo oberwał po całości ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było dobrze, policyjna głupota. Zazdrościli, chcieli się dowartościować. Tego ich Fiata mogliśmy pchać co nie mógł odpalić, ale do tyłu z górki. W Lubinie na garażach o 24tej 3 BMW i nie ma problemu, podjadą pogadają bez żadnych kontroli.. wiec tu można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...