Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Jaki kolor beemki ?


VenoM

Rekomendowane odpowiedzi

nie da rady obnizyc auta przy tych felgach i oponach

sa na styk, wchodza tuz pod amor tak ze nawet gume lekko obcieraja oslonowa

komfort ucierpi jakbym chcial zalozyc nisze sprezyny i nizsze opony, to nie mialo by sensu w e38, to nie sportowe auto

mam opony takie same jak w e65 na przywoitym profilu 45

245x45x19 i tyl 275x40x19

na takich oponach komfort jest optymalny bo opony jest w miare duzo a i e38 ma takie zawieszenie ze to niweluje

jedynie jest duzo wiekszy szum niz na fabrycznych 16stkach

z reszta warto miec takie felgi, dodaje autu wygladu od razu +50% :)

niestety opony baaardzo drogie :) w polsce 1600zl sztuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokłdanie to ten kolor wg. mnie E30 bylaby śliczna w tym kolorze:

10017890vv.jpg

to jest oryginalny lakier BMW ale nazwy nie znam. (na tym zdjęciu auto zakurzone mocno i

tydzień po lakierowaniu)

10023195ed.jpg

tutaj czysta po polerce w nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie srebrny jest najbardziej oryginalny. Ja także planuję w najbliższym czasie rzucić nową szatę na moje e21. Będzie to srebrny albo czarny. Jeszcze sie zastanowie. Nie wiem jak inni myslą ale to kwestia gustu.

:wink: Pozdro. Max e21.

oczywiscie srebrny metalik <bmw_1> E30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

też mam diamanstschwarz metallic.gość jak mi w sklepie dobierał to mówil że są dwa odcienie.pod nazwą jes poniżej poziomo 181/9.może to jest jakiś numer katalogowy lakieru?. z boku mam jeszcze pionowo 2/121483. zobacz u sie bie wszystko jest na mocowaniu mc.persona

pozdro <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yan00sh - chyba mogę mówić "po imieniu" :D - jaki masz kolor swojej e36?

chodzi mi o dokładną nazwę koloru, moze nr.

Mam taką samą i nie wiem co to za kolor - taki jakby grafit, nie do konca czarny.

Pozdrawiam

co do numeru to nie wiem. a jak to sprawdzic? moj kolor to diamanstschwarz metallic czyli wlasnie cos takiego jak mowisz... swoją drogą to sporo juz w tym kolorze autek u nas jest <bmw_1>

ps.i jasne ze mozesz mowic po imieniu:) w ogole byles na spocie bo troche duzo ludzi bylo...

Dzieki za pomoc, wreszcie wiem co to za kolor:) Musze zderzaki w kolorze zrobic, w sumie lakiernik sam bedzie dobierał kolor , ale moze lepiej zamówic oryginalny BMW?

Na spocie nie bylem niestety, mam nadzieje ze na nastepnym sie juz pojawie.

A co myslicie o blendzie na tylna szybe? warto zakladac?

Mam tez fajny zderzak - typu M power (nie wiem czy zakladac), ale nie mam jednego halogena - clear - musze dokupic.

Czekam też az mi Bi-xenony zrobia :) mam nadzieje ze sie beda podobac.

Fotki postaram sie wkrotce dodac.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myslicie o blendzie na tylna szybe? warto zakladac?

kwestia gustu... mnie sie nie podoba - uwazam ze bardziej pasuje płetwa jak od nowej 5tki czy 7ki i taką wlasnie mam. Poddaje Ci pod rozwage...

Janusz i bez podłokietnika nie ma mowy :D i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam diamanstschwarz metallic.gość jak mi w sklepie dobierał to mówil że są dwa odcienie.pod nazwą jes poniżej poziomo 181/9.może to jest jakiś numer katalogowy lakieru?. z boku mam jeszcze pionowo 2/121483. zobacz u sie bie wszystko jest na mocowaniu mc.persona

pozdro <bmw_1>

Dokładnie tak jak pisałeś - 181 to wlasnie nr koloru:)

Diamantschwarz Metallic nr- 181 rok - 1990 - ...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Mam pytanie: Jaki kolor uwazacie za najodpowiedniejszy do BMW ?

Ewentualnie jaki pasuje do ktorego modelu ?

Pytam przede wszystkim z ciekawosci, a poza tym w najblizszym czasie moja E-30stka bedzie miala nowy lakier ... i prawde mowiac mam cholerny dylemat w zwiazku z kolorem :?

Moim zdaniem najlepsze kolorki dla bejcy to czarny, srebrny lub niebieski (tez z M-ki).

A jak uwazaja szanowni koledzy ?

Pozdrawiam

Venom

Do e30 najlepszy to ciemno - zielony. wyglada wypasnie a e38 to ten, chyba najledniejszy kiedykolwiek widzialem , i ta skora zolta ahhh.. 20128323po.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie zasada kolorów samochodowych jest prosta:

Małe auta - jasne barwy. duże auta ciemne. Odcienie srebrnego i szarości nałatwiej utrzymać w czystości (sorry za ten buraczany rym :!: ). Czarny oraz granat to pod tym względem tragedia, ciągle trzeba pucować, a czarne kombi (jakich wiele) wygląda jak trupiarka.

A teraz mój gust:

Najgorszy kolor to zdecydowanie czerwony, no po prostu brak słów...

Ja lubie te szare, ale niektóre BMW super wygladają w bieli. Jest tak np. w przypadku e46 coupe - białe e46 coupe w bieli rządzi. Chyba jestem osamotniony w tej opinii bo auta takie widziałem jak do tej pory tylko na zdjęciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, że jak kupowałem swoją E36 trochę byłem podłamany jej kolorem (bostongrunmettalic).

Teraz po dwóch miesiącach zaczyna mi się podobac a do tego dostrzegam zalety tego koloru: nietuzinkowość, piekna perła w słońcu, stosunkowo łatwy w utrzymaniu - nie widac tak bardzo brudu.

E24 mam oczywiście w najbardziej moim zdaniem kultowym kolorze z palety BMW - cosmosscwarzmettalic. Jednak utrzymanie go w czystości to faktycznie koszmar. No ale jak się czarną Barbare wymyje efekt jest nie do podrobienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...