Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Co raz bardziej wstyd mi , że jeżdżę BMW ..... ***** normalnie ręce opadają co się dookoła dzieje .... ja nie wiem jakieś tabuny debili pokupowali sobie BMW i myślą że są za***iści i że mogą robić co chcą na drodze bo mają BMW

No do ****y nędzy dzisiaj przelała się w mnie czara goryczy .... stoimy sobie na światłach do skrętu w lewo , na środkowym pasie podjeżdża jaśnie hrabia w srebrnym E46 .... fotel na typowego lansiarza pochylony aż za słupek (żeby nie przestrzelili) .... i co ... uchyla szybkę i najpierw *******ziela jakieś papierki za okno ..... mija chwila i *******ala w ślad za papierkami pół fajki palącej się .....

Między świętami a nowym rokiem to było jakieś apogeum , partyzantka na czerwonym ze środkowego pasa wpierdala nie się na lewy przed całą kolumnę aut i mało nie rozjeżdża pieszych ..... i kto .... jakiś cymbał w szarym E39

Proponuję zrobić Hall of inFame czyli opis delikwenta + fotka i może jak ktoś zobaczy swoje blachy na necie to przemyśli to co wyprawia na drodze.

A tego delikwenta od fajek wrzucę wieczorem fotkę blachy bo w tej chwili nie pamiętam .... DWR 4.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem za,ostatnio jakiś osioł,czerwonym e36,takie cuda wyprawiał,że tak jak mówisz,wstyd mi było,że w BMW siedze,ale nie wiem,czy na takich coś podziała,trzeba mieć rozum,żeby coś zrozumieć

Forum jest dobrze pozycjonowane więc myślę , że ten temat wysoko wyskoczy w googlach a jak ktoś przez przypadek trafi na swoje blachy albo jego znajomi to trochę wstydu może będzie ..... stanie się "sławny"

Zawsze możemy zrobić konkurs na BURAKA Miesiąca i spośród zgłoszeń takich dziwnych akcji wybrać tego "najlepszego" i wystawić na główną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możemy zrobić konkurs na BURAKA Miesiąca i spośród zgłoszeń takich dziwnych akcji wybrać tego "najlepszego" i wystawić na główną

Za***isty pomysł :lol: Gorzej jak któregoś dnia ktoś wrzuci tablice jakiegoś Klubowicza :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za***isty pomysł :lol: Gorzej jak któregoś dnia ktoś wrzuci tablice jakiegoś Klubowicza :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Dlatego tym bardziej powinniśmy dawać przykład i nie robić obory na drodze a jak któremuś z nas się zdarzy taka akcja to tym bardziej powinniśmy to pokazywać , nie ma równych i równiejszych.

Więc jak ktoś widzi wieśniacko zaparkowane BMW niech robi fotkę z widocznym miejscem i tablicą rejestracyjną i wrzuca w temat.

Owszem czasem człowiek przyciśnie "odrobinę", ale tylko wtedy gdy można...

Jaro tu nie chodzi o prędkość bo każdemu zdarzy się depnąć ale jak są ku temu warunki .... a nie wyprzedzanie , podwójna ciągła pod górkę i po łuku ... :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale teraz duzo takich Lepkow co zrobia prawko kupia e30 za grosze i swiruja pawiana ;/

Dawno już nie widziałem E30tki na mieście a tym bardziej świrującej :/

Zdecydowanie E39 / E46 / X5 to jakaś totalna plaga buractwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Oławie jeździ kilka burków w E36, ostatnio jeden pacjent prawie rozjechał Młodą na pasach gdy przechodziła z Krzysiem. Szkoda, że nie spisała tablic bo oblałbym to benzyną i podpalił. Jest też jakiś burak w czarnej E36 coupe na blachach PSL albo coś takiego, jakis czas temu miałem nieprzyjemność go spotkać, leciałem sobie spokojnie (drogą jak do Matiego), koleś nagle pojawił się za mną, jechał przez chwilę tak jak ja ale chyba się znudził więc łycha. Wyprzedził mnie i po jakichś 15-tu metrach hamulce w podłoge i skręca w prawo. Puściłem się za nim, taką mało uczęszczaną drogą obok oczyszczalni ścieków. Typowy miszcz prostej, przed zakrętami hamował prawie do zera. Dałem sobie spokój i pofrunął dalej. Ale nie tylko w Beemkach można spotkac buraka. U mnie na osiedlu jest jeden z***, lata Passatem. Jakieś pół roku temu wracam z psem ze spaceru, godzina coś koło 21.00, u mnie przed blokiem jest tylko chodnik przy klatkach, boisko i trawniki, czasem tam wjeżdżam by wyładowac zakupy, generalnie ulica jest po drugiej stronie bloku. Spod ostatniej klatki startuje Passat ale tak jakby był na Skarbimierzu i startował na 1/4 mili. Zapierdala po chodniku, na łuku mało go nie wyniosło w jedną z klatek. Byłem w lekkim szoku. Zauważył mnie i heble, opony piszczą, zatrzymał się jakieś dwa metry przede mną i czeka. Podchodzę do kierowcy, szyby uchylone, w środku czterech drechów w kapturach, kierowca łysy. Pytam go "Po*****o cię stary???". Popatrzył, zrobił groźną minę jak ochroniarz w Bierdonce i pojechał dalej. Często go widzę jak zapitala po osiedlu z prędkością dopuszczalną chyba tylko na autostradzie. Nic tylko spisać numery i dzwonić na pały. Często tez jadąc do pracy spotykam debila w czerwonej Hondzie, chyba Civic coupe, koleś pracuje gdzieś na strefie. Nigdy nikomu nie przepuści, zawsze wyprzedza, nie ważne czy jest miejsce czy nie. A o tym ile wracając z pracy chciałem się zatrzymać i zawrócić za głąbem który wyprzedzając zmuszał mnie do wyhamowania do zera nawet nie chce mi się pisać. Nie będę się też wypowiadał na temat kierowców ciężarówek bo mamy tu sporo kierowców zawodowych i nie chce nikogo obrazić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety dużo pajaców jeżdzi po drogach, czy to w beemkach, czy innych autach. Ja większą uwagę zwracam na beemki, bo od razu patrzę się na model, auto itd ;) Szukam znajomych twarzy ;)

To nie wina auta, tylko bezmózgich kierowców, którzy w dupie mają życie innych. Wyprzedzanie na trzeciego, wymuszanie pieszeństwa, jazda na czerwonym świetle, nadmierna prędkość i tak możnaby wymieniać. Ale najbardziej wpienia mnie jak czekam w gignatycznym korku na swoja kolej, aby się włączyć, a jakiś wieśniak wbija się i w dupie ma innych. Krew mnie zalewa.

Ja nie mówię, bo tez zdarza mi się depnąć, ale nie robię partyzanki na drodze, a jak już komuś wymuszę ( co naprawdę bardzo rzadko się zdarza, jeszcze nie mam takiej odwagi ;) ) to przepraszam.

Debile byli, są i niestety będą. Jak sami stracą życie to dobrze, mają to na własne życzenie; szkoda, tylko, że przez nich giną niewinni ludzie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że zaczyna się temat rzeka... niestety ludzie reaguja na nasze auta tak a nie inaczej bo DRESY robią wszystko żeby BMW kojarzyło sie jak najgorzej choc coraz częściej widać ich też w VW.

Chamstwo na drogach było jest i będzie my tego nie zmienimy, tyczy się to wszystkich dużych i małych taka jest prawda tylko że jedni mówią na drugich. Co do wklejania fotek piratow to średnio widze takie cos potem może okazac sie że nasza fura stoi na czterech flakach albo ma falbanki na lakierze od klucza jakiegoś dresa ktory czuje sie skrzywdzony i oskarżany na forum przeciesz on nic takiego nie zrobił to nie jego wina ze ludzie chodza po ulicach jak on w tym czasie wykonuje swoj prywatny rajd i łamie wszystki przepisy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że zaczyna się temat rzeka... niestety ludzie reaguja na nasze auta tak a nie inaczej bo DRESY robią wszystko żeby BMW kojarzyło sie jak najgorzej choc coraz częściej widać ich też w VW.

Ale czemu schodzimy na temat drechow ja tez nieraz lubie sie luzno ubrac jak jade na basen itp i co odrazu jestem tym zlym ???? Temat jest poto zeby tepic zachowanie na drodze ludzi kierujacych Bmw ktorzy napewno nie sa ubrani w dresy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak piszą poprzednicy "dresy" chodzi tylko i wyłącznie o zachowanie a nie ciuchy (jeden lubi ogórki, drugi ogrodnika córki :) ). Dresy to chodzi mi o takich ktorych jak spotkasz to możesz od niego usłyszeć wiązkę wulgaryzmów a jak na ciebie wpadnie to zamiast przepraszam pyta się czy ci zaj.....

Ps Jak ktoś poczuł sie dotkniety za dresa to sorrki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...