Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

no to u nas burmistrzowi zrobili z 5 fotek.. i co...... ***** dostał raz pouczenie..a parkował gdzie się dało czy to na chodniku za znakiem zakazu czy to na miejscu dla inwalidy.. ale nie jeździ BMW tylko Citroenem ale mniejsza o to czym ważne że takie sytuacje się zdążają!!! i powinny zostać namierzone .. nie powiem że bączki po 22 na parkingu się nie zdarzyły , bo się zdarzyło pare razy.... ale nie żeby maniane jakąś odpierdzielać..

KARNY KUT*S 200 SZT złe parkowanie + CZEKI GRATIS! (2071493615) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Bylo mu przykleic kilka na szybe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dzisiaj widziałem jednego buraka w czarnym E39 touring który pasuje idealnie do tematu. W Oławie obok Inter Marche jest szkoła i zaraz obok niej niedawno oddali do użytku nową drogę która prowadzi od Shella do szpitala. Wyjeżdżam dzisiaj z parkingu Brico, patrzymy na prawo - zapierdala Buma ale naprawdę konkretnie. Obok tej szkoły przejechał z taką prędkością, że postukałem się w czoło. Nie wiem po *** tak zapierdalał bo kilkanaście metrów dalej jest skrzyżowanie na którym trzeba ustąpic pierwszeństwa przejazdu. Akurat wyszło tak, że jechaliśmy za nim. Skręca w prawo, tam zaraz jest przejście dla pieszych. Babka była już na pasach a ten ją wyminął i rura. Mówię do kumpla - dawaj za nim, bo jakąś naklejkę ma na klapie z lewej strony. Myślę, no ***** okaże się jeszcze, że to Dyziu...Trochę go dogoniliśmy przed rondem - naklejka w tym samym miejscu co nasza ale z trochę innym tekstem - BMWPASJA...Niestety nie mam zdjęcia ale blachy miał DW :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
ale jesteś sztywny,każdy lubi czasem trochę pozapie*dalac

No to niech jedzie na jakiś parking , boczną drogę i niech nawet postawi furę na dachu , ale niech po mieście nie robi takich cyrków .... miszczu prostej i wyprzedzania na pasach :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość staszek
No to niech jedzie na jakiś parking , boczną drogę i niech nawet postawi furę na dachu , ale niech po mieście nie robi takich cyrków .... miszczu prostej i wyprzedzania na pasach :bag:

Albo niech się rozpędzi do 200 i przywali w drzewo przynajmniej będzie będzie jednego buraka mniej a prasa będzie miała znowu o czym pisać :bag::bag::bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ulala nie ja mam blachy PSC i tak nie świruje po dzielnicach:) kurde czytam strone 8 a tam Czecha tekst

Dyziu jak to bedzie czytal to sie zestresuje

i myśle sobie jak ktoś mnie widział jak zaparkowałem na Borowskiej przed szpitalem na trawniku!!! i mowie sobie ... zrobili mi zdjęcie:) ale nie .....na szczęście nie:):4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...