Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Buraki znajdują sie tylko wewnątrz sama marka nie jest tu w niczym winna

Dokładnie tak jest. Pojechałem dziś z dzieciakami do Majewskiego w Brzegu wymienić kilka rzeczy (Młoda w pracy).

Wracam do domu, jestem przed wylotem z miasta obok Aquaparku, przepisowa prędkość bo często tam stoją. Z tyłu montuje się jakiś łeb w białej furgonetce, trzyma się tak blisko zderzaka, że nawet numerów nie widać.

Masakrycznie mnie w****iają tacy idioci, człowiek mocniej zahamuje bo coś mu wyskoczy i ***, pacjent parkuje w bagażniku a dzieciaki z tyłu...

Minąłem tablicę Brzeg i rura, patrzę w lusterko koleś wyskakuje na lewo i próbuje wyprzedzać. Dość szybko przeszła mu ochota ale trzyma się nadal na samym zderzaku.

Za przejazdem kolejowym skręcam na Oławę a pacjent trąbi i pokazuje łapami bym zjechał na pobocze.

Śmiech na sali...

Do samej Oławy trzymał się na zderzaku i dopiero przed Autolivem wyprzedził mnie w najbardziej do tego odpowiednim miejscu - na skrzyżowaniu...

Biały furgon chyba Renówka na DW.

Utknął na skrzyżowaniach, pojechałem na skróty, zawinąłem na rondzie i mijając go pokazałem pewnym popularnym gestem co myślę na jego temat.

Koleś zapluł i pewnie przy okazji obsmarkał sobie przednią szybę...

Skąd się tacy biorą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ci Forest powiem skad sie biora na swoim przykladzie :D

Generalnie jak przyjdzie mi jechac 400km i jedzie przedemna ktos kto zwalnia na kazdym ograniczeniu predkosci a niemam mozliwosci go wyprzedzic to czasem malo niewybuchne za ta kierownica a najgorzej gry ktos taki chwile wczesniej mnie wyprzedzil. Co prawda nie odwalam jakis niebezpiecznych akcji, nie naciskam na goscia zdarzek tylko zmieniam kolor twrzy na czerwono purpurowy i czekam na okazje do wyprzedzenia.

Widocznie trafiles Forest na bardzo zniecierpliwionego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Nemek, rozumiem, że ktoś może się spieszyć ale powinien pamiętać, że nie jest jedynym użytkownikiem drogi. Zakładam, że hamulce w 3.0d są dość sprawne, gdybym musiał awaryjnie hamować przed np. psem który wyskoczyłby na drogę - taki furgon wyhamowałby równie skutecznie?:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No napewno nie wyhamuje ;) Chodzi mi o to, ze jak ja lamie swiadomi przepisy to nienaciskam na kogos jadacego zgodnie z nimi tylko czekam az bede mogl go wyprzedzic. Niestety jest sporo kierowcow, ktorzy drogi publiczne traktuja jak prywatne tory wyscigowe i dla nich kazdy bedzie zawalidroga, niedzielnym kierowca itd itp.

To jeszcze jeden filmik z burakiem w BMW.

[video=youtube;20SNMdo3B3o]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehehe dobry film Nem.

Dla tych co sie tak spiesza proponuje trasę Poznań - Totun 130 km ale idzie złapać 45 punktów licząc delikatnie po 3 punkty za radar. Tylko na tym odcinku zamontowano ich 22 z czego 15 działa. Baranow w Audi, BMW i Opel Isygnia ostatnimi czasy jest bardzo modna. Nie mam rejestratora w zadnym ze złomów co latam a było by co ponagrywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisalem swego rodzaju litanie na temat zachowan na drodze jednak stwierdzam ze to nie ma sensu jedynie chcialbym napisac tyle :

NA DRODZE MYSLMY NIE TYLKO ZA SIEBIE ALE I ZA DRUGIEGO KIEROWCE I POSTARAJMY SIE POSTAWIC W JEGO POLOZENIU DO TEGO MYSLMY KOGO MAMY W SAMOCHODZIE I CZY SPIESZENIE SIE JAK I BLOKOWANIE TEGO CO SIE SPIESZY NIE POWODUJE SYTUACJI W KTOREJ MOGA UCIERPIEC OSOBY 3 JAK NASI BLISCY. Czesto warto odpuscic gaz i kogos puscic aby uniknac dramatu, 10 sekund straty nie jest warte aby sie z kims scigac na drodze i doprowadzic do kolizji bo on bedize chcial zjechac my mu nie pozwolimy albo nadjedze auto z przeciwka i tragedia. A jak my sie spieszymy to warto miec pod noga zapas bo 99% kierowcow zycia nie ulatwia a na gaz depczą.

peace out

Edytowane przez Mazi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał ktoś w komentarzu - pewnie wyprzedzał TIR'a TIR'em 15 minut i koleś się wku...rzył.

Mnie też szlag trafia jak jadę za ciężarówką która na tempomacie wyprzedza drugą i blokuje lewy pas kilka minut.

Nie mniej jednak zachowanie niezbyt mądre i zasługujące na potępienie :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

druga czesta akcja przy wyprzedzaniu TIR/TIR to...

lecisz,

wyprzedzasz TIRa jadacego za TIRem,

a ten zaczyna sobie wyprzedzac jakies 3m przed toba :bag:

jakby nigdy nic, zapina kierunek, i lewy pas...

bmw_4

niektorym nalezy sie nauczka

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak dla mnie bydlak poinien dostac dozywocie. Szkoda ze nasze prawe nie przewidywuje zmiany kwalifikacji na morderstwo. S****iel zniszczyl zycie wielu osobom. Nie mial bym litosci. A nie przesadzajmy ze mowia o BMW. Zreszta u mnie mam zwyzke ubezpieczenia za marke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noworoczny wypadek w Kamieniu Pomorskim, w którym pijany kierowca zabił sześć osób niczego nie nauczył 28-latka ze Świdnicy. W czwartek wieczorem policjanci zatrzymali mężczyznę, który szalał swoim bmw po ulicach miasta, a był przy tym tak pijany, że miał problem, żeby wysiąść z samochodu. Pierwsze badanie alkomatem pokazało wynik 4,38 promila alkoholu w organizmie, drugie aż 4,63.

Jak fajnie ze już tam nie mieszkam. Ciekawe co za baran.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...