Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Znam ten temat dlatego ogarnialem u siebie fotochrom ;) kwestia pozostala to tylko skladanie tych lusterek, ale skoro tak ma byc to pozostaje mi cieszyc sie wynalazkiem ;)

Moze to pisalem, ale powtorze dla nastepnych, jesli nie dzialaja Ci fotochromy tak jak powinny to sprawdz czy nie masz zaciagnietej rolety z tylu bo ona ogranicza widocznosc czujnika i fotochromy nie sciemniaja sie wlasciwie wiec jesli jestes w nocy w trasie zwin rolete.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotochromatyczne lusterka sa niczym z przyciemnieniem szyb

jezdza za mna nieraz cioty ze zle ustawionymi swiatlami czy nawet pajace na dlugich i nie przeszkadza to wcale a jak sie przesiadam do innego auta to tragedia

Takie szroty od razu laweta i złom , albo wysokie kary jak na zachodzie. Jeden czy drugi kupi chińskie wynalazki al'a xenon, ma źle ustawione światła na tzw. oko i wali po gałach innych a sam wielkie g... widzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wsadzą do jakiegoś golfa 2-3 do zwykłej lampy i rażą jak cholera

Popieram, sam dużo jeżdżę, praca i prywatnie, często nocami. Dziwi mnie tylko, że nasze władze na drogach czepiają się pierdół, a za takie coś nawet nie reagują. Byłem parę razy świadkiem, jak przede mną oznakowany radiowóz nawet nie zareagował na źle ustawione światła ( jedno waliło po oczach, drugie gdzieś na boki ) ostatnio na wylocie Olsztyna dobrze po 23-ciej, więc na pewno to widzieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Z tymi lusterkami składanymi to fakt, że nie przylegają do karoserii tak jak by się chciało. U siebie mam ten sam problem, cały czas myślę, że coś się w nich zaciera lub po prostu blokuje. Mały luz w lewym po rozłożeniu (trzeba wypchnąć ręką do oporu).. Może to i denerwujące, ale można się do tego przyzwyczaić, nie zaprzątać sobie tym głowy. Choć jak wsiadam do auta mojej żony (innej marki) to składają się one idealnie po każdej stronieuklon_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...