Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Pobiłem rekord prędkości


Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie - przecież 318 nie ma licznika wyskalowanego do 250 km/h prawda ?? tylko 220 albo 230 ....

hehhehe przyznam, że na poczaku jak pisałem posta to myślałem o 260km/h, później przypomniałem sobie, że E30-tki mają przeciez 240km/h, ale i w 240 nie wierze w przypadku IS, 136KM nie pociagnie do 240km/h :), a jak pociagnie to chylę czapke. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie - przecież 318 nie ma licznika wyskalowanego do 250 km/h prawda ?? tylko 220 albo 230 ....

hehhehe przyznam, że na poczaku jak pisałem posta to myślałem o 260km/h, później przypomniałem sobie, że E30-tki mają przeciez 240km/h, ale i w 240 nie wierze w przypadku IS, 136KM nie pociagnie do 240km/h :), a jak pociagnie to chylę czapke. :)

Tez mi to ciezko przychodzi do glowy ...

320i - coupe oraz kombiak seryjnie nie zamknal mi licznika

325i - rowniez mialo problemy z zamknieciem licznika , no po remoncie zamykala :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Słuchajcie - przecież 318 nie ma licznika wyskalowanego do 250 km/h prawda ?? tylko 220 albo 230 .... <bmw_1>

Ja jechałem 203 km/h moją więc dlaczego nie może 318 jechać 220 ?? pytanie_bmw

No nie wiem jak tam e30 , ja mam is-a e36 m42 i na autostradzie narazie maks to bylo moze 209km/h , mialem malo miejsca wiec nie jest to max bo to byl bardzo krotki odcinek.. tak aby sprawdzic czy wszystko jest ok. Moge dodac jedynie ,ze jadac te 210 mialem obrotomierz na 6tys. czyli zapas mialem ilu? do czerwonego jest chyba jeszcze z 500.. to raczej nic by juz mi nie dalo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie - przecież 318 nie ma licznika wyskalowanego do 250 km/h prawda ?? tylko 220 albo 230 .... <bmw_1>

Ja jechałem 203 km/h moją więc dlaczego nie może 318 jechać 220 ?? pytanie_bmw

No nie wiem jak tam e30 , ja mam is-a e36 m42 i na autostradzie narazie maks to bylo moze 209km/h , mialem malo miejsca wiec nie jest to max bo to byl bardzo krotki odcinek.. tak aby sprawdzic czy wszystko jest ok. Moge dodac jedynie ,ze jadac te 210 mialem obrotomierz na 6tys. czyli zapas mialem ilu? do czerwonego jest chyba jeszcze z 500.. to raczej nic by juz mi nie dalo..

Tymbardziej udowadniasz ze wczesniejsze posty o E30 sa nie realne :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla silnika zimne powietrze jest lepsze ale zle wplywa na aerodynamike bo zimne jest bardziej gęste a wiec i opory wieksze

[ Dodano: 11 Listopad 06, 00:19 ]

zerknijcie na tego ,szalony,

ten to chyba zamknie szafę

to juz ktores z kolei bmw (nie koniecznie mlode) ktore cwierc mili robi szybciej niz najlepsze polskie dupowozy typu supra , a4 ozzzz , czy inne wynalazki chcace zwac sie samochodami . polecam strone http://www.vsmotor.no/en_videos.html jest tam kilka filmow z udzialem bmw m. innymi 1130 konne m5 turbo oraz .... prawie 1422 konne e36 ... to jest jazda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://s001.wyslijto.pl/index.php?file_id=04124657682809758095&act=&down=&gk=transfer

to jest filmik E34 535 z gazem sekwencyjnym rozpędzającej się do prawie 240 na autostradzie A4 pomiedzy zjazdem na Opole a krapkowice, Ci co tamtedy jeżdza wiedza że to pod górke jest w wiekszości odcinek. jechałem tylko i ja kolega-własciciel auta, przy bardzo wiecznej pogodzie, wiatr nie wiał w plecy, trzesie autem bo gleba jest nie mała, a i nagrane smiesznym aparatem moja reka.

I że niby jak? IS-a ma lecieć więcej od 535? :D ehhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla silnika zimne powietrze jest lepsze ale zle wplywa na aerodynamike bo zimne jest bardziej gęste a wiec i opory wieksze

[ Dodano: 11 Listopad 06, 00:19 ]

zerknijcie na tego ,szalony,

ten to chyba zamknie szafę

to juz ktores z kolei bmw (nie koniecznie mlode) ktore cwierc mili robi szybciej niz najlepsze polskie dupowozy typu supra , a4 ozzzz , czy inne wynalazki chcace zwac sie samochodami . polecam strone http://www.vsmotor.no/en_videos.html jest tam kilka filmow z udzialem bmw m. innymi 1130 konne m5 turbo oraz .... prawie 1422 konne e36 ... to jest jazda

tu sie nie zgodze...przyjechaly by te auta do polski i krecily by duzo gorsze czasy niz za granica..powod prosty...nie mamy toru gdzie takie czasy mozna bylo by krecic... zla nawierzchnia itp..dlatego wszystkie auta ktore kreca dobre czasy tzn ponizej 10 sekund maja naped na 4 buty bo mimo ze supra ma tam ponad 1000km to nie jest w w stanie przeniesc mocy na asfalt...zupelnie inaczej bylo by za granica..pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu sie nie zgodze...przyjechaly by te auta do polski i krecily by duzo gorsze czasy niz za granica..powod prosty...nie mamy toru gdzie takie czasy mozna bylo by krecic... zla nawierzchnia itp..dlatego wszystkie auta ktore kreca dobre czasy tzn ponizej 10 sekund maja naped na 4 buty bo mimo ze supra ma tam ponad 1000km to nie jest w w stanie przeniesc mocy na asfalt...zupelnie inaczej bylo by za granica..pozdro

Serek ma racje wiekszosc tych kosmicznych czasów byla wykrecona na lepiku ,

w polsce tory niestety sa tylko asfaltowe i dla aut na jedną oske sa duze straty .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do czasow to na tvn turbo ciagle cos pokazuja a te audi td to w jetroniku jest krecone juz pare razy widzialem je na hamowni i do hamowni mial z cztery komlety kola ekipa pelen zakret a furke to na lawecie przywiezli bo za duzo wachy sie spala :mrgreen: <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...