Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Patryk a ja popieram tą akcje, dlaczego normalny przedsiębiorca ma płacić składki, podatki itp. a taki jeden z drugim siedzą na allegro i nie często temu "porządnemu" odbierają klientów, mogą dać niższą marżę, czasami nawet minimalną bo jedyne co opłacają to wystawienie aukcji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Patryk a ja popieram tą akcje, dlaczego normalny przedsiębiorca ma płacić składki, podatki itp. a taki jeden z drugim siedzą na allegro i nie często temu "porządnemu" odbierają klientów, mogą dać niższą marżę, czasami nawet minimalną bo jedyne co opłacają to wystawienie aukcji...

Popieram to co Kosa napisał .... jak chcesz się bawić w firmę to opłać ZUS / VAT i wystawiaj co chcesz jaki problem , niech każdy ma równe szanse a nie takie wystawianie na partyzanta i psucie rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym allegro to przeginają sprzedawali ludzie coś od kilku lat i teraz do tyłu podatki każdy który coś sprzedawał zapłaci...To chore podatki z allegro powinny zapłacić tylko osoby prowadzące sklep czy firmę i ciągłą sprzedaż a nie my prywatnie coś odsprzedający.

Jeszcze niby od 2007 roku mają wyciągać sprzedaż,to kpina jakaś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, niech bulą Ci którzy faktycznie z tego żyją. Ja się boję, że jesli ja wystawiłem jakies stare części ze swoich aut to też zapłacę. W tym kraju jest tak, że zawsze biednemu wiatr w oczy i Ci którzy obracają grubą kasą pewnie nie poniosą żadnych konsekwencji, a tacy jak ja będą musieli zapłacić, bo sprzedali np. zderzak i jakiś tam halogen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk to nie takie hop siup. Z tego co pamietam trzeba miec miesieczny przochod pow 1000 ze sprzedazy. Poza tym gdy są to rzeczy stare, posiadane dłużej niż 6 miesięcy, przy czym ich sprzedaż nie jest dokonywana w celach zarobkowych w sposób zorganizowany i ciągły – nie wystąpi obowiązek podatkowy.

Wysłane z mojego GT-N7000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Odgrzeję temat.

Koleś zamordował 4 chłopców, został skazany na karę śmierci, w wyniku amnestii karę zmniejszono na 25 lat.

W lutym wyjdzie na wolność...

'Szatan z Piotrkowa' kończy wyrok. Czy zabójca-pedofil wyjdzie na wolność?

Sytuacja pokazuje chyba jak słabe mamy prawo karne w tym kraju. Trochę powyżej 6 lat pozbawienia wolności za zamordowanie dziecka?

Mam nadzieję, ojcowie ofiar szybko go namierzą i u******lą mu łeb...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej denerwuje, a wręcz przeraża, że my polacy tak bardzo się nienawidzimy! Jeden drugiemu chciałby łeb urwać tylko dla tego, żedrugi ma ciut lepiej. Jak przestaniemy się nienawidzić i zaczniemy szanować to i w urzędach się poprawi może politycy się "poprawią" (w to akurat wątpię), może też pracownincy służby zdrowia zrobią się milsi. Ale chyba to taka nasza polska mentalność wrogość wobec innych polaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda tak jak mówią Ci co byli zagranicą : Polak Polaka oszuka,zrobi w ch**a,okradnie itp...

A co do samej Ojczyzny to na początek proponowałbym aby rząd ustalił najniższą krajową z 2tyś. na rękę i zlikwidować umowy śmieciowe.

Potem zająć się zusem i nfz aby były to instytucje godne zaufania i pewne,a nie jak do tej pory...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nic się nie zmieni póki tam na górze cały ten chlew ma ciche przyzwolenie na samowolke od narodu. Na początek przydaloby się przejść trochę po ulicach zrobić trochę zamieszania. Chociaż z tym u nas ciężko, wszyscy się boją o pracę, rodzinę i w ten sposób błędne koło się zamyka ehh...

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety przez parę dziesięcioleci komuny zepsuł nas i nie prędko się "odrodzimy". A w Rządzie przy korycie to same świnie siedzą bez wyjątku. Szczerze mówiąc to nie mam nikogo kto by mógł mnie godnie reprezentować

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dostaniesz 5.000 od Straży M. za zanieczyszczane miejsc parkingowych substancjami szkodliwymi dla środowiska. Lepiej juz zapłacić.

Kupiliśmy mieszkanie chce zakładać internet z Netii a koleś do mnie mówi ze muszę zapłacić 500 zł kaucji bo na tym adresie jest zadłużenie zrobione 2 lata temu.

Dosłownie mu powiedziałem ze jest ***nięty i wyszedłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dostaniesz 5.000 od Straży M. za zanieczyszczane miejsc parkingowych substancjami szkodliwymi dla środowiska.
Oleju na glebę zrzucać zamiaru nie mam, a przy wymianie przysłowiowych klocków hamulcowych nic nie naświnie ;) O środowisko dbam jak mogę i w sumie kolejną rzeczą która mnie denerwuje w tym kraju to śmiecenie wszędzie, w lasach nad wodą. Nie rozumiem takich wieśniaków, papierek w kieszeń i do śmietnika, a nie usrać na około i pod siebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie....chamstwo i pozostawianie po sobie śmieci jest nagminne i żenujące. Przyjedziesz nad wodę czy jakieś miejsce nad rzeką np., gdzie można zorganizować biwak, rozpalić ognisko, pokąpać się, to wszędzie gdzieś w krzakach, pod drzewami pełno śmieci w poszarpanych przez zwierzynę workach, butelki, puszki, słoiki i co tylko jeszcze możliwe...kartony,pety itd. Skoro można to ze sobą przynieść - powinno się też zabrać - jeśli nie ma na miejscu kontenerów na śmieci. Każdy chce miło i przyjemnie spędzić czas na łonie przyrody, ale jest warunek ,że każdy pozostawi po sobie porządek. Ale po co? Przybyłem, napiłem się, wynoszę się i zapominam o temacie. Przecież wszędzie monitoringu i straży miejskiej nie uświadczymy. Jeden drugiemu powinien zwracać uwagę na takie postępowanie, w końcu w towarzystwie ktoś musi być mądrzejszy i leniowi wtłuc do łepetyny, do czego śmiecenie prowadzi i jak wpływa na samopoczucie innych.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie....chamstwo i pozostawianie po sobie śmieci jest nagminne i żenujące. Przyjedziesz nad wodę czy jakieś miejsce nad rzeką np., gdzie można zorganizować biwak, rozpalić ognisko, pokąpać się, to wszędzie gdzieś w krzakach, pod drzewami pełno śmieci w poszarpanych przez zwierzynę workach, butelki, puszki, słoiki i co tylko jeszcze możliwe...kartony,pety itd. Skoro można to ze sobą przynieść - powinno się też zabrać - jeśli nie ma na miejscu kontenerów na śmieci. Każdy chce miło i przyjemnie spędzić czas na łonie przyrody, ale jest warunek ,że każdy pozostawi po sobie porządek. Ale po co? Przybyłem, napiłem się, wynoszę się i zapominam o temacie. Przecież wszędzie monitoringu i straży miejskiej nie uświadczymy. Jeden drugiemu powinien zwracać uwagę na takie postępowanie, w końcu w towarzystwie ktoś musi być mądrzejszy i leniowi wtłuc do łepetyny, do czego śmiecenie prowadzi i jak wpływa na samopoczucie innych.

Jest dużo prawdy w tym co piszesz. Ale będąc z rodzina, dziećmi zwrócisz uwagę trzem - czterem pijanym młokosom zęby pozbierali puszki czy , butelki po sobie? Nie wydaje mi się. I wielu ludzi własnie tak do tego podchodzi. Jada odpocząć a nie po ty by szarpać się z gnojami, lub być obrzuconym wulgaryzmami.

Proponuje by na początek każdy z nas zadbał o swoje śmieci w takich miejscach być może nawyk zachodu i do nas w promocji przybędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie inaczej czego się Forest spodziewałeś po przepisach w naszym kochanym kraju. Zawsze będzie miał większa pomoc pijak, menel niż ty co pracujesz 15 lat , nagle tracisz prace nie masz dzieci co dać jeść idziesz do Opieki a babka mówi ze w zeszłym roku miałeś za duże dochody i odprawia cie z kwitkiem. Choć moje dzieciaki maja 9 i 7 lat dopiero od 3 lat biorę rodzinne wcześniej mi się nie należało. Za rok tez pewnie nie dostane bo mi się sytuacja materialna poprawiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiecenie nad jeziorami to ciężki temat wieśniaki oraz miastowi śmiecą do okoła siebie a po jednym tygodniu upałów śmieci leżą wszędzie.Jedno co mogę powiedzieć to np. w Ustce nad morzem plaże są dość czyste.Może dla tego bo małolaty latają tylko do Mielna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...