Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak kogo - ale swego czasu miałem problemy zdrowotne. Lubin, Medicus - na wizytę prywatną z diagnozą w postaci 3 słów wybuliłem 290 złoty, za 10 minut rozmowy + 2,5h czekania. Bynajmniej szkoda mi było faceta przede mną przy kasie - chłop z +70 lat przyszedł na zwykłe prześwietlenia, babka zawołała mu 140 złoty, dziadek powiedział że nie ma pieniędzy, pielęgniarka jedynie powiedziała że inaczej nie da rady i pożegnała klienta. Syf i nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wyszło z podnoszeniem akcyz na wódkę bo sprzedaż spadła to teraz biorą się dalej za kierowców: mierzenie odcinków,nowe fotoradary,naklejki na szybę z oc,jak się spóźnisz kilka dni z oc będą surowe kary,nawet przekroczenie o 5km/h ma być mandat,a przecież liczniki w autach mają różnice do ok 5% więc to totalna głupota i słyszy się wiele innych dziwnych pomysłów...Wszystko w celu łatania dziur w budżecie ! Najłatwiej skubać posiadaczy samochodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

a mnie denerwuje fakt, że chcąc wymienić przednią szybę na ori to pomimo pełnego ubezpieczenia w PZU na "auto szybę" mogę dostać tylko zamiennik...

a więc korzystając z ochrony zniżek ( jedna szkoda w całym okresie ubezpieczenia) zmuszony jestem wymienić z polisy AC w Inchcape- więc po co było płacić "auto szybę" ? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwazam ze naklejki z OC to dobry pomysl. Znikna z ulic wariaci bez ubezp. A mierzenie odcinkowe to glupota. Niech Tusek odda lepiej diety swojej bandy

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Z tym sie zgadzam,ok,z koleji niesamowicie wkurfiaja mnie bramki na "autostradach",jak by nie mozna bylo zrobić winiet jak w czechach przyklejanych na szybe,tylko stoj jak debil godzine w 5km korku......

Wysyłane z mojego XT615 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na nowy projekt MSW, zabranie prawka na 3 miesiące za przekroczenie o 50km/h dozwolonej prędkości. Ja wiem, że w mieście nie powinno się pędzić, ale nie oszukujmy się, chociażby na Kochanowskiego we Wrocławiu można złamać przepis nawet nie wiadomo kiedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jabol, zabranie prawka często nic nie da, bo ludzie pojadą bez. Natomiast to o czym mówi Szocha mogło by pomóc. Gdyby większość miała dostać 2500zł zamiast 250zł to napewno było by inaczej. Fakt też, że u nas często brakuje jakiejkolwiek dynamiki jazdy. Nie wspomnę już o kulturze:)

Edytowane przez LittleJimmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denerwuje mnie zycie na minimalnym poziomie... Mam własną pizzerie jednak podatki jakie wprowadza państwo są dla mnie zabujcze. Opłaty za pracowników ZUS poprostu mnie niszczą. Później Tusk się dziwi dlaczego ludzie nie zakładają własnych działalnośći.. Ja sie im nie dziwie bo teraz mikro przedsiębiorstwa upadają w przeciągu 6 do 10 miesięcy. Cieżko się utrzymać jak Państwo robi wszytko żebyś zbankurtował.

Edytowane przez agin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie denerwuje wszędobylskie cwaniactwo i brak dobrego przykładu biegnącego z góry.

Dziś jadąc A4 z Wro do Krk na około kilometr-dwa przed bramkami w Gliwicach mijam jadący prawym pasem bus Służby Więziennej. Kulają się powolutku, około 100 km/h.

Dojeżdżam do bramek, chwilkę stoję w korku a tu nagle słyszę z tyłu że coś na bombach leci. Obracam się a tam ten sam bus SW przejeżdża przez bramki na sygnale. Oczywiście nie płaci bo szlaban automatycznie otwierają.

Akurat zapłaciłem za swój przejazd, ruszyłem za nimi i nie dalej jak kilometr za bramkami kogut na dachu gaśnie :)

Ciekawi mnie jaki był powód włączenia sygnału w wozie Służby Więziennej o numerach WL 30110 dziś około godziny 10:00 :) czyżby więzień zaczął się nagle awanturować a potem się uspokoił? Interesujące ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliscie nowe banknoty? Wygladaja jak z gry monopoly, jakby je ktos w paintcie edytowal. Podejrzewam ze podrobki wygladaly by sto razy lepiej. Te biale krawedzie... Jakby byly kserowane na zwyklym papierze

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie denerwuje wszędobylskie cwaniactwo i brak dobrego przykładu biegnącego z góry.

Dziś jadąc A4 z Wro do Krk na około kilometr-dwa przed bramkami w Gliwicach mijam jadący prawym pasem bus Służby Więziennej. Kulają się powolutku, około 100 km/h.

Dojeżdżam do bramek, chwilkę stoję w korku a tu nagle słyszę z tyłu że coś na bombach leci. Obracam się a tam ten sam bus SW przejeżdża przez bramki na sygnale. Oczywiście nie płaci bo szlaban automatycznie otwierają.

Akurat zapłaciłem za swój przejazd, ruszyłem za nimi i nie dalej jak kilometr za bramkami kogut na dachu gaśnie :)

Ciekawi mnie jaki był powód włączenia sygnału w wozie Służby Więziennej o numerach WL 30110 dziś około godziny 10:00 :) czyżby więzień zaczął się nagle awanturować a potem się uspokoił? Interesujące ;)

Widziałem coś podobnego na Klecinskiej kilka tygodni temu tylko z karetka. Był duży korek i karetka stała chwilę, ale że nic się nie ruszalo to włączyli sygnały i pojechali.

Sent from my HTC One using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem coś podobnego na Klecinskiej kilka tygodni temu tylko z karetka. Był duży korek i karetka stała chwilę, ale że nic się nie ruszalo to włączyli sygnały i pojechali.

Sent from my HTC One using Tapatalk

Również widziałem takie akcje tylko ja akurat z udziałem radiowozu. Nie raz też z włączoną kamerką jechałem za radiowozem bez sygnału po 80-90kmh w terenie zabudowanym.

Swoją drogą wkurza mnie, że gdy z nie ustającym od tygodnia bólem głowy przyjechałem na borowską do akademii medycznej w nocy, to przebadali mnie dopiero, gdy 2h później na traugutta dali mi skierowanie na cito na borowską...

Moim kumplem na traugutta mimo, iż przywiozła go karetka, lekarze zainteresowali się po zrobieniu awantury bo uwaga, mieli przerwę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo jakiś frajer z rządu będzie mówił, że społeczeństwo woli płacić za prywatną opiekę zdrowotną, bo co roku zwiększa się procent ludzi którzy wolą korzystać z prywatnych przychodni. Jasne że więcej ludzi płaci, jak masz czekać 3 miesiące na wizytę przez nfz albo możesz iść na drugi dzień prywatnie

Sent from my HTC One X using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo jakiś frajer z rządu będzie mówił, że społeczeństwo woli płacić za prywatną opiekę zdrowotną, bo co roku zwiększa się procent ludzi którzy wolą korzystać z prywatnych przychodni. Jasne że więcej ludzi płaci, jak masz czekać 3 miesiące na wizytę przez nfz albo możesz iść na drugi dzień prywatnie

Sent from my HTC One X using Tapatalk

I tu kolejny przykład. Mojej dziewczyny matka, operacja za pół roku na oczy, ale bywały terminy za półtora roku. Moja dziewczyna potrzebuje iść do endokrynoga. Tutaj to już w ogóle jak nie prywatnie, to za 2 lata.

Fakt naszych "emerytur" i wieku emerytalnego to już w ogóle pozostawia wiele do życzenia;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to dopiero się zacznie odwoływanie do sądu o podanie przez właściciela fotoradaru jaka panowała wtedy pogoda (przy robieniu zdjęcia), jaka była temperatura powietrza i wilgotność. Skoro już 1 km/h będzie decydował to ja jestem święcie przekonany, że miałem 70 km/h a nie 71 km/h podczas pomiaru mojej prędkości. Wynik na fotoradarze mógł być spowodowany właśnie warunkami atmosferycznymi ;) Czyż nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...