Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, czy będę, ale jakby co - Frenegal

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ZelBeton :)

2 gry z Forestem i Nobadym rozegrane i wygrane :P Poki co moja strategia to dluga lufa z duza penetracja. Pociski siadaja i to z bardzo daleka. Jezeli wale do jakiejs Pantery,Ferdynanda,Tygrysa,IS-3,KV-5 to przewaznie z pociskow HE. Obrazen specjalnych niezadaje ale siadaja krytyki i dosc czesto niszcze jakis modol bo zwykla to ani sie nieprzebije przez pancerz albo pocisk sie odbija.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Poki co moja strategia to dluga lufa z duza penetracja. Pociski siadaja i to z bardzo daleka. Jezeli wale do jakiejs Pantery,Ferdynanda,Tygrysa,IS-3,KV-5 to przewaznie z pociskow HE. Obrazen specjalnych niezadaje ale siadaja krytyki i dosc czesto niszcze jakis modol bo zwykla to ani sie nieprzebije przez pancerz albo pocisk sie odbija.

A ja sie dopadlem do artylerii ;D Choć granie arty w miescie, to porazka na całej linii - niewiele szans na czysta linie strzału :(

Pytanko - zdażyło Wam sie, żaby gre wywaliło do pulpitu? mi już któryś raz wywala tuż przed wczytaniem mapy pytanie_bmw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trochę odświeżę, Mój nick BeeMWu, jak coś to zapraszam do plutonu, często wieczorem gram.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja ostatnio znów w to młócę, dorobiłem się Tigera na fullu (bez NAVI i sportsize) :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ehh wieki juz w to niegralem wiem ze posor sie pozmienialo :)

P.S

Jak ktos ma zamiar grac w Warlod of Warplanes to na wstepnie niech sobie to odposci. Gralem na zamknietej becie i stwierdzam, ze jest to nedza i strata czasu.

War Thunder to jest to ! Tez pogralem pare miechow w zamknieta bete i ta gra naprawde robi wrazenie. Pod kazdym wzgledem bije na glowe Warplanes !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Boruta też się wciągnął ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gram z Borutą w Klanie. Gdyby ktoś chciał dołączyć niech da znac. Dzisiaj o 18.00 młócimy Klanówkę tierami VI i arty IV.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołączył też SoulRea ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widze ze ostro sie rozkreciliscie ;) Jak ktos chce to moge zrobic prezent i oddac swoje konto. Odkrytych jest wiecej czolgow tylko je sprzedawalem staralem sie uzbierac kase na GWTiger'a (arta 8 tier) jest odkryty ale gra mi sie znudzila zanim nazbieralem :P Jak by wysprzedac graty to moze starczy. Napewno mozna kupic Tygrysa po stronie niemieckiej (chyba 6 tier ?) AMX 13 75 po stronie francuskiej. U ruskich sa odkryte niszczyciele do 7 tieru.

shot001hx.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

konto oddane panu roso89 ;) GL&HF

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
konto oddane panu roso89 ;) GL&HF

Mam nadzieję, że spotkamy się na polu bitwy ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O jak miło, ZAPRASZAM w takim razie wszystkich chętnych do klanu MXG miło będzie wspólnie pograć. Mój nick w WoT "kakalowiec". Rozgrywamy już powoli Clan Wars, klan liczy w chwili obecnej ponad 70 osób ;)

[h=2][MXG] MxGame.pl[/h] Veni, Vidi, Vici

Zapraszamy wszystkich graczy rozgrywek pancernych do wspólnej zabawy, mamy nadzieję że nasz Klan MXG (MxGame) dostarczy Państwu wiele wspólnych przeżyć i mile spędzonych chwil.

ZASADY i WYMAGANIA :

Słuchawki + mikrofon

Minimum wiekowe +18 lat.

Minimum 1000 rozegranych bitew.

Uczestniczenie i rejestracja na forum klanu.

Zgłoszenia do klanu możecie dokonywać na stronie: [MXG] MxGame.pl | Clans | World of Tanks

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

[ATTACH=CONFIG]24241[/ATTACH]

tak to wygląda na dzień dzisiejszy po 9 dniach grania :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

He he he a to moje skarby

[ATTACH=CONFIG]24244[/ATTACH]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja swoje konto oddalem w grze mogłeś mówić to bym Ci je oddał. Parę 10 już tam leżało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jakby co oddam też swoje konto

( oferta tylko dla maxbimmera)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widze że posty dawno dodawane ale może gra ktoś jeszcze?????pytanie_bmw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

teraz tylko Armored Warfare i czasami war thundera w WOT juz nie grywam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gram tylko na telefonie nick taki jak tutaj :)

Tapnięte z Mojego NOTE 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez yansvanhorn
      Witam,
      Szukam sprawnego technicznie silnka M44 (1.9L), lub ew. kompletnej głowicy.

• Przez Kosa
      Nazwa rachunku : eKONTO Numer rachunku : 39 1140 2004 0000 3102 5311 9560
      Numer rachunku IBAN : PL39 1140 2004 0000 3102 5311 9560
      Numer BIC : BREXPLPWMBK
      Oprocentowanie: eKONTO 0,00% 0,00%
      Posiadacz rachunku :
      KRZYSZTOF KOSELSKI
      ul. Słowiańska 11b/13
      58-210 Łagiewniki
      Saldo na dzień 15.01.2019: pozostało:   4650,70 PLN       
      WAŻNE: w tytule wpłaty proszę dopisywać: Wpłata na Dom Dziecka (ewentualnie nick + klub)
      Oczywiście zapraszamy do wpłacania dla Domu Dziecka. 

• Przez Krzysiek
      Oryginalne i zamienniki
      Nowe części do BMW i innych modeli.
      Taniej niż u innych, wysoka jakość obsługi, krótkie terminy, odbiór osobisty Wrocław, wysyłka kurierem tylko 13 zł.
      Sprzedającym na stronie sBMW.pl jest firma Peros Paniok Krzysztof zawana dalej Peros, z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Wiślańskiej 6a,54-152 Wrocław.
      Peros
      NR REGON 020589566
      NIP 894-262-29-87 Adres do korespondencji: Peros ul. Wiślańska 6a, 54-152 Wrocław

Zamawianie
      1. Wycena części
      Wyceny części możesz dokonać na naszej stronie wypełniając i przesyłając do nas formularz:Jeśli znasz numer części to możesz napisać zapytanie tutaj: Pytanie o części Jeśli nie znasz numeru części to możesz wysłać zapytanie tutaj: Pytanie o zamiennik W odpowiedzi na adres e-mail otrzymasz dokładne ceny poszukiwanych części, odpowiedź powinna dotrzeć do Ciebie w ciągu 24h.
      2. Zamawianie części
      Zakupić towar można u nas na 3 sposoby:
      2.1 Wysyłka kurierska opłacona przelewem
      Po otrzymaniu e-maila z wyceną części odpisujesz do nas, i potwierdzasz chęć zakupu części w mailu, podając swoje dane:- adres- imię i nazwisko- opcjonalnie nazwa firmy (o ile wysyłka ma być dokonana do miejsca pracy)- nr telefonu dla kuriera- mail (w celu wysłania informacji o nadanej paczce z jej numerem)- jaki dokument sprzedaży ma być dołączony, czy ma być to paragon, czy faktura VAT (wówczas prosimy o przesłanie danych do faktury)Przy tej formie obowiązuje wpłata pieniędzy na konto, po zaksięgowaniu wpłaty na naszym rachunku bankowym, zamówiony produkt wysyłamy niezwłocznie.Aby przyspieszyć realizacje zamówienia jest możliwość wysłania potwierdzania nadania przelewu na mail osoby z którą realizuje się zamówienie.Dane do przelewu:Nazwa konta: Peros Paniok Krzysztof 54-152 Wrocław ul. Dzielna 45/17 Numer konta: ING Bank Śląski S.A.
      74 1050 1575 1000 0091 1023 5794 . Koszt wysyłki 13 zł
      2.2 Zakup z płatnością przy odbiorze przesyłki
      Po otrzymaniu e-maila z wyceną części odpisujesz do nas, i potwierdzasz chęć zakupu części w mailu, podając swoje dane:- adres- imię i nazwisko- opcjonalnie nazwa firmy (o ile wysyłka ma być dokonana do miejsca pracy)- nr telefonu dla kuriera- mail (w celu wysłania informacji o nadanej paczce z jej numerem)- jaki dokument sprzedaży ma być dołączony, czy ma być to paragon, czy faktura VAT (wówczas prosimy o przesłanie danych do faktury)Po otrzymaniu tych danych wysyłamy paczkę.Koszt takiej wysyłki to 18 zł.
      2.3 Odbiór osobisty
      Po otrzymaniu e-maila z wyceną części odpisujesz do nas, i potwierdzasz chęć zakupu części w mailu podając w nim numer telefonu do siebie. Ja zamawiam części i gdy tylko są gotowe do odbioru wysyłam SMS do Ciebie. Odbiór możliwy do poniedziałku do piątku w godzinach 9:30-16 na Wiślańskiej 6a.
    • Przez kiiper71
      Cześć forumowicze 

zwracam się dzisiaj do Was z prośbą o pomoc w akcji Zbierania Misiów 🐻

Z racji tego, że pracuję w firmie, która związana jest z branżą PPOŻ i strażą pożarną chciałbym zaprosić Was do wsparcia akcji zbierania pluszaków dla dzieci poszkodowanych w wypadkach samochodowych zorganizowanej przez Naszą firmę. Zebrane misie zostaną przekazane Ratownikom Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu 🔥

📢 Akcja trwa do 31.12.2018 📢

Osoby, które chciałyby podarować Misia mogą pisać do mnie na PW 📧
      Istnieje również możliwość, że na terenie Wrocławia mogę odebrać je osobiście.
    • Przez Szpadyzor71
      Szukam kogoś kto zajmuje się tematem martwych pikseli w liczniku we wrocławiu lub okolicy. Na forum 2 jedyne kontakty to 5soul którego już nie ma we Wrocławiu i gość ze Zgorzelca, ale nie bardzo mam czas na wycieczkę do Zgorzelca. Preferowałbym podstawienie auta i odebranie go po skończonej robocie. Ewentualnie mogę zdemontować licznik i go gdzieś podrzucić ale to w ostateczności.
  • Ostatnio przeglądający

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.