Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam LibertyDirect - e36, 2.0, '94: 670zł

OC+NW (60% zniżek, 10% zniżki za pracę jako kierowca, 5% zniżki za płatność kartą kredytową)

Tylko h... wie ile zwyżki za wiek :mrgreen:

pewnie 25% bo liberty ma różne ceny , co miasto lolol

Ja ubezpieczam w Libert Direct na dzień dzisiejszy płacę przy 40% zniżki 510zł rocznie z Nw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie 25% bo liberty ma różne ceny , co miasto lolol

Ja ubezpieczam w Libert Direct na dzień dzisiejszy płacę przy 40% zniżki 510zł rocznie z Nw

Wszystko ma wpływ na cenę. Miasto, gdzie parkowane, kto nim jeździ, jakie zabezpieczenia, itp, itd...

Jak gadałem z gościem to nawet to, że mam szlaban na wjeździe pod blok gdzie parkuje już kwalifikuje się do obniżenia ceny, bo to już teren "zamknięty" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak gadałem z gościem to nawet to, że mam szlaban na wjeździe pod blok gdzie parkuje już kwalifikuje się do obniżenia ceny, bo to już teren "zamknięty"
zastanawia mnie tylko fakt co ma szlaban i zamknięty teren o ubezpieczenia OC , jeszcze bym zrozumiał np o AC od kradzieży
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mamy kilka nie zdzierających z Nas ubezpieczalni :

Mbank

Liberty direct

Mtu

Inter-risk

Axa

Aviva

Jeśli chodzi o Avivę to nawet nie pisz takich bredni. Miałem u tych śmieciarzy AutoCasco przez 3 lata, pełen pakiet, full serwis, ***e muje, dzikie węże. A w wypadku szkody i tak mają Cie w dupie i mimo super, hiper, extra wypasionej polisy wszystkie części policzą po 50%. Płaciłem tym ****om 2400 rocznie. Teraz wziąłem MiniCasco w PZU (tylko na wypadek kradzieży). Niecałe 1000 zł, E46 2000 rok, 3.0d. Zniżki 60% na OC i 45% na AC.

P.S. Nawiasem mówiąc wszystkie ubezpieczalnie typu Direct to jedo wielkie G...

Edytowane przez Forest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LINK4, widze ze zaczeli wspolprace z brokerami, bo moja babeczka od ubezpieczen ma, wczoraj ubezpieczalem, za OC+NW mojej e36 2.5 zaplacilem 678zł.

P.S. Nawiasem mówiąc wszystkie ubezpieczalnie typu Direct to jedo wielkie G...

tylko warto zauwazyc ze w sprzypadku OC to nie jest Twoj problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam kazda ubezpieczalnia to jest jeden pies, wszystko po tych samych pieniadzach. Wszystko ladnie pieknie, dopoki nie dojdzie do zdarzenia. Wtedy odpowiedni specjalisci i tak zedra ostatnia zlotowke, byle im sie oplacalo :/

A Aviva to niegdys Comercial prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozliczają się między sobą, wszystkie szyby za darmo do przedniej dokładasz 20% mnie w zeszłym roku przednia z pasem kosztowała 107 zł a jeśli któraś szyba jest całkiem wybita to muszą zabezpieczyć(przed włamem i warunkami atmosferycznymi) auto do chwili naprawy.

Wiśnia a za szyby wszystkie oddają 100% kasy albo robią to np. bez gotówki jedziesz do autoszyb i oni się z ubezpieczalnią rozliczają czy inaczej ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LINK4. Rocznie cos kolo 800zl, ale pojemniosc 4 litry. Tylko OC, NW. (chyba, nie mam dokumantow przy sobie ). Jesli ktos jest ciekaw to dajcie znac, zerkne i wpisze dokladnie co i jak..
LINK4, widze ze zaczeli wspolprace z brokerami, bo moja babeczka od ubezpieczen ma, wczoraj ubezpieczalem, za OC+NW mojej e36 2.5 zaplacilem 678zł.

WTF ??!!

Rok temu w Link4 za sedana (325i)placilem 640zl w tym roku skladka skoczyla mi na 765zl !! Touringa (325tds)mam w PZU i w zeszlum roku placilem 860zl w tym 890zl.

Kur... o co tu kaman ? Jak oni to naliczaja tzn te wzwyrzki :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WTF ??!!

Rok temu w Link4 za sedana (325i)placilem 640zl w tym roku skladka skoczyla mi na 765zl !! Touringa (325tds)mam w PZU i w zeszlum roku placilem 860zl w tym 890zl.

Kur... o co tu kaman ? Jak oni to naliczaja tzn te wzwyrzki :/

Wierz mi że nigdy tego nie pojmiesz.

Oni naliczają dosłownie od wszystkiego od czego można.

Ciotka raz pokazywała mi tabele bo jest agentem i wierz mi że są kryteria o których czasami nigdy byś nie pomyślał.

Też zależy czy płacisz w ratach czy całość, czy regulujesz raty czy nie i takie tam pierdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierz mi że nigdy tego nie pojmiesz.

Oni naliczają dosłownie od wszystkiego od czego można.

Ciotka raz pokazywała mi tabele bo jest agentem i wierz mi że są kryteria o których czasami nigdy byś nie pomyślał.

Też zależy czy płacisz w ratach czy całość, czy regulujesz raty czy nie i takie tam pierdy.

Spoko zazwyczaj oplacam w dwoch ratach ale niemoge oganac tych roznic w Link4 wskoczyla mi roznica 125zl a w PZU 30zl :/ Gdzie niby Link jest ta tania ubezpieczalnia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zniżkę mogą dać np na małe dziecko w aucie,że będziesz ostrożnie jeździł,albo jak trzymasz auto w garażu,jak robisz mało kilometrów a przecież tego nikt nie sprawdzi bo jak?nie będziesz dawał auta komuś młodszemu niż 25-26 lat, dużo jest opcji zniżek w kalkulatorach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LINK4. Rocznie cos kolo 800zl, ale pojemniosc 4 litry. Tylko OC, NW. (chyba, nie mam dokumantow przy sobie ;)). Jesli ktos jest ciekaw to dajcie znac, zerkne i wpisze dokladnie co i jak..

No ja sprawdzilem dokladnie - PZU 799zl na ciocie 60% znizek ja mam mniej niz 25 lat wiec wzwyzka jakas jest. Rowniez 4.4.

Georgii mnie tylko spytali ile km rocznie robie to powiedzialem, ze ponizej 5tys bo mi babka szepnela w innej ubezpieczalni wlasnie, ze im mniej tym taniej :P o dzieci i inne duperele juz nie pytali.

Edytowane przez ChriS.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...