Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Mbank jest bezkonkurencyjny przy max zniżkach 60% i dużych pojemnościach silnika nie ma tańszej ubezpieczalni OC :)

O ile auto znajduje sie w ich szablonach. Jezeli trzeba pojemnosc wklepac recznie to tak jak pisalem wczesniej skladka 4x wieksza i nie mozna rozbic platnosci. Proama za e30 330i zaproponowala 508 axa i liberty okolo 640 aviva 1200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mbank to typowy Direct czyli koszta przycięte do minimum ... dlatego za "nieszablonowe" auta idzie wyższa składka bo trzeba pozawracać gitarę jakiemuś konsultantowi :drunk:

No wlasnie. Jezeli masz normalne auto to jak najbardziej za. Poklikac troche i sprawa zalatwiona. W innym przypadku trzeba pokombinowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Ja swoją e91 320d ubezpieczam w AVIVA. Oni maja taki myk, że jak się jest z nimi więcej niż 2 lata to dają sporą zniżkę. Ja w tej chwili za OC, miniassistance i NNW na 50k na kierowcę i pasażerów płacę 560 zł rocznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna opcja nawet do sprzedaży dajesz komuś miesiąc i dziękuje, zero problemów  ze zwrotem gotówki bo wypowiadasz umowę i nie płacisz :))

 

tylko tu chyba trzeba konto w mbanku żeby było w ratach miesięcznych co nie zmienia faktu ze dla mnie to opcja zajebista jak nie masz gotówki na koncie wysyłają ze brak kasy i ponawiają przez ileś dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, kontynuował ktoś z Was po 19 grudnia 2018 OC w PZU ze zniżką PZM na auta starsze niż 25lat ? Pytam bo jak do końca miesiąca nie sprzedam E34 to albo wyrabiam kolejną kartę już teraz i z końcem miesiąca opłacam PZU albo nie wyrabiam karty i idę do innej ubezpieczalni :-D. Odpowedzi o nowszych autach lub sprzed 19 grudnia nie wniosą nic do dyskusji. Ponoć Ci co kontuynują mają zniżkę ale niech ktoś potwierdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Kosa napisał:

PZM od 07.01.2019 wynegocjował zniżki w Compensie,ale ponoć nie wychodzi tak tanio jak to było w PZU, trzeba zadzwonić i sprawdzić powołując się na członkostwo w PZM

 

https://spidersweb.pl/autoblog/pzm-znizki-oc-compensa-pzu/

To czytałem ale ponoć wychodzi słabo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...