Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Jak wyjąć lusterka????


Simon

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Jasna sprawa -podejrzewam, że w E-30 masz te same sposoby mocowania co E-36.

W drzwiach od wnętrza samochodu masz plastikową zaślepkę. Podwarzasz ją płaskim wkrętakiem (delikatnie żeby nie złamać)

Zobaczysz 3 śrubki sześcienne (na klucz francuski bodajże 10) Jeśli masz elektrykę to masz jeszcze kostkę do wyciągnięcia.

Lusterko najlepiej ściągać przy opuszczonej szybie 8) wtedy jedną ręką trzymasz żeby nie spadło <bmw_1>

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz wyjąć szkło z lusterka ??

Tutaj z wyczuciem podważasz na zmianę każdy narożnik szkiełka. Ja używałem wkrętaka płaskiego cienkiego owiniętego szmatką. Szkło jest wciskane więc wyjść powinno po podwarzeniu :mrgreen:

Ewentualnie palcami przytrzymujesz i lekko dociskasz lewą stronę szkła, a pod prawą wciśkasz lekko wkrętaka.

Brillantrot rulez <bmw_1> !! Tylko woskować i polerować go udręka bmw_beer

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"utaj z wyczuciem podważasz na zmianę każdy narożnik szkiełka. Ja używałem wkrętaka płaskiego cienkiego owiniętego szmatką. Szkło jest wciskane więc wyjść powinno po podwarzeniu :mrgreen:

Ewentualnie palcami przytrzymujesz i lekko dociskasz lewą stronę szkła, a pod prawą wciśkasz lekko wkrętaka.

Brillantrot rulez <bmw_1> !! Tylko woskować i polerować go udręka bmw_beer """"

hmmmmmmmm mnie to wygląda na podręcznik dla złodziei wkładów pfffffff :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmmmmmm mnie to wygląda na podręcznik dla złodziei wkładów pfffffff :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Oczywiście <bmw_1> Nie mów , że nie wiedziałeś pytanie_bmw

Maxbimmer to tylko przykrywka dla zorganizowanej grupy przestępczej kradnącej uszczelki pod głowicą (bez demontażu) , żarówki H1 z reflektorów xenonowych oraz fale radiowe uklon_bmw

A poza tym to - wyczynowa jazda Fiatem cinquecento, gwałty na zlecenie, bez zleceń zresztą też... Mówią na nas "młodzi wilcy"

Jak już teraz to wiesz to ...."Kiler dostał zlecenie na Panią... dobranoc !"

PS. Wszelkie instrukcje i informacje uzyskane na tym forum można wykorzystywać tylko na własną odpowiedzialność zgodnie z panującym prawem. Nieprzestrzeganie tych zasad będzie surowo karane.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa... a nikt z was nie pomyślał nad tym, że w dole lusterka znajduje się taki mały otworek i to właśnie przez niego wkładamy nieduży wkrętak i "obracamy" znajdujący się w środku pierścień. Nic nie trzeba podważać i nie trzeba "wćiśkaś wkrentaka". ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie dziś zobacze ale wolałbym mieć całe lusterka po tym zabiegu, wydatków naprawde mi nie brakuje. :D

Pozdro

Witam, podany sposób powyżej jest najszybszym sposobem na demontaż wkładu lusterka bez uszkodzenia w E30, może nie najlepszym jeżeli chodzi o kradzież wkładu.W taki sposób pozbyłem się już 2 sztuk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, podany sposób powyżej jest najszybszym sposobem na demontaż wkładu lusterka bez uszkodzenia w E30, może nie najlepszym jeżeli chodzi o kradzież wkładu.W taki sposób pozbyłem się już 2 sztuk.

Jeżeli chodzi Ci o mój sposób to niestety, ale nic się nia da zrobić... jak umocujesz lusteerko inaczej to jeszcze zbiją jak nie będą mogli wyciągnąć. :evil: Niestety... ja próbuje pomagać a jak ktos kradnie lusterka to o tym napewno wie. Niestety złodzieje często wiedzą o naszych samochodach więcej od nas. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...