Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Jak popchnąć M40-stkę ??? :) :)


Rekomendowane odpowiedzi

mozesz wsadzic krotszy most, ale stracisz na Vmax i nawahlujesz sie ;)

Jezeli nei mas zprzygotowane kilka-kilkanascie tys PLN to z M40B16 nic nie zrobisz jezeli nie bierzesz pod uwage swapa

pozdro

nawahlujesz się i na stacji paliw zdecydowaną róznice odczujesz. Poza tym 1.6/1.8 zawsze(prawie) zostanie 1.6/1.8, mam 324TD w touringu, autko żwawe, elastyczne ma 6 garów, stałem z kumplem co miał (na BLOSie) 318 E30 Coupe(znacznie lżejsze) i szlismy równo, róznicy nie widać, z tym że moja pali przy takiej jeździe 8/100 a jego 15. Dażę do tego, że zamiast ładowac kase w m40 lepiej kupić auto E30 z m20b25 i za zaoszczędzona kasę z przeróbek M40 lac na stacji, i usmiech większy będzie na twojej twarzy i dźwiek prawdziwego silnika a nie hydraulików :twisted: . :wink:

PS: Własnie zauwazyłem, że 8 października E30 316i jest ok, chcesz cos porobić itd. A 9 października zamienisz na E36 nawet padline... "o co kaman" ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inaczej to jume.. tak fajnie fajnie jest wszystko tylko brakuje mi mocy a dlaczego pisze ze robie.. by myslalem ze da sie cos zrobic.. podoba mi sie wszystko Buda itp tylko nie silnik.. myslalem ze 1.6 bedzie lekko oszczedniejsze a oszczednejsze mam na mysli ze pali teraz tyle co 2.0 !!! co do zamiany to zawsze chcialem miec E36 coupe.... ale chyba zostane przy tym co mam i walne sobie IS-a.. o to tutaj chodzi..

[ Dodano: 12 Październik 06, 18:13 ]

i tutaj wyazam ze zrobilem blad...bo moglem kupic 320 i spalanie bylo by take samo..

nie chodzi mi o koszta na stacj tylko o spalanie do mocy..

a napisze ze mam E30 w dobrym stanie dlatego wlasnie zastanawiam sie czy zamienic sie na E36 bo mialem taka propozycje.. co prawda moja E30 mi sie spodobala tylko kopa ma nie tego.. :

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupując 320-tke po pierwszym miesiącu dojdziesz do wniosku, że zrobiłes kolejny życiowy bład, bo mogłeś kupić 325 która pali tyle samo co 320, a jeździ niebo lepiej. na poczatku zawsze to samo "starczy mio 1.6/1.8 no max 2.0" a później i tak każdy szuka 325. ;) pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...