Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Maxbimmer ma juz roczek :) ....


Gość Mordulec

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 148
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

powiem wam ze kiepsciutka jazda pokazal bym wam jak sie jezdzi ale nie moglem przyjechac bo zgubilem nerke :lol: a takim szrotem bez nerki nie bede sie pokazywal :mrgreen:

Powiem tak, jak bys byl to zobaczylbys ze to troche inaczej wygladalo niz na filmie gdyby kamera byla na glebie trzymana przy zakretach to zobaczylbys roznice a latanie bokiem nie jeden z nas zaliczyl trawke i slupek pod autem i wpadanie na mete bokiem tez bylo wiec tylko zal pozostaje :twisted: <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem ze jak bym tamw padl to chyba bym miske zostawil tam gdzies :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Trolu jak ja nie zostawiłem miski to Twoja tez by pewnie ocalała :lol: <bmw_2> bmw_beer happy_bmw <bmw_3>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem ze jak bym tamw padl to chyba bym miske zostawil tam gdzies :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Trolu jak ja nie zostawiłem miski to Twoja tez by pewnie ocalała :lol: <bmw_2> bmw_beer happy_bmw <bmw_3>

No w sumie racja ... :mrgreen:

Kurde kiedy jakis planowany bilardzik czy cos ? :mrgreen:

Moze z kims sie wkoncu zalapie bo na swoja bume nie licze . Caly czas cos rozgrzebane :P

Chodz moze wkoncu na spota sie uda wpasc ...

A na dzis to zdrowko bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem ze jak bym tamw padl to chyba bym miske zostawil tam gdzies :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

bez obaw.Nieraz wychaczyłem miską na mieście a tu bez problemu dałem radę.

Mordulec tez bez problemów dojechał,polatał,i wrócił więc o miskę nie masz co sie martwic(no chyba ,ze Twoją miskę od ziemi oddziela tylko 1 cm przestrzeni:)

[ Dodano: 1 Listopad 06, 20:54 ]

powiem wam ze kiepsciutka jazda pokazal bym wam jak sie jezdzi ale nie moglem przyjechac bo zgubilem nerke :lol: a takim szrotem bez nerki nie bede sie pokazywal :mrgreen:

jazda to jazda a brak jazdy to brak jazdy:-)

Szkoda,że nie pokazałeś nam jak sie jeżdzi:-)

Brak nerki przecież nie dyskwalifikuje z przyjazdu na spota.

Większości bardziej chyba zależało na samym udziale w sprawnościówce niż wylatanym czasie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...