Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Co mozna objechać Najsłabszą E30 Coupe po 88r :) 105km


Liqid

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wiem ze uzytkowników M40B16 jest niewielu ale moze kogos zainteresuje ten TEMAT

wypisze liste aut które udało mi sie objechać w czasie 6mc-y bo tyle mam swoja bunie

autko kupilem 6mc-y temu od ok 4 mam prawko : wiec na poczatku jeżdzilem głównie z kumplem.

i udało sie objechać

Fiata Punto II silnik 1.2 coś na początek.

Seat Ibiza 97r 1.4 8v mojej mamusi ktorego wcześniej ja pieścilem :)

Seat ibiza 90r stara buda 1.2 system porshe kumpla.

Skoda felicia 1.3 mpi bez zadnego problemu.

Deawoo Lanos 1.5 bodajze 8V

Skoda Fabia 1.4Mpi tylko nie wiem w jakiej wersjii silnikowej.(mlody koles z Samochodówki) przyburzył.

Golf III 1.8 niby GT kolegi. na starcie troszke odszedł o długość auta ale po zapięciu 2...3. został.. mówi ze ma GT ale ja stawiam na 1.8 8v 90km

cytrynka AX 1.1 injection dla zabawy staneliśmy

i co najlepsze!!!!!! Zostawiam na Końcu!!!!!!

Opel Calibra 2.0 8v

Opel Calibra 2.0 16v z gazem 1 gen.. dla porównania bo bylem zadziwiony 1 wyścigiem z 8V 16v byla znajomego ale ostro zagazowana.

Wyścig z 2.0 8v nie byl od startu jechalismy jakies 60km/h i zajechal z lewej pajaz z Blond laską :/ nie lubie takich.

wtedy ja nie prowadzilem ale mowie cicho kumplowi redukcja i Piz*a!!! no i wyszło ze Calibra idąc idąc wymiękła Byście widzieli minę tej blondi jak podjechali do następnych świateł nigdy tego nie zapomne.. na poczatku uśmiechnieta starająca mierzyć cie przez okno.. a potem zasłaniała sie ręką a my z kumplem do niej Wielkie Uśmiechy i Hasło Wsiadasz??!! :) hehe Musialem o tym napisać bo normalnie jakbyscie to widzieli tyście padli :)

teraz jeden z kol. proponuje mi wyścig z lanosem 1.6 16v i mysle co zrobic zeby wygrać chociaz ten wyścig.. za wszelką cene. udowodnić ze stara Bumcia 1.6 da rade..

Z Oplem Tigrą 1.6 16v miałem problem odeszła sporo dopiero przy ok 180km/h ja doszedłem i na Predkośc max bym raczej wygrał bo Tigrą zaczynało rzucać Bumcia jak przyklejna.

[ Dodano: 10 Październik 06, 17:07 ]

sorka ze dalem do porównan takie słabe auta ale z tamimi narazie mogłem sie ścigac...

a co tam .. najlepsza byla calibra.. no kulam sie do dzisiaj po podłodze jak sobie przypomne mine tej laski.

[ Dodano: 10 Październik 06, 17:31 ]

2 Nowe nowinki. przypomniało mi sie dopiero teraz

podczas tych wakacji jeszcze scigalem sie z E36 1.6 i normalne leb w leb tylko ze jego maska myla na wysokości moich drzwi. E30 lepiej jedzie niz E36 z tym samym silnikiem moze to kwestia masy.

Bo np E36 Coupe jak jechalismy nad wode jechal koles taka czerwona i mial chyba 1.8 nie bylo oznaczen ale nie wyrywala jak by mial 2.0 lub 2.5 wiec przypuszczam 1.8 to za nim nie bylo problemow zeby przy kazdym wyprzedzaniu sie puscic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja raz objechalem Wigry 3 i Ikarusa ruszającego z przystanku ;)

Mnie dzisiaj objechał Star 330 turbo . Na jedynce szliśmy równo, na

dwójce mu odszedłem.

Przy 140 mnie doszedł, ale tylko dlatego że musiałem hamować

bo były garby. Potem tylko słyszałem gwizd była chmara kurzu, a na zakręcie

się złożył i poszedł bokiem przy jakiś 180. I tyle go widziałem.

Mówię wam miał takiego kopa że szok Shocked Smile

sie ma

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamy juz taki jeden temat prawie bajkowy......

http://forum.maxbimmer.pl/tematy23/ile-jechaliscie-najwiecej-vt397.htm

wiec nie wiem czy zostaniesz zasypany postami z odpowiedzia...

pozdro

ps . a tak powaznie to raz zostalem objechany przez kierownika ze caly czas na forum siedze.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z kuzynem jego BMW 328 sciglaismy sie z mazda rx8 (wygralismy) i glofem V GTI i tez wygralismy :) a ja swoim scigam sie tylko na trasie polska niemcy ( z czechami) hehehe i przez 600kilometrow moze z 2, 3 auta mnie wyprzedza a tak reszte to ja biore bez problemu :) ( troche denerwuje mnie ten silnik 2,0 diesel :/ no masakra z przyspieszeniem ( niby ma napisane w ksiarzce ze ma 10,6sec do setki ale mi sie wydaje ze chyba niema tyle :( ale jak juz sie rozpedzi to fajnie cisnie :) kiedyc na autostradzie wyprzedil mnie audi A8 4.4l :D wiec ja zanim i cisne cisne na liczniku juz ponad 200 km/h a tu zaraz kierowca audika wyciaga koguta :shock: i kaze zjechac na pobocze :| i okazuje sie ze to policja (hahahahaha) i mowili ze kogos scigali bo zaszybko jechal ale jak zobaczyli mnie w lusterku to woleli mnie zatrzymac :( ale mandatu niedostalem :) bo dalem im 50 euro i dali mi spokoj, hehehehe ale jaja byly niemozliwe hahahahaha :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ja tutaj bajkowych rzeczy nie pisze staram sie byc powazny.. te auta udalo sie wziasc moja 316i. na wiecej nie licze.. pozdro wiec prosze traktowac mnie powaznie nie mam charakteru zmyślacza :)

nie pisze tu o tobie tylk oogolnie ;) poczytaj tamtem temat to zobaczysz :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

z tą calibra to moze byc prawda bo mi sie udalo ale tylko dlatego ze koles nie umial biegow zmieniac i pare razy go przyblokowalem i to wszystko a ten kolek podjechal i sie pytal czy mam chipa to mu powiedzialem ze tak ale w dupi.... <bmw_1>

[ Dodano: 20 Październik 06, 19:46 ]

moze tamta calibra nie palila na wszystkie gary albo byla na gazie lub cos bo to malo mozliwe albo te lanosy <bmw_1> 1.5 tez sa dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Fiata Punto II silnik 1.2 coś na początek.

jak 8v to 60KM, jak 16v to 75KM

Seat Ibiza 97r 1.4 8v

60KM

Skoda felicia 1.3 mpi bez zadnego problemu

58KM chyba :P

Deawoo Lanos 1.5 bodajze 8V

86KM :) (koreańczyki zapierdzielają musze wam przyznać)

Skoda Fabia 1.4Mpi

60KM, lub 16v słabsze 75KM, mocniejsza 100KM

Golf III 1.8 niby GT kolegi. na starcie troszke odszedł o długość auta ale po zapięciu 2...3. został.. mówi ze ma GT ale ja stawiam na 1.8 8v 90km

1.8 to własnie GT o mocy 90KM

nic dziwnego raczej, skoro miałbyś zdrową E30 to nawet w papierach jezdzi podobnie do takiego Golfa, a reszta to juz mniejszy problem chyba.

Zależy też dużo od kierowcy.

Kiedyś stałem na Wroblewskiego na prawym pasie mazdą 3 2005rok 1.6 16v diesel 110KM u mnie 5osób na lewym pasie E30 z kominem, ryczała poważnie, 3 osoby na pokładzie i oczywiście naklejka M z tyłu :wink:

1- bmw z tyłu

2-jeszcze dalej

3-juz baaardzo daleko z tyłu :lol:

jak mnie na Kazimierza wielkieog dojechali to tak dziwnie ogladali tą mazde 8) która była zresztą bardzo ekonomiczna 8)

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka..wiec tak...

mozna tu popisac o killach wiech...

moim tds 325 po swoich modach moc nieznana nm nie znane powinno byc wiecej niz w serii kille

g-tech pokazuje narazie przy niesprawnej pompce paliwa

najlepszy czas 0-60 mil 7,86s powtarzalne 8s na 400m 15.800 s

vw passat nowy 2.0tdi 140km on koles z dupa ja sam kill dosc spory ze 3 dlugosci na budziku 160

crx 1.6 125km kill na krotkim odcinku 2 dlugosci

kolegi yahoo tds kombi 96 rok o ile sie nie myle odchodzilem przy 3 zaczalem odchodzic wiecej nie wiem z 2-3 dlugosci

golf IV 1.9 tdi 130km ktory powinien dawac baty przegral (moze kierownik jakis niewprawiony)

calibry v8 115 km killl spory v16 150 km zdrowa bez gazu ..na jedynce i dwojce odejscie na 3 dochodzila...

volvo v40 2.0 kombi automat...wiadomo kill duzy

i wiele innych

aut ktore byly bez oznaczen wiec trudno tutaj gdybac

oczywiscie byly i porazki ale tym sie chwalic nie bede <bmw_1> <bmw_1>

jak spory kill hondy crx 1.6 vti 160km

itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta objechana calibra 2.0 16v trochę mnie śmieszy .swego czasu chłopaki sprawdzali vectre 2.0 16v 170KM ( była taka wersja) i e36 2.5 192 KM - wynik ząb w ząb tylko ze vectra nie mogła złapać przyczepności (słabe opony) dodam obydwaj kierowcy ze stazem w tej dziedzinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka nowe info...

wiec cialem sie ostatnio 2 starty z

opel calibra 2.0 16v lekko dlubnieta...no i dostalem po dupie...nie ma co nie wiem jak z seryjna ale ta mnie niszczyla.

ogolnie jedynka i odejscie moje 2 zbliza sie a na 3 wciaga mega..

a i drugi start dosc ciekawa konfrontacja

moja beta e36 2,5 tds w serii 143km 260nm i 1390kg , 10,4 do setki

kontra e60 2.5da 177km 400nm i 1580kg 8,4s do setki

2 starty i tak 1 i poczatek 2 odchodze e60 na ok 1,5 dlugosci ,koniec 2 i poczatek 3 to zaczyna sie zblizac... do setki jestem o pol dlugosci przed nia na 3 moment 400nm mnie miazczy i e60 zaczyna sie powoli oddalac hehe

wiec jak by nie patrzec przez zime chip i ic oraz mbc turbiny trza zmotac co by nie miec problemu hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom niestety tak to sie prezentuje..starej generacji silnik...10.4 s do 100 choc i tak jest w miare spoko...

zaznaczam ze czas 8.3 wykrecilem na stalowkach 185/65/15 choc optymalne by byly 195

troche miela na poczatku

dzis znow mialem ciecie

kolegi

ibiza 99 rok 110km i 235 nm waga??? przyspieszenie???

3 starty = ogolnie do setki o 2 dlugosci spokojnie odchodze//// nie ma to jak tyl naped...

P.S Prosze moda o utworzenie osobnego tematu o moich cieciach pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czepiacie się calibry 2.0 16v, takie oplowskie c20xe naprawde ostro zapina, jak jest zdrowy motor,a calibra ma cx 0.26, jak Corvette C5, katalogowo coś 8.5s do 100kmh, te auta jeżdzą, choć ciezko o niezajechany egzemplarz.

Serka bmw, nawet fajnie się zbiera :)

Ja kiedys mazdą 3 2005rok 1.6 16v dieslem 110KM zrobiłem na legnickiej E30 miała na klapie 320 oznaczenie i oczywiscie "///M" :lol: sie chłopaki zdziwili w tym bmw heh.

samochód samochodowi nie równy, auto nigdy samo nie jedzie zalezy od kierowcy i najważniejsze:

"nie pomoże koni kupa, gdy kierowca dupa"

hehe. Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatni kill..to ford probe rok 1995 silnik 2.5 v6 170 km

2 razy dosc sporo ze 2-3 dlugosci do 130...nie ma to jak tylni naped przy starcie hehe....

[ Dodano: 21 Listopad 06, 22:49 ]

ta objechana calibra 2.0 16v trochę mnie śmieszy .swego czasu chłopaki sprawdzali vectre 2.0 16v 170KM ( była taka wersja) i e36 2.5 192 KM - wynik ząb w ząb tylko ze vectra nie mogła złapać przyczepności (słabe opony) dodam obydwaj kierowcy ze stazem w tej dziedzinie

to ci powiem ze cialem sie z e36 2.5 192 km automat i do 100 dostal po dupie a potem mnie dochodzil i ja dostalem...

auto autu nie rowne tak samo z kierownikami..

ktos niewprawiony w autko moze wykrecic duzo gorszy czas tym samym autem mowie jakie byly kile i tyle

dostalem niedawno od cali 2.0 16 v i tyle tez mowie...kierownik wprawiony autko lekko dlubniete i uciekal mi i tyle

[ Dodano: 24 Listopad 06, 22:22 ]

Witka nowe kile ...

*wczoraj godz 23 kill peuget 206 wersja s16

na hallera... o hmm 4-5 dlugosci

*dzis godz 20 na legnickiej...typiarka w laguna II komibi

skillowala mnie o 2 dlugosci do next swiatem masakra bueuhhe typiarka lat moze z 50 ja

jechalem z kumplem mial ze mnie polew na maxa...jednak okazalo sie ze to wersja v6 24v bueuhe ...na drzwiach byl napisik... 210 km taka lagunka ma wiec buehue ...cos kol o 7.9 do setki ma

<bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja ogólnie nie przepadam za takimi okazjami ani rywalizacją, ale wyjątkowo :mrgreen: z kolegą zrobiliśmy taką małą ustawkę - od świateł do świateł (ok. 300 m)

ON - Peugeot Partner 2006' 2.0 HDI - 110KM (firmowy bez tylnich siedzeń)

no i ja - 316i na gazie :D i moje 102 KM 8)

Na samym starcie na 1. biegu odszedł mi na długość samochodu, ale pozostałem biegi nie dały żadenej różnicy - rozpędzaliśmy się tą samą prędkością. Do świateł byliśmy już zrównani. Także bez zwycięzcy - remis ze wskazaniem na Peugeota.

NIestety wydarzenie to miało swoje przykre konsekwencje - musieliśmy obaj (ja i kolega) obiecać naszym lepszym połówkom, że to naprawdę JEDYNY i OSTATNI RAZ :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

nie wiem co mozna objechac:) tdsa wole nie katowac, za to wiem co mozna objechac golfem 3 1.8 (my ex-car)

- peugeot 206 1.4 @ xx PS - daleko w tyle i w kurzu

- golfa IV 1.9 TDI - o dlugosc maski na odcinku 500 m

- golfa III 1.8 - kumpel skopal zmiane biegow, o 3-4 dlugosci

- opel vectra B (nie wiem jaki silnik) - 500 m, o dlugosc auta

- Honda Concerto 1.5 125 PS - 500 m, do 2 biegu wlacznie byl daleko, na 3 doganial ale przed biala krecha nie dal rady.

i inne takie ktorymi nie ma sie co chwalic

nie udalo sie dojsc:

- ford sierra xr4i - na starcie, 1, 2 bieg bylem z przodu o pol auta. Wcisnal 3 i zostalem w plecach.

- golf III VR6 - no co, ja tylko chcialem sprobowac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Golfy, Calibry, Francuzy i inne szity nie maja szans ze starymi 6 cylinderkami na turbince

golfy mk1 1.1 to może objedziesz i 1.3,ew wolnossące diesle, ale nie przesadzadzajmy :)

Kazda zwykła seryjna Calibra 2.0 8v zmasakruje golfa 1.8 jak tylko chce :roll:

wiem co mozna objechac golfem 3 1.8

a jakiego miałeś? 75KM, 90KM czy żadki model dość w GT 107KM?

peugeot 206 1.4
75KM
golfa IV 1.9 TDI - o dlugosc maski na odcinku 500 m

pewnie 90cio konny, w to wierze,że niemal równo szliscie

Honda Concerto 1.5 125 PS

to są szybkie auta, wiec może kierownik coś nie dawał rady.

- ford sierra xr4i - na starcie, 1, 2 bieg bylem z przodu o pol auta.
pewnei problemy z trakcją w Sierce. A aki to był XR?

2.0 dohc 125KM? Czy 2.8/2.9 v6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...