Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Co mozna objechać Najsłabszą E30 Coupe po 88r :) 105km


Liqid

Rekomendowane odpowiedzi

BoB sierra 2.0, rezana dodatkowo. Takiego dowalenia na 3 nie widzialem jeszcze. odszedl mnie jakbym stal. Concerto fakt, jest niezle, tyle ze srednio wyglada. Golfiak byl seryjnie 90PS, po strumienicy wydechu i stozku moze pod 100 PS dobijal. Nie zdazylem zmierzyc.

Hehe jak napisze ze litrowe vw Polo 1992' szlo 170 km/h uwierzy mi ktos? to bylo moje pierwsze autko:) zarlo miedzy 13-20 litrow benzyny:) i co niektorzy sie wtedy potrafili zdziwic co to moze:) Autko po niemieckim EMS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

heh...

Moja była "babcia" Vectra 2.0GT A 8V 115ph objechałem takie auta jak:

Tigra 1.4 16V konkret tłumik i dolot, po wymianie wałków [niezle szła]

Polo 1.6 95rok. moc nieznana ??? :twisted:

Golf Variant 1.8 90ph

Toya Celica 1.6 105 ph

Golf III 1.8 Gt 90ph

Obecne E36 318 is Starc nie miało.

:twisted: :twisted:

ps. tam ktos napisal ze w vectrze a byl silnik 2.0 170 km?? nie wiem gdzie taki widzial, z tego co mi wiadomo to były 2.0 115km 8V i 2.0 16V 150Km a 170km moala 2.5litrówka ktora jest takze dostepna w vectrze b. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
z tą calibra to moze byc prawda bo mi sie udalo ale tylko dlatego ze koles nie umial biegow zmieniac i pare razy go przyblokowalem i to wszystko a ten kolek podjechal i sie pytal czy mam chipa to mu powiedzialem ze tak ale w dupi.... <bmw_1>

[ Dodano: 20 Październik 06, 19:46 ]

moze tamta calibra nie palila na wszystkie gary albo byla na gazie lub cos bo to malo mozliwe albo te lanosy <bmw_1> 1.5 tez sa dobre

sralala... z lanocha 1.5 16V to wyciągnąłem 156 koni... ale to już nie do końca lanos był ;) tylko ufo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...