Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 109
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Fakt, można się spotkać na tym orlenie juz o 12. Boruta wylot w strone oleśnicy, jakies 0,5 km za koroną, po prawej stronie bedzie zjazd (zaraz przed wiaduktem). I wlasnie tam jest ten orlen :) jedz powoli to zobaczysz!

jak mowie zle to niech mnie ktos poprawi.

Czechu - nie ...... tylko przyjezdzaj :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka prośba, jesli ktos będzie mogl to niech wezmie kompa... bede potrzebowal co nieco skasowac.. :> Ale o tym już w wątku dotyczacej mojej e46... :>

ps. czy e46 poliftowa ma zlacze diagnostyczne tez pod maska?

Jak przyjadę to wezmę kompa... masz wtyczkę pod kierownicą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z Wrocławia mam pytanko !? czy Ktoś kto będzie na lotnisku jutro mógłby mi przywieźć mi felgi od MATRIXA bo są już gotowe uklon_bmw

Jak by tak ktoś się zdecydował to proszę o sms-a na mój nr 668-258-557 ( oddzwonię i dogadamy sprawę) z góry dzięki <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z Wrocławia mam pytanko !? czy Ktoś kto będzie na lotnisku jutro mógłby mi przywieźć mi felgi od MATRIXA bo są już gotowe

Jak by tak ktoś się zdecydował to proszę o sms-a na mój nr 668-258-557 ( oddzwonię i dogadamy sprawę) z góry dzięki <bmw_1>

Seba, mogę Ci przywieźć..., tylko daj mu cynk, że mógłbym odebrać od niego dziś pod wieczór.

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaro, nie przyjeżdżasz na urodzinki siostrzenicy?

Poliftowa ma pod kierownicą, jak pisze Jaro. Ja mam przedlifta , ale również mam po kierą.

A ja jak się uda to będę na początku, bo około 15 lecę do Wro do siory :)

A tak wogóle wg nowych planów będę najpierw w Oleśnicy z moich chrześniakiem Juniorem, a później do siostrzenicy na urodzinki :) Tak więc do zobaczenia. Jaro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...