Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 109
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Równiez dzięki wszystkim pogoda dopisała:) A gdyby nie wiatr to byśmy się usmażyli na miejscu:P Kolego od amora z tego co się pytałem to musisz sprawdzić czy się nic z niego nie leje bo amor może już mieć jakieś luzy w środku. Do tego może to być stuk na poduszcze amora. Ogólnie to trzeba rozebrać i sprawdzić po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajna ta miejscówka w oleśnicy .... szeroki pas , praktycznie zero partyzantów przez ostatnie 2 godzinki to praktycznie byliśmy sami na lotnisku :grill::drunk:

Micnic pokazał , że wszystkim potrafi polatać bokami tym razem E34 na rehabilitacji , ale E36 M40B16 też dało radę podymić lolol

Ogólnie bardzo niezły zlocik w plenerze , pogrilowaliśmy , pogadaliśmy .... fajnie spędzony czas :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO ja tez juz w domku:lol:Było super pogadaliśmy,pogrilowalismy,pościgaliśmy sie troszke:lol:Super miescowka aby wiecej takich spotow tam :dance:Może za tydzień to powturzymykto jest za :gril:bmw_beerDzieki wszystkim za fajnie spedzony czas :lol:

Edytowane przez czarny27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impra świetna. A tu wrzucam linka dla fanów militariów i historii odnośnie naszego miejsca przegrupowania-lotniska w Oleśnicy jak i samej Oleśnicy. Myślę,że dane są wyczerpujące i Ci co chcą znajdą tu coś dla siebie:)

Walki w Olesnicy pozdrawiam i do zboczenia w autobusie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pysk zjarany kark zjarany (nie na grillu)

Fakt, mi łysinkę też przysmaliło:) klimacik ekstra i wiatr aż tak bardzo nie przeszkadzał. Początkowo myślałem, że głowę urwie, ale człowiek jest się w stanie do wszystkiego przyzwyczaić;)

Do środy!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dziękuję za miło spędzony czas było fajnie pogoda była wyśmienita szkoda że ostatnio nie było tak ładnie bo by e34 fajnie latało:dance:

Micnic pokazał , że wszystkim potrafi polatać bokami tym razem E34 na rehabilitacji , ale E36 M40B16 też dało radę podymić

zaraz tam wielkie słowa że wszystkim potrafi polatać wszystkim jeszcze nie próbowałemlolol a w e36 wyczuwalny był niedostatek mocy

jeszcze raz dziękuję za spotkanie i oby częściej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim "starym" jak i nowym bimerom za spotkanko , jak na Morda :P przystało mamy i pamiątkę w postaci fotek jeszcze raz dzięki .

P.S. w domu mam urwanie dupy przez te fele , kto widział to chyba wie dla czego , pewnie pujdą do żyda :bag::2bacik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. w domu mam urwanie dupy przez te fele , kto widział to chyba wie dla czego , pewnie pujdą do żyda

Bastars, nie daj się... walnij pięścią w stół;)

A może żonka się przekona do nich - fajnie wyszły. Chyba, że bardzo chcesz to mogę przemyśleć ewentualną zamianę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...