Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Ostrożnie na drodze!!!


Biohazard

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie oby to była dla nas przestroga VW Passat 1994.r Dnia 01.10.2006 Było to jakoś po 11 rano. Jechała moja siostra z mężem i synem Dawidem na szczęście nikomu nic się nie stało, ale jak widać po zdjęciach auto do kasacji. Więc Panowie warunki na drodze szybko się zmieniają a wiadomo, że na mokrej drodze łatwo stracić panowanie nad pojazdem. Trochę więcej wyobraźni i szanujmy nasze auta, bo zawsze mogą nam uratować życie!!!

p1.jpg

p2.jpg

p3.jpg

p4.jpg

p5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no nooo, szkoda naprawde szkoda :( ale BMW jest bezpieczne podwarunkiem ze sie jezdzi z wyobraznia, niedawno w niemczech byl wypadek w ktorym uczestniczylo BMW E-39 i VW golf lub polo (niepamietam dokladnie w polo jechaly 4 mlode osoby a w BMW 1 dorosla i wdodatku pijana osoba zdzerzyli sie czolowo w VW zginely wszystkie 4 osoby na miejscu a w BMW koles wysiadl poogladal i jeszcze byl wstanie rozmawiac z policja ( kompletnie nic mu sie niestalo :shock: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to stan w jakim był przed wypadkiem ten VW, świadczył jedynie o tym, że wymaga kapitalnego remontu i renowacji, a do tego jeszcze uszkodzenia po tym wypadku... Może i nie do kasacji, ale samo przez się mówi, że naprawa wyniosła by więcej niż ten samochód jest wart.. szkoda, wielka szkoda.

p.s. siostra dała za niego 6.000,00 zł koło kwietnia tego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kamikadze :/ ale mi tez sie kiedys takie cos przytrafilo gdy wyprzedzalem po ciemku w czechach :D i zle ocenilem odleglosc no ale naszczescie auta z naprzeciwka zjechaly na pobocze i sie zatrzymaly :) ale schiz jak japierd... juz dalej niechcialem jechac chcialem zeby ojciec jechal, niestety on mi powiedzial ze jak ja dalej pojade to teraz bede bardziej uwazal i mnie niezmienil :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety takie sytuacje to nie jest rzadkość na naszych drogach... a taka jazda nie dotyczy tylko mlodych kierowców. :shock:

Ja rocznie robię około 40 tys. km w różnych częściach kraju i to co widzę jest czasami przerażające. :|

Filmików starczyłoby na film pełnometrażowy :evil:

No ale co zrobić... pirat drogowy jest w każdym z nas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak tak, ale np. gdyby wszyscy jezdzili te 80-90 (poza miastem) to by bylo ok :) ale jak taki dziadek z babcia wybiora sie na wycieczke i jada 30-40 a ty za nimi i sie wkurw... i wkoncu niewytrzymujesz zaczynasz ich wyprzedzac a tu z naprzeciwka jedzie TIR :shock: no i kaput wszyscy, bo babcia z dziadkiem se wycieczke robili i wtedy wina jest tego co wyprzedzal i zostaje on piratem drogowym... (sa takie sytuacje, ale oczywiscie zdarzaja sie zadiej ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

n... ale jak taki dziadek z babcia wybiora sie na wycieczke i jada 30-40 a ty za nimi i sie wkurw... i wkoncu niewytrzymujesz zaczynasz ich wyprzedzac a tu z naprzeciwka jedzie TIR

Jak to mówił mój były chemik - "Żadne skrajności nie są dobre"

... Ani 50-tka poza miastem, ani 160km/h po mieście ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...