Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


co wy na to?


Agnieszka

Rekomendowane odpowiedzi

mam pomysł i możliwość żeby zoorganizowac we wrocławiu pokaz legalny driftu... wyścigi dookoła czegoś... impreza połaczona byłaby z innymi dziedzinami sportu, żeby pokazać wrtocławskiej młodziezy jak można spędzić wolny czas efektywnie,dobrze się bawić, bez nadmiernego picia i nadużywania innych środków problematycznych... impreza ze sponsorami, nagrodami i zgtodą władz miasta gdzieś na wiosnę... czy bylibyście chętni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tez bym byl chetny :) ale ja tylko popatrzec :D bo moim autem to moge robic drifty ale tylko na lodzi i sniegu :mrgreen: , ale moze moj kuzyn by swoim wpadl bo on to uwielbia drifty :) on na jeden sezon potrzebuje 3 komplety opon :mrgreen: na jedna zime starczy mu jeden komplet ale juz po zimie to opony do wyrzucenia, hahahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze nie jeden klub tuningowy czy fan klub jakiejs konkretnej marki próbował

zorganizowac takie zawody / pokaz ale niestety na checiach sie konczy bo we wrocławiu

poprostu nie ma takiego miejsca a władze sa raczej sceptycznie nastawione do takich

pomysłów chociazby ze wzgledów bezpieczenstwa nie mowiac juz o sprawach finansowych

Co gorsza w przyszłym roku najpewniej skarbimierz tez juz przestanie tętnić wyscigowym

zyciem poniewaz rusza / ruszyła juz budowa fabryki bodajze Nestle :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze nie jeden klub tuningowy czy fan klub jakiejs konkretnej marki próbował

zorganizowac takie zawody / pokaz ale niestety na checiach sie konczy bo we wrocławiu

poprostu nie ma takiego miejsca a władze sa raczej sceptycznie nastawione do takich

pomysłów chociazby ze wzgledów bezpieczenstwa nie mowiac juz o sprawach finansowych

Co gorsza w przyszłym roku najpewniej skarbimierz tez juz przestanie tętnić wyscigowym

zyciem poniewaz rusza / ruszyła juz budowa fabryki bodajze Nestle :?

Cadbury , bedzie tam najwieksza fabryka gumy w Europie ;)

niestety Enzo, do zucia ;)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.....

Co tyle sceptycyzmu.

Agnieszka pisze że będą sponsorzy i zgoda miasta.

Zawody driftu najlepiej robić oczywiście na lotnisku, ale....

Z braku laku..... dobry kit.

Agnieszko, jak wygląda sprawa odnośnie miejsca tych zawodów??

Jeśli w związku z innymi imprezami drift miałby się odbyć w konkretnym miejscu to trochę kicha, ale jeśli nie może dałoby się dogadać np. z którymś z Hipermarketów żeby kawałek parkingu oddali

W każdym bądź razie ja jestem chętny żeby przynajmniej podzwonić, dowiedzieć się może coś akurat by się udało i pomyślcie sobie że bylibyśmy pierwszymi którzy coś takiego by zorganizowali we Wrocku jeśli by to doszło do skutku.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cieszy mnie Wasz odzew... prowadzone są już wstępne rozmowy z hipermarketami... :) organizowane miałoby to być przez fundację młodzieżową IES- grupa młodych ludzi zastanawiająca się prze 10 miesięcy jak umilić wolny czas wrocławskiejmłodzieży- impreza odbywałabysięw pełni legalnie- więc ratownictwo medyczne, pewnie ochrona, do tego koncerty, pokazy sztuk walk,bractwa rycerskie- planujemyduży rozmach. na razie zaczynamy rozmowy, szukamy sponsorów, ale wygląda na to że wypali... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cieszy mnie Wasz odzew... prowadzone są już wstępne rozmowy z hipermarketami... :)

Ja jestem za , tyle ze powinnisie brac poprawke na to ze chyba nie ma we wrocku i

okolicach hipermarketu z duzym parkingiem zeby nie bylo na nim słupów oswietleniowych

a to juz mały problem , no chyba ze drift po ósemce miedzy latarniami <bmw_1>

Aha i tak z ciekawosci to jesli planujecie taka impreze z takim rozmachem to macie

juz pewnie jakies konkretne terminy realizacji tego przedsiewziecia jesli mozesz

to napisz ewentualnie kiedy by to bylo , bo idzie zima i pogoda raczej nie bedzie

zachecająca do takich imprez w plenerze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...