Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Nom 60Ah będzie mało , szukałem w katalogu Centry to w sam raz będzie ten CA770 niby następca tego co mam w tej chwili a jeśli tamten pochodził około 6 lat to chyba centra będzie dobrym rozwiązaniem :)

Ale najpierw muszę wykluczyć jakieś kwiatki w elektryce zanim wywalę te 380zł na nowy aku lolol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz Piotrek pakiet oświetlenia wnętrza plus szyber w turasie to chyba faktycznie powinien być ten moduł u Ciebie :)

A z najnowszych wiadomości to chyba jednak aku zgona zaliczył .... mija 12 godzina ładowania startowaliśmy z napięcia 6,72V a teraz jest ledwo 11,73V :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra najprawdopodobniej aku ma zwarcie rano jak wychodziłem to było 11,73V .... postał do godziny 17 rozłączony i już jest tylko 11,43V więc ... Panie Świeć nad jego klemami .... AMEN

Jutro będę miał nową Centra Futura C770 następca tego co miałem do tej pory :) zobaczymy co się będzie działo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ATTACH=CONFIG]21227[/ATTACH] O to chodziło ??? bo tylko takie coś jest pod kanapą za kierowcą

Tak o to chodziło :) tylko na razie dupy nie zawracam , bo założę jutro nowy aku i zobaczymy czy bumer ożyje , jak by jednak coś było z modułem to dam znać :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mordulec a mierzyłeś na starym aku upływ prądu na postoju?

Niektóre styki w module komfortu są "hot all" więc jak jest za niskie napięcie to styki puszczają(cykają).

Na klemach prostownika podczas ładowania jest zykle 14,5 -16V ale jeśli po kilku godzinach masz ledwo 11.7 V to kicha.

12,65V to jest OK.

Ładowanie w aucie działa?

Mój aku po 7 latach jak padał to też miał odpały i przysiadał do 6-7V

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upływu nie mierzyłem bo w sumie i tak nie było większego sensu ... ale jak widziałem taki spadek napięcia na odpiętym aku to już wiedziałem że będzie kibel .... wczoraj założyłem nowy aku i wszystko wróciło do normy .... cykanie modułu komfortu ustało ... faktycznie chyba jak spadnie w okolice 6 voltów to zaczyna elektryka świrować :)

No i teraz V8 elegancko zagadało .... ten dźwięk rekompensuje wszystkie fochy tego auta :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...