Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Pare pytan nowicjusza


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.. 2 tygodnie temu kupiłem sobie bmw 325 TDS 1994 rok <bmw_1> .... i mam takie pytanka .. :?:

1) jak nazywał sie take "cóś" przed kolektorem ssącym w tds-ie .. okragłe .. bo musze to wymienic (kapie olej) :oops:

2) czy kolektor od e-39 rozni sie czyms od tego do 1999 ?? ( ten po 99 mi sie bardzije podoba i chciał bym zmienic :D ) :oops:

3) gdzie jest filtr kabionowy (mam klime nie wiem czy to istotne) :D

4) mozliwe jest wlozenie filtra stozkowego :D bo ten sie juz konczy :evil:

5) poprzedni wlascicel wsadzil niby jaksi smieszny opozniacz do niej i teraz jak grzeje swice to musze w kij czekac.. z 7 sek. jak zgasnie kontolka na desce .. bo mowil ze automat mu sie zrypal i nowy kosztowal by go troche to cos takiego wlozyl :( ( czego to Polacy nie wymysla ) :mrgreen:

6) w planach mam tez zastapienie panela klimatyzacji z polautomatycznej na klimatronic i chcial bym wsadzic komputer pokladowy .. :!: ma to w ogole sens czy odpuscic sobie ??

a i jakie obroty powinna miec na cieplym silniku bo nie wiem czy nie ma za wysokich ??

Z gory wielkie dzieki za jaka kolwiek odpowiedz <bmw_2> bmw_beer

Pozdrawia,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.. 2 tygodnie temu kupiłem sobie bmw 325 TDS 1994 rok <bmw_1> .... i mam takie pytanka .. :?:

1) jak nazywał sie take "cóś" przed kolektorem ssącym w tds-ie .. okragłe .. bo musze to wymienic (kapie olej) :oops:

2) czy kolektor od e-39 rozni sie czyms od tego do 1999 ?? ( ten po 99 mi sie bardzije podoba i chciał bym zmienic :D ) :oops:

3) gdzie jest filtr kabionowy (mam klime nie wiem czy to istotne) :D

4) mozliwe jest wlozenie filtra stozkowego :D bo ten sie juz konczy :evil:

5) poprzedni wlascicel wsadzil niby jaksi smieszny opozniacz do niej i teraz jak grzeje swice to musze w kij czekac.. z 7 sek. jak zgasnie kontolka na desce .. bo mowil ze automat mu sie zrypal i nowy kosztowal by go troche to cos takiego wlozyl :( ( czego to Polacy nie wymysla ) :mrgreen:

6) w planach mam tez zastapienie panela klimatyzacji z polautomatycznej na klimatronic i chcial bym wsadzic komputer pokladowy .. :!: ma to w ogole sens czy odpuscic sobie ??

a i jakie obroty powinna miec na cieplym silniku bo nie wiem czy nie ma za wysokich ??

Z gory wielkie dzieki za jaka kolwiek odpowiedz <bmw_2> bmw_beer

Pozdrawia,

Tak troche Cie nie rozumiem ...

Masz mazde ? A to masz w podpisie ...

E36 325TDS ? Tu piszesz ze masz problemy i pytania

Czy wkoncu E-39 ? ( Tu piszesz o kolektorze ze chcial bys zmienic )

Zmiana na kimatronic nie bedzie latwa o ile mozliwa wogole ... Nie slyszalem jak dotad aby ktos to robil ...

Nie wiem chyba zazwyczaj sie czeka kilka sek az swiece zarowe sie podgrzeja ? ...

Filtr zwykly sie konczy ? czy masz juz stozek zamontowany piszesz za bardzo zagadkowo ;)

Kup sobie lepiej sportowa wkladke w miejsce orginalnego ...

Okragle przed kolektorem i kapie olej czy to aby nie turbina ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom sorki ze moze z deczka nie jasno ale byłem na chwile .. na kompie... Mazde miałem a teraz woze sie (wroc bede sie wozil jak zdam prawko 30-tego) :D ... E-36 325 TDS 1994 sedan ...

cześć o kura mi chodzi jest przed kolektorem ssacym a nie wydechowym .. a na allegro kukalem i byl kolektor od e-39 2.5 tds .. i on byl czarny i to fajnie pod maska by wygladalo:D ... ( i to cos to jest przy samym kolektorze bezposrednio do niego przymocowane) ...

z tego co sie orientuje to turbina jest przy kolektorze ale wydechowym

z tymi swiecami to nom czeka sie ale nie tyle .. to jak mailem golfa I to nie musialem tyle czekac..

z tym filtrem.. to nie mam jeszcze ale jak mam kupic zwykly to wole dolozyc i miec stozkowy :D niby ma dodac powera happy_bmw

kurcze.. ale cien nadzieji jest ze da sie wsadzic klimatronic ?? bo te pokretla tak mnie wpieniaja ze szok !! .. psuja caly wyglad deski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...