Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

to wszystko na pdreperowanie budżetów :wink: przecież lepiej byłoby wprowadzić zakaz ogólnopolski do 60km/h i pojemności do 50cm najlepiej , jak skutery a reszta o większej mocy na specjalne zezwolenie bez możliwości rejestracji czyli tylko na tor :D a tak na poważnie to tylko CB w obecnych czsach lekko dupkę ratuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak uzywanie CB nie jest takie jak kiedys, kiedys o kazdej dupereli mozna bylo sie dowiedziec, teraz non stop praktycznie cisza w eterze :/ o niedzielach nie wspomne, wtedy CB jest tylko lekka ochrona, a oczy na fotoradary i patrole i tak trzeba miec non stop otwarte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

heh zamiast fotpradarów mamy dziury a i tak nam przykracają.

Jeszcze trochę wprowadzą przepis jak za początków motoryzacji pieszy idzie przed samochodemuklon_bmw

Mówiąc krutko niedługo niemieckie przepisy ruchu drogowego bendą przy polskich maniach pikusiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuje nowy taryfikatora w nim trzy wykroczenia:

1 wsiadł do samochodu -10pkt 1000zł

2 uruchomił silnik- 15 pkt 1000zł

3 ruszył i odjechał dalej niż 1 metr 20pkt 3000zł i konfiskata pojazdu

Oczywiście prawko zabrane na x lat do tego nowy kurs egzamin itd i wszystko powyżej tysiąca złotych

Wtedy problem bezpieczeństwa na drogach rozwiąże się w dwa tygodnie. Będziemy przykładem dla całego świata jak skutecznie wprowadzać bezpieczeństwo na drogach...

Paranoja- mam w jedną stronę do domciu 500km oczywiście autostrad niema w moim kierunku (co najwyżej do Bochni) a później patatajpatatajpatataj 6okm/h -to ile ja mam jechać dwa dni w jedną stronę?

A na co że tak zapytam całkiem nieskromnie pieniądze z mandatów idą? Bo na to, że idą na budowę dróg to nawet z pistoletem przy głowie mnie nikt nie przekona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najwięcej tych urządzeń kupi rejony nadmorskie tam to się roi od fotoradarów oprócz tego przed wjazdem do większych miejscowości prawie zawsze stoją z łapią tak samo jest na wyjeździe mimo tego ze przez cała miejscowość jest kilka fotoradarów z tego żyją gminy nadmorskie a my biedni kierowcy nawet nie możemy rozkręcić śmigła 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gminy szukają pieniędzy gdzie tylko mogą.Państwo im ich nie da bo trzeba tłuste ryje utrzymywać wiec pozostaje im podnieść mandaty i kary aby gminy same sobie radziły. Na Świdnicę gdzie w gruncie rzeczy jest strasznym zadupiem sama Straż Wiejska ma ich 3 do tego każdy wylot Policja i suszarka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

[h=1]Nowe mandaty z fotoradaru. Piraci zapłacą podwójnie[/h]

Pokorni zapłacą mniej i nie dostaną punktów.

Kary za zbyt szybką jazdę mają być mniejsze, ale za to nieuchronne - taką zmianę niewydolnego systemu karania kierowców proponuje główny inspektor transportu drogowego.

Nowością będzie możliwość uniknięcia punktów karnych, jeśli kierowca w ciągu 21 dni dobrowolnie zapłaci mandat za przekroczenie prędkości uwiecznione na zdjęciach z fotoradaru. Wtedy inspekcja nie będzie dochodzić, kto siedział za kółkiem. Dodatkowym bonusem będzie 20 proc. rabat, jeśli karę zapłacimy w terminie.

Jednak mandatowi recydywiści muszą się mieć na baczności. Jeśli w ciągu roku trzy razy uwieczni ich fotoradar, albo gdy suma nałożonych kar przekroczy 1,2 tys. zł, za każde kolejne wykroczenie przez następne 12 miesięcy zapłacą podwójnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak mandatowi recydywiści muszą się mieć na baczności. Jeśli w ciągu roku trzy razy uwieczni ich fotoradar, albo gdy suma nałożonych kar przekroczy 1,2 tys. zł, za każde kolejne wykroczenie przez następne 12 miesięcy zapłacą podwójnie

Jedna wycieczka nad morze i **** bombki strzelił lolol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby równolegle z zaostrzaniem kar .... budowali tory albo udostępniali lotniska .... dla ludzi którzy lubią sobie pozapierdalać ... to jeśli o mnie chodzi to mandat może nawet wynosić 10tyś.

Niestety u nas znaki ograniczenia do 40kmh ostatnio stawia się tylko po to żeby straż miejska miała gdzie rozłożyć swój kram i pobierać opłaty :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

mandaty będą dostarczana szybciej.Poczta Polska wygrała przetarg na zorganizowany przez Główny Inspektorat Transportu Drogowego.

http://www.pb.pl/2828996,93485,poczta-polska-ma-rekordowy-kontrakt-br

Przekroczyłeś prędkość? Mandat dostaniesz dużo szybciej - Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby równolegle z zaostrzaniem kar .... budowali tory albo udostępniali lotniska .... dla ludzi którzy lubią sobie pozapierdalać ... to jeśli o mnie chodzi to mandat może nawet wynosić 10tyś.

Niestety u nas znaki ograniczenia do 40kmh ostatnio stawia się tylko po to żeby straż miejska miała gdzie rozłożyć swój kram i pobierać opłaty :bag:

w dodatku potrafią nieźle się zamaskować

-na średzkiej stają na poboczu zieloną skodą kombi która ma postawiony fotoradar za szybą bagażnika, ta sama skoda trzaska fotki na popowickiej

-na kosmonautów stawiali kiedyś fotoradar w zielonym kuble po śmieciach, miał tylko wyciętą dziurkę na obiektyw... żenada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

UWAGA Wrocławskie IDT posiada już tajniackie mondeo które robi foto w czasie jazdy jak i z miejsca parkingowego foto przychodzi do domu ostatnio polowało w Groblicach na koncu miejscowosci niestety nie znam koloru ani nr rej.

Pytanie co do punktów :

Poprzednie dostałem w styczniu i marcu 12r wiec po roku powinny sie zerowac ale dzis doszlo foto z października i strażnik uswiadomił mnie ze dodaja sie z tamtymi i zeby wyczyscic konto musi minac rok od ostatniego wykroczenia . CZY TO PRAWDA ??? Jeżeli tak no to nie fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...