Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Sagui nic się nie zmieni bo znajdą inny sposób na 'karanie'kierowców

tak jak z policją niby mają stać przy drodze to życie często pokazuje że się chowają za przystankiem albo za drzewem i wyskakuje ci przed samym nosem do kontroli podobnie jest z pomiarem prędkości przez radar laserowy(bardzo czuły na ruchy) tylko że nigdy nie masz pewności że się nie zachwiał i faktycznie prędkość jest twoja(w ten sposób można się bronić przed mandatem np.w mieście jak jest spore natężenie ruchu pojazdów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że się chowają za przystankiem albo za drzewem i wyskakuje ci przed samym nosem do
Mnie kiedyś tak wyskoczył przed maskę jeden odważny. Oczywiście awaryjne lądowanie zatrzymałem się przed nim ze dwa metry, koleś był tak blady jak ściana. Zmierzył mnie wzrokiem ja jego i machnął mi żebym jechał dalej... a tylko spróbowałby poprosić mnie o opuszczenie szyby to byłoby mniej więcej tak jak tutaj od 0:09

[video=youtube;2GxpAA_m9mw]

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dirty.73

ku*wa,można go zacytować w jakimś sądzie????i to mówi szef ITD i co? i **j

[h=3]Szef ITD przekonuje: Jeżdżę bezpiecznie[/h]Sobotni "Fakt" kolejny dzień przygląda się poczynaniom generała Tomasza Połcia, szefa Inspekcji Transportu Drogowego. Dziennik wielokrotnie przyłapał go na łamaniu przepisów ruchu drogowego. Teraz przytacza jego komentarz do całej sprawy. "Nie jeżdżę niebezpiecznie. To nie jest prawda" - stwierdził Połeć. Przekonywał, że dowodem na jego niewinność jest... technologia pomiaru prędkości za pomocą fotoradarów, która jest precyzyjna w ściśle określonych warunkach. "Musi byc na statywie, nie może być włączona klimatyzacja, radio, a w pobliżu nie moze znajdować się telefon gsm. Poza tym urządzenie może sie mylić przy opadach śniegu czy deszczu" - przekonywał generał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej nap...lać foty wiadomo kto może jeździć szybko i kto ma znajomości wszystko da się anulować reszta frajerów niech płaci !!!

ja to bym ich wszystkich zapokował w stare samoloty i kazał lądować w smoleńsku aż do skutku :!:

Edytowane przez mariusz13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bym ich wszystkich zapokował w stare samoloty i kazał lądować w smoleńsku aż do skutku

człowieku jak to czytałem kończyłem właśnie bułkę ... no i to co kończyłem mam lapie, monitor, klawisze, wygląda to tak jakby na klawiaturze siedział chomik i nagle explodował :D

skąd taki pomysł na texta :D

ja umarłem :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dirty.73
jesteś bezlitosny ;) he he

no co ty gadasz,to by nie była żadna kara......szkoda samolotu na nich..

zabrać im wszystko,pogonić do roboty,i kazać żyć za 1200 miesięcznie do końca ich dni........albo 600 emerytury,i pare chorób wszczepić,tylko takich żeby nie zabiły,a męczyły porządnie...niech idą do apteki,po leki..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...