Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


nagrzewa się po wymianie termostatu 318 m10


Rekomendowane odpowiedzi

mam znowu problem,prosze o pomoc

wymieniłem termostat na nowy,wloalem plyn i sie zagrzal,pozniej bylo dobrze,na nastepny dzien znowu to samo,chlodnica sie zagotowala,dolny przewod od chlodnicy zimny,jakos dziwnie skacze wskazowka na liczniku odtemp.ogrzewanie jest na chwile wenatrz auta a potem leci juz letnie,co to jest,pomozcie,nie ma juz sily do tego auta?odpowietrzyc ale jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. jak skacze wskawówka "tak dziwnie" to na 100% nie odpowietrzony dobrze,

2. dobrze zamontowałeś termostat, strzałką do góry , jak zimny dolny wąż to się nie otworzył poprostu, możesz go sprawdzić w garnku, najlepiej zawiesić na nitce i nagdzerać wode od zimnej, zobacz czy się otworzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

termostat jest firmy wahler nowy troche drogi ale... powiedzcie mi jescze dlaczego ogrzewanie jest słabe,znaczy tak,jest jakies pól minuty potem grzeje w srodku ale dosyc slabo,co to moze byc?moze jakos odpowietrza sie nagrzewnice?a ten zawór elektromagnetyczny przy nagrzewnicy?moze to on?jak go wymontowac bez sciagania deski rozdzielczej?pomozcie

[ Dodano: 24 Październik 06, 23:20 ]

a jescze jedno wiskoza ma wplyw na ogrzewanie w aucie?co robi ta wiskoza?i co to za czujniki3 obok siebie?jeden to wiem od temperatury silnika,a reszta od czego?czy jezeli uszkodzony jest ten czujnik od temp to ma on jakies zadanie oprocz wskazywania temperatury?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

termostat oki powietrze grzeje naprawde minute moze dwie pozniej tez grzeje ale slabo?

kwestia tylko jak odpowietrzyc?moze ten zawor elektromagnetyczny sie nie otwiera czy jak?ma to jakies znaczenie?

[ Dodano: 28 Październik 06, 01:54 ]

jak odkrece korek i dodaje gazu to wywala plyn,zmienilem termostat na stary,ale mam wrazenie ze znowu jest prawie to samo przewod dolny chlodnicy jest letni,nie moze tak byc poniewaz wczesniej nagrzewal sie normalnie nie gotowal sie,ale ogrzewanie i tak bylo slabe,ja naprawde juz nie weim co mam robic?

dzisiaj wymieniam wisco,ale moze pompe tez wymienic tylko jaka cena tej pompy?jakie sa objawy popsutej pompy?pompa ma na wierzchu jakis bialy jakgdyby nalot?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...