Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Problem z rozruszaniem silnika.


Gość nibiru

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od tygodnia regularnie jeżdzę moją E30 (M10) i kilka dni temu zaczęło dziać się takie coś:

przekręcam kluczyk do końca, podnoszą się zegary i cisza...odkręcam kluczyk, znowu chcę odpalić i zwykle znowu cisza...wkońcu zawsze za którymś tam razem silnik ruszy. (za 2-6 razem)

Pytanie brzmi: czy to rozrusznik oznajmia, że ma już dość <bmw> ;-). A może jest inna przyczyna ?

Będę bardzo wdzieczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem cos podobnego ale w VW , tez podobnie sie robiło zegary sie zapalały itp

ale nawet nie chcial zakrecic , oczywiscie przeglad , rozrusznika , przewodów i innych

wynalazków z dziedziny elektrycznosci a przyczyna byla prozaiczna mianowicie kostka

elektryczna w stacyjce była juz wyrobiona i raz stykała a raz nie , sprawdz moze

u Ciebie jest podobnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W razie gdyby Okazało się że jednak to nie jest problem kostki to mam dodatkowy rozrusznik do m10, na początek bym Ci pożyczył żebyś zobaczył czy toto napewno a później najwyżej jakoś byśmy się dogadali ;-)

Dzięki-dziś się chyba okaże czy to kostka czy nie...

Dzięki za zainteresowanie tematem <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W razie gdyby Okazało się że jednak to nie jest problem kostki to mam dodatkowy rozrusznik do m10, na początek bym Ci pożyczył żebyś zobaczył czy toto napewno a później najwyżej jakoś byśmy się dogadali ;-)

Dzięki-dziś się chyba okaże czy to kostka czy nie...

Dzięki za zainteresowanie tematem <bmw_2>

Dokladnie 21:30 robimy buma kontrola serwisowa , zobaczymy czy kostka czy nie ... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oxstylE! przyjechał i podłączyliśmy jego kostke-rozrusznik kręcił, ale silnik nie zapalił.

Powrócliliśmy do starej konfiguracji i autko normalnie kręci :!:

To się nazywa foch w wykonaniu BMW ;-p

Hehe dokaldnie twoje BMW strzelilo focha na Ciebie :P

Oby juz wszystko dzialalo caly czas tak jak odjezdzalismy spod Orlenka :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...