Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 165
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja mam z młodymi same złe doświadczenia. U mnie gdzie mieszkam jest kilku starszych ode mnie o około 3 lata. Pamiętam ich jeszcze ze szkoły. Ale teraz mają pałkę przy boku, gnata i kajdanki, działają w majestacie prawa i pokazują kim to oni nie są... . No offence oczywiście jeśli kogoś uraziłem, ale dla mnie to żenada. Nie mówię, żeby odwalać kolesiostwo, ale przypieprzanie sie o każdy drobiazg...no sorry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zdemolowalem sluzbowa renie - wymuszenie dokonane na mercedesie actrosie ktory przy okazji wbil mnie w osobowke peugeota.

Wymijalem jakas osobowke na postoju. Wpadlem przed mercedesa tylko nie przewidzialem ze kolega z french opena zatrzyma sie przed jadacym jeszcze tramwajem.

300zl + 6 pkt

Raptem kilka dni pozniej ul.outaszynska - chyba z 90 km/h na 30

500zl + 10 pkt

Zawracanie na znaku mowiacym o kierunku jazdy po luku (powiedzmy troche zmodernizowany znak C-4). mialo skonczyc sie na upomnieniu tyle ze warsztatowy dylizans byl pozbawiony oc i przegladu. pozniej laweta i koniec koncow bardzo chcieli wiec dali mandat za stwarzanie zagrozenia w ruchu drogowym za ww manewr (godz 1 w nocy :/)

200zl bez punktow

W miedzyczasie chyba ze 2 razy chcieli mi dac mandaty za parkowanie ale chyba ze straza miejska lepiej ida mi negocjacje.

Po kasacji czyste konto mialem az do wczoraj :( Bedac w poznaniu na lotnisku srednio sie spodziewalem niebieskich po 1 w nocy. Olany nakaz skretu w lewo i zawracanie na podwojnej ciaglej jeszcze przeszlo ale zakaz wjazdu juz nie :)

250zl 5 pkt

Troche dziwna sprawa bo nigdy nie mialem zwyklej kontroli (sporo km robie) tylko zawsze jakos sam ich musze sprowokowac ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AWV, obysmy mieli ich jak najmniej :)

Wczoraj w zasadzie sam sie ugotowalem (podsycony komentami pasazerow) ze nie ten parking (w zasadzie to nie parking tylko taki zajaz pod same wrota lotniska) i drogi (fakt jakas debilna cena 6zl za pol godziny a jeszcze byla masa czasu do przylotu). Parking wlasciwy byl ale stwierdzilem ze damy sobie z nim spokoj. Przyskapilem i mam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

W Sławnie policja przyznawała punkty karne bez zapisywania ich w bazie danych. Uzupełniają teraz punkty karne od 2009 :shock:

Bałagan w policji. Kierowcy dostają na konto punkty karne sprzed lat - Polska

Sławno: Policja przyznała przyznała punkty karne, ale nie zapisała ich w bazie - Dziennikbaltycki.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuza Ty skończyłaś Wydział Archeologii ?:lol:

zawsze mnie o to podejrzewają :P

poprostu jak cos znajdę co chciałabym dać na forum to szukam odpowiedniego moim zdaniem miejsca- do skutku :biggrin:

Edytowane przez Zuza5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od 7 lat jak jeżdze to tylko raz dostałem foto i 6 pkt ale już dawno sie skasowały happy_bmw no i jeden pkt od straży miejskiej za złe parkowanie ale też już skasowany :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zalozylem sobie 19 i gwint i za bardzo nie ma jak za predkosc dostac :lol:

3 lata temu dostałem 400 zl i 8 pkt za 90/40 fuksem :D bo sie dopiero rozpedzalem

a tydzien pozniej dostałem za stanie na swiatłach jednym kołem na lini ciagłej 100zl i 2 pkt :bag::bag: to takie typowe frajerstwo

od wtedy przemyslalem sprawe i mam oczy wokół glowy i puki co jestem czysty kuogkuog

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem 8 punktów i 300zł . Nie mam usprawiedliwienia :/ a na 'spieszyłem sie nie ma co zrzucać'

Miałem podobnie, szybka trasa nad morze 450 km w szczycie (nie powiem jaki czas miałem heheh ) i 2 zdjęcia ;/ - racja, nie ma wytłumaczenia 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wakacji ale w tamtym roku dostałem 3 zdjęcia i to właśnie na 40stkach gdzie były dwa domy na krzyż i foto ukryte za zakrętem ;)

Jedną znaną firmą jest straż gminna w Kobylnicy polują oni na ludzi jadących nad morze i większość z Polaków z dolnej Polski tam właśnie miała foto :)

Za brak uprawnień to powinni walić z 5 tysięcy a nie 500 zł i zlikwidować fotoradary,które są najlepiej zarabiającą "instytucją" bo nie ważne czy ktoś na 40stce się spieszy i pociśnie 90 a inny taki co pociśnie 300 też zapłaci tylko 500 zł co jest głupotą bo przecież przy 90scięciu się człowiek zatrzyma przy 300stu już nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze mam 16 w najgorszym wypadku 18 :/ Ot takie mam szczescie w tym roku i 90 % mandatow na wlotach do wiosek. Ograniczenie do 70 a ja mam 9x... Wszystkie punkty wylapane w sluzbowce w beemce jeszcze mnie nietrafili jakos wolniej jezdze wlasnym :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...