Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

dlatego oznaczenie polskich dróg ma być w niedalekiej przyszłości zmienione. chodzi właśnie o te nawałnice znaków. o ktorych probinpisał, że jest nielegalne.

Znaki drogowe ustawiane jeden za drugim

A z tego co wiem to najśmieśniejsze jest to iż nawet jak taki twór jest nielegalny to nie stanowi to żadnego argumentu do jego nie przestrzegania, można co najwyżej pozwać urząd że shit postawił i tyle.

patrz w art. punkt 6.

Edytowane przez Zuza5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 165
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Luty 2012 - 2 pkt foto Wrocław ul kochanowskiego.

Ten fotoradar jest ustawiony od 70km/h :P Wiem z wlasnego doswiadczenia. W 2 dni 2 zdjecia, ktore przyszly po prawie miesiacu najgorszy jest ten czas czekania na fotke bo w miedzyczasie nieswiadomie mozna wylapac pare punktow.

Tak przy okazji :

http://www.smwroclaw.pl/index.php/gdzie-jest-fotoradar/91-fotoradar/167-gdzie-mozna-spotkac-fotoradar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego oznaczenie polskich dróg ma być w niedalekiej przyszłości zmienione. chodzi właśnie o te nawałnice znaków. o ktorych probinpisał, że jest nielegalne.

Tylko zauważcie kolejność, najpierw przywalimy wyższe mandaty a potem może zrobimy porządek ze znakami. To jest jawna kpina z obywateli, no ale jak się dają strzyc to czemu mają sobie folgować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ja miałam wykłady na prawko z miłym panem policjantem to wspominaliśmy kiedyś o radarach i z tego co dobrze wydaje mi sie zapamiętałam to te nasze radary ponoć sa ustawione na dużo wyżej niż na 70km/h , mówił ze dopiero radar łapie bliżej 90km/h.Nie wiiem ile jest w tym prawdy ale słuchałam uważnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ja miałam wykłady na prawko z miłym panem policjantem to wspominaliśmy kiedyś o radarach i z tego co dobrze wydaje mi sie zapamiętałam to te nasze radary ponoć sa ustawione na dużo wyżej niż na 70km/h , mówił ze dopiero radar łapie bliżej 90km/h.Nie wiiem ile jest w tym prawdy ale słuchałam uważnie

może policjant chciał naprawić dziure w budżecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czechu, przyjacielu :) nie napisałem, że rowerzyści maja prawo jeździć po przejściu dla pieszych, wiec nie wiem o co Ci chodzi. Masz rację, jestem w Polsce średnio 3-4tygodnie w roku(w tym byłem 5), ale tyle też wystarczy, żeby zginąć na drodze,a poza tym mam zamiar kiedyś wrócić do Polski jak tylko zarobki będą adekwatne do kosztów życia ;) ,więc wtedy będzie mnie to też dotyczyć. Zgadzam się, że absurdalne przepisy i miejsca postawienia znaków mogą człowieka wyprowadzić z równowagi i zgadzam się z tym jak najbardziej, że sieją te znaki jak rzeżuchę na Wielkanoc, ale przez miasto moglibyśmy jeździć wolniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sądze by w czymkolwiek taki nekrolog pomógł musiałby być przyklejony na szybie w aucie podczas jazdy bo to co się przeczyta jest bardzo ulotne z pamięci :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...