Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 165
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

ja mam 16 punkcików ale w marcu spada 10 :lol: pilnowałem sie ostatnio i oby tak dalej ale powiem szczerze to ciężka sprawa tak przepisowo jechać nie raz za jakimś baranem co muli bombe na drodze 30 dychy po mieście bo 7 płatków śniegu spadło mu na szybe -masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi zostalo 4 punkty za pasy :P hehe jakos po miescie nie moge sie przyzwyczaic zeby zapinac:p

Żebyś czasem nie nauczyła się waląc dyńką w szybę - tak, jak moja siostra :D

Ja zarobiłem fotkę wracając do PL... Ciekawe, czy przyjdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żebyś czasem nie nauczyła się waląc dyńką w szybę - tak, jak moja siostra :D

Ja zarobiłem fotkę wracając do PL... Ciekawe, czy przyjdzie?

Przyjdzie przyjdzie oni tego nie odpuszczą :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde, ale topic sie trafił....

punkty karne mnie rujnują :bag:

aktualnie mam 19pkt, podwójna ciągła 5pkt, predkość 4pkt i predkość znowuż 10pkt

ostatnio przyłapali jak bryknąłem na pomarańczowym iii przyjąć nie mogłem, bo za dużo punkcików. bedzie sąd;P

tak sie wk*zdenerwowałem, że teraz jak pipa jeżdże 50km/h...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktualnie mam 19pkt, podwójna ciągła 5pkt, predkość 4pkt i predkość znowuż 10pkt

ostatnio przyłapali jak bryknąłem na pomarańczowym iii przyjąć nie mogłem, bo za dużo punkcików. bedzie sąd;P

.

chcesz im wmówic przed sądem że było zielone?? bo jesli tylko chciałeś odwlec przyznanie punktów zeby jakies wczesniejsze się skasowały (tak kiedyś kierowcy ratowali się od utraty prawka) to nic z tego bo teraz jest tak ze jak sprawa trafi do sądy i on uzna twoją winę to punkty dodają do tych z dnia wykroczenie i jak pyknie ci 24 to pozamiatane a jeszcze koszta sądowe do mandatu otrzymasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii mandatów jestem akurat czysty- czasem przytrafi się jakiś za złe parkowanie,ale o punktach karnych nie ma mowy,nawet jeżeli trafię na bardzo upierdliwy patrol,to i ta nie mają się do czego przyczepić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...