Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 165
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ogolnie dostałem jakies 13-15 mandatów poza moze 2ma to za predkosc, fotoradary, suszarki. na tą chwile 0pkt :)

z czestotliwoscią róznie, raz nie dostane przez rok a potem 2 w tydzien :D

zapomnialbym dodać ze kiedy mialem BMW kontrole mialem w sumie caly czas, wystarczylo sie w nocy po miescie przejechac, pod domem, u znajomych, na trasie, wszedzie :) a teraz jest passat i zadnej narazie :D

Edytowane przez ///M3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak Soul sprawa umilkła... wiesz już coś ?:drunk:

Wiem tylko tyle jak narazie , że przyszedł kolejny raport z nowego fotoradaru i chyba będzie kolejna pajda +6 wiec będę miał już 23 :( jeszcze jeden wybryk i przesiadam się na Busa "Guliwer"

Choć jak uda mi sie do 22 lutego dotrwac to kasuje mi się 6 za ta kolizje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne, abyś miał umowę kupna sprzedaży z datą sprzed . Wtedy mogą Cię cmoknąć, a niech nowy właściciel się tłumaczy. Ja póki co mam tylko 4 pkt, które kasują się na dniach-za prędkość. Dobrze, że człowiek ma trochę znajomości u chłopaków w drogówce, bo tak to ciemno bym to widział...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem wszystko i wedle prawa macie milionową racje jednak w praktyce jest to zupełnie inaczej. Audi jest nadal na moich tablicach , które są na mnie i dlatego wszystko co przychodzi , to przychodzi do mnie. To się wyjaśni ale niestety na to trzeba czasu i cierpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi jest nadal na moich tablicach , które są na mnie i dlatego wszystko co przychodzi , to przychodzi do mnie.

Masakra czyli stracisz prawko bo sprzedałes auto nieodpowiedzialnej osobie a co bedzie jak spowoduje smiertelny wypadek i ucieknie ciebie posadza ? to jest chore

Ps chyba w akcie desperacji pojechal bym do typa i odkrecił tablice a wturników nie dostanie jak auto nie jest przerejstrowane jeszcze na niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra czyli stracisz prawko bo sprzedałes auto nieodpowiedzialnej osobie a co bedzie jak spowoduje smiertelny wypadek i ucieknie ciebie posadza ? to jest chore

Ps chyba w akcie desperacji pojechal bym do typa i odkrecił tablice a wturników nie dostanie jak auto nie jest przerejstrowane jeszcze na niego

Nic takiego się nie stanie ponieważ ma umowę kupna sprzedaży więc auto już nie jest jego.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic takiego się nie stanie ponieważ ma umowę kupna sprzedaży więc auto już nie jest jego.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Tak ja wiem ale jak widzisz narazie punktu dostaje mimo ze pokazał umowe kupna/sprzedazy wiec zaczym to sie wyprostuje to kto wie ile jeszcze mandatów dostanie a wiadomo ze ich płacic nie będzie (bo nie jego mandat) to jeszcze komornika na niego nasla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz umowę podbitą w WK-ale podbitą wcześniej niż popełniane na Twoje konto wykroczenia to w następnej odpowiedzi poinformuj,że wystąpujesz na drogę sądową.

To czy GIRD jest powiązany z WK i w jaki sposób wymieniają informacje to nie Twoja brocha.

Ciebie obowiązuje Umowa okazana w WK.

Jeśli ty nie przyjmujesz mandatu i pkt.karne to finał jest w sądzie tak czy siak.Punkty na koncie zawieszone do czasu wyroku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...