Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, BASTARS napisał:

No to czym dla mnie 2 komplety na sylwkowego najta 

Raczej mnie nie będzie bo jadę do rodzinki z rodzinką :) Ale kompletów jest sporo. Już nie schodzą tak jak kiedyś. Fakt że ostatnio mnie nie ma na najtach ani na innych spotkaniach maxbimmera. Zycie założyło mi homonto i teraz mną ora ;)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Godzinę temu, Beton napisał:

Dziś w nocy na Gajowej

 

20190304_060741.thumb.jpg.a3acb3f4bc03917bc7e275371baef647.jpg

 

Niby drobna kradzież a jak wkur**a ;)

Aż mi się przypomniała taka stara historia z felgami co typ wrzucił w internet nawet skriny wiadomości.

Chciał kupić felgi na aledrogo - wybrał, kliknął, zapłacił i napisał do sprzedawcy "kiedy będą?" A sprzedawca do niego: "Spokojnie ziomeczku, najpierw muszę takie zlokalizować tu w wawie" :D

I tak się załatwia części :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 11 miesięcy temu...

Dzisiaj w nocy ukradli @rifi900 nissan patrol y60 czarny. Wroclaw , osiedle Kuźniki. Jeśli ktokolwiek go widział proszę o kontakt na PW lub pawelmalpka@gmail.com lub 797 557 436 lub na PW do @rifi900
Znaki szczególne: w górnych narożnikach z tylu auta wychodził czerwony lakier spod czarnego, brak kola na klapie, szare felgi, kola 33 bfg AT, srebrne klamki, wycięty na dole przedni zderzak, brak ucha holowniczego z tylu. Obudowa tylnego mostu od tylu była wgnieciona, ledowe lampy przednie, nie działa prawa żarówka nad kierunkowskazem, obudowa lusterek psiknięta na czarno - widoczny zaciek na prawym lusterku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 5.01.2021 o 23:21, Pawel4freak napisał:

Mityczny sukces polskiej policji - ODZYSKANY!

Pan policjant zrobił Rafałowi prezent przed świętami ❤️

132657680_233210978184085_56446503436136

Super, znasz jakieś szczegóły z akcji odzyskania nissana? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...