Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

heh,radio....cztery razy mi zaje....li,dwa razy z e28,i dwa z e36,najgorzej było,jak mi wybili w e28 szybke z tyłu,ten trójkącik,a to nie były czasy,że na allegro było wszystko,Autogiełda dolnośląska pomogła to znaleźć,ale ciężko było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i podejrzewam że ten mały trójkącik była najdroższą szyba w aucie :lol::lol::lol:

u nas też parę lat temu przyszli ochroniarze zgarnęli 5 000 000 a później okazało się że to nie byli prawdziwi ochroniarze kapnęli się dopiero jak przyszli tamci i do dziś ich nie znaleźli :lol::lol::lol:

to rozumie a nie jakieś listwy z mojego zderzaka :x:x:x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym radiem w zamkniętym samochodzie to moja tez tak miała- rano pilocikiek alarm pik pik, rygle otwierają samochód wsiada i radia brak, popielniczki oraz zapalniczki, zamki nie ruszone grajek za ponad 1200zł poszedł.

Można kupić urządzenie które łąpie kod z pilota alarmu i później samemu sobie otwierasz i na legalu walisz co chcesz a następnie kulturalnie zamykasz na alarm za sobą.

Akcja miałą miejsce w okolicach Astry :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi na moim złomku wdrapali krzyżyk na lewej tylnej szybie pasażera... Naprawdę jestem pełen podziwu bo materiał wydarty na 0.7-0.9mm (zmierzyłem bo nie wierzyłem, że tak można)

Gdybyście to snycerzy artyści przypadkiem czytali-bo może czytać umiecie

nie martwcie się- wiem, że prowodyr był z bloku z fabrycznej ze środkowej klatki z drugiego pietra- twój ziomal za piwko pod nely cie sprzedał

... a rurka już na ciebie czeka od czasu postrzelania szyby z wiatrówki

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyście to snycerzy artyści przypadkiem czytali-bo może czytać umiecie

nie martwcie się- wiem, że prowodyr był z bloku z fabrycznej ze środkowej klatki z drugiego pietra- twój ziomal za piwko pod nely cie sprzedał

... a rurka już na ciebie czeka od czasu postrzelania szyby z wiatrówki

Powodzenia :)

hehe podejrzewam, że chłopaki właśnie się przeprowadzają hehe:2bacik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zlodzieje przeniesli sie z wrocka do polkowic :) w tamtym tygodniu pojechało 8 aut marki AUDI, 3 w jedna noc a w inna 5 :lol:

Dziwna sprawa. Miasto policyjne, całe na kamerach, wyjedziesz na miasto czarnym BMW to zaraz Cię namierzają a w nocy auta wyjeżdżają? Pewnie wszystkie patrole siedzą w QQ na hamburgerach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys byl napad na bank, koles buchnal ponad 5 milionow i dostal 5 lat... W sumie oplacalny biznes, bo gdzie szary obywatel zarobi milion rocznie? :D i tak to wszystko sie kreci, jak krasc, to miliony ;)

Ale kasy nie oddał:confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A ja dorzucę do tematu "kradną co mogą" coś od siebie.

Wczoraj wpadam do mechanika po auto po wymianie skrzyni.

Ku mojemu zdziwieniu auto nie jest gotowe. Pytam o co chodzi?

- Okradli mi warsztat - odpowiada mechanik!!!

Łupem padł między innymi mój świeżo kupiony w sobotę wał napędowy!!

Oprócz tego jeszcze dwa dyfry i 3 inne wały napędowe :/

Teraz auto stoi i czeka na nowy wał..... maskara jakaś :bag::bag::bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.......to się nie pije po robocie.....

"Wtedy płynę, płynę, chwytam w żagle wiatr. Jakby szczęście miało chwilę trwać" la la lalalalala :drunk:

Ale co by nie było to osranego złodzieja-złomiarza przetopił bym go na surowce wtórne bmw_4 bo dla niego to jest flaszka a dla mnie nerwy itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wracam chwiejnym krokiem z imprezy u kolegi, patrząc na samochody pod moim blokiem , z daleka widzę Passata B5 "znajomego" i widzę ze ma wybebeszony zderzak z kratek i dokładki, myslę sobie ze ładnie go załątwili, podchodzę blizej patrze a wszystkie wyjęte kratki, i dokładka leżą na trawie obok samochodu :D spłoszony został czy co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...