Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 miesięcy temu...

Heh, widziałeś te patrole?

Z mojego osiedla wyjechało ostatnio 10 samochodów, wcześniej włamania do lokali usługowych (do mojego też), piwnic i co? Przechodzę o różnych porach i ostatnio tylko widziałem w osiedlowej uliczce Straż Miejską zakładającą blokady na koła.

Proszę Cię, te patrole policji są niewidzialne a sprawy umarzane.

Trzeba zgłaszać i tępić złodziejstwo, ale nie przekłada się to na wyniki albo zauważalną prewencje.

CSI to w telewizji :-/ u nas czas zatrzymał się na papierowych teczkach i maszynach do pisania jak z "07 zgłoś się", wystarczy wjechać na Jaworową...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na Nowym Dworze czyhają tylko na ławkowych piwoszy co biedni po pracy chcą się zrelaksować.....

Policja w naszym kraju to najgorsze dno jeśli chodzi o służby publiczne. Banda tłuków co zrzucili słuzbowo-klubowe dresy i zajeli się "ochroną" prawa.

NIENAWIDZĘ tych głąbów!!!!

Edytowane przez Lijo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

aaaa i mnie dopadlo. Jakiś kuntaKinte bez Boga w sercu uprowadził mnie smigełka z przedniej maski :(

Nie wydaje mi się, że na osiedlu(ostatni grosz) ale wszystko możliwe. W każdym razie zauważyłem na bielanach... możne tam to się stało?!

Na co to komu.. a i jeszcze bezczelny porysował maske śrubokrętem albo scyzorykiem kiedy swoimi "zegarmistrzowskimi" ruchami odrywał znaczek...

Byłem zły a teraz mi smutno.

Cytując klasyka "Człowiek dba bardziej niż o żonę...." a tu takie rzeczy.

Zastanawiam sie nad parkingiem strzeżonym 130zł/miesięcznie. To dużo, czy w sam raz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złodziejaszków łapsy świerzbią, powinno się robić tak jak w średniowieczu - łapy out siekierą jedna druga i by się skończyło grzebanie w tym co nie twoje. Co do parkingu ceny oscylują w takich granicach ale sądzę że 130 zł to jest max - u nas buli się 110 zł więc jest w sam raz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Chorzowie 120 zł / mc więc chyba normalna cena.

Szkoda znaczka. A jeszcze bardziej szkoda porysowanej maski

Ja płacę 70zł + 45zł za motor. ;)

Jeszcze kilka słów ode mnie. Minęło już 21 lat od premiery filmu "Balanga" . W jednej ze scen jeden z aktorów mówi coś w stylu "***** kiedy w tym kraju ludzie zrozumieją, że istnieje coś takiego jak własność prywatna"?! 21 lat za nami, a niektóre nieroby nadal tego nie pojmują. Ja bym stosował karę publicznej chłosty. Po takiej dawce bólu i wstydu taki gnój zastanowił by się sto razy, czy wyciągać łapy po czyjąś własność!

Edytowane przez Zgibniew
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dzisiaj w nocy zajumali nerki przedliftowe malowane sprayem na czarny mat...

Widzę że mój temat ciągle się rozwija a to nie za dobrze .

Wracając do nerek to demontaż faktycznie jest dość ciężki na szybkiego więc na 100% połamali mocowania , osobiście miałem w dzień problemy a co dopiero w nocy . Mimo wszystko współczuje nawet taka pierd**ła wkurza mocno człowieka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

wczoraj w nocy próbowano ukraść moje 535d dosłownie spod klatki.... wyłamali zamek... ale autanie zdążyli ukraść, coś ich sploszyło

fura stoi w Siechnicach,ASO wyceniło szkodę na jakieś 2000 pln

ciąć ręce to za mało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...