Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


silnik krokowy..dziwny przypadek


Rekomendowane odpowiedzi

witam.sprawa wygląda tak.jako że miałem dziurkę w dolocie pokleiłem go taśmą izolacyjną.i przy okazji wyciągnąłem wtyczkę od krokowca i.... zero różnicy w pracy silnika a powiedziałbym nawet że silnik chodzi równiej niż z nim,no ale przecież on powinnien zgasnąć.objawy takie same na gazie i na benzynie Rolling Eyes

dobra ale dalej:podpinam wtyczkę za którymś tam razem i obroty skaczą do około 5-6 tyś na min Shocked..i tak już zostało .wypiąłem więc ją całkiem i jeżdżę z odpiętym krokowcem,jak to możliwe??? happy_bmw happy_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no zgasnac nie powinien ale w M20 naprzyklad chodzi nie rowno lub trzyma stale obroty 1000 ...

Ja odkrylem wieksze spalanie : )

Wiec kupilemm krokowca ...

Mój też nie równo chodzi. Swiece nowe, dolot szczelny,kable WN sprawdzałem i są w granicach tolerancji, a do tego (wydaje mi się) więcej pali.

Jak sprawdzić tego krokowca i jakie jest spalanie u Ciebie po zmianie. Jaki był koszt (nowego czy używanego) :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź, czy końcówki masz dobre we wtyczce i czy w ogóle masz tam styki, bo np. u mnie fajansiarze od gazu (taki poprzedni właścicieel) nie mogli ustawić na gazie z krokowym, to wyrwali styki z wtyczki (były tylo w gumie osłonowej) żeby były równe obroty na gazie -takie odcięcie krokowego. Przez to też trudno palił na ciepłym. Ale skoro podpinasz i obroty skaczą, to może być coś innego np. zabrudzony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzyczec zawsze bzyczy nawet jak jest skopany ...

Mycie krokowca , pomoglo na dwa dni pozniej padl calkiem ...

Ceny juz nie pamietam na allegro sa po 70zl roznie to bywa z nimi poze podzialac moze znajdziesz dobry ...

Ja jakis w garazu mam wiem ze jest sprawny ale do silnikow M20 .

W serwisie cena byla chyba 450zl juz nie pamietam dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...