Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Propozycje konkurencji sprawnościowych na spoty


Zebb

Rekomendowane odpowiedzi

Podrzucajmy propozycje dla wszechwładnych coby następne spoty były ciekawe. I nietylko konkurencje jakies czasowe ale też cieszace oko lub bawiace

Ja proponuje np:

1. Dryfcik

2. 400m.

3 Albo parkowanie tyłem ukośne

Im więcej bedzie sugestii tym lepiej zapraszam!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście jesteśmy otwarci,

pomoc i propozycje mile widziane,

niestety największą bolączką jest brak pożądnego placu/miejsca na większe zabawy,

PS. drift już był :mrgreen: :wink:, może uda się na następny pożyczyć g-techa 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pomysł: jazda tyłem na czas po określonej trasie... Co Wy na to :?:

No to mogło by byc ciekawe , nawet dla tego ostatniego toru co jezdzilismy , moc

auta raczej nie mialaby tu zadnego znaczenia :mrgreen:

Co do propozycji to np :

-zmiana koła na czas

-rzut np wałem korbowym na odległosc

-przeciaganie bumy na linie (okreslony dystans na czas)

<bmw_2> bmw_beer <bmw_3> <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzut np wałem korbowym na odległosc

Albo tłokiem... to da się załatwić. Wyciągnąć ze szrotu jakieś tłoki, kawałek trawki, taśma miernicza i dawaj!

Raczej konkurencje sprawnościowe, żeby moc silnika nie była tak ważna i każdy miał szansę na wygraną. Wymodzić coś z talerza satelitarnego i kilku piłeczek do tenisa... jazda na czas i punkty karne za wypadnięcie piłeczek z talerza (DQ za stracenie wszystkich :P ). Jak mnie coś jeszcze najdzie to napewno wpiszę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzut np wałem korbowym na odległosc

Albo tłokiem... to da się załatwić. Wyciągnąć ze szrotu jakieś tłoki, kawałek trawki, taśma miernicza i dawaj!

Raczej konkurencje sprawnościowe, żeby moc silnika nie była tak ważna i każdy miał szansę na wygraną. Wymodzić coś z talerza satelitarnego i kilku piłeczek do tenisa... jazda na czas i punkty karne za wypadnięcie piłeczek z talerza (DQ za stracenie wszystkich :P ). Jak mnie coś jeszcze najdzie to napewno wpiszę. :)

mysle ze pileczki za lekkie sa i moglby je wiatr zdmuchnac moze jajka ;)

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Raczej konkurencje sprawnościowe, żeby moc silnika nie była tak ważna i każdy miał szansę na wygraną. Wymodzić coś z talerza satelitarnego i kilku piłeczek do tenisa... jazda na czas i punkty karne za wypadnięcie piłeczek z talerza (DQ za stracenie wszystkich

Podzielam propozycję przedmówcy - sprawność prowadzenia auta się liczy - gaz do dechy to każdy potrafi...

Wczoraj widziałem na tvn turbo konkurencję z jajem - przyklejona na taśme duża łyżka stołowa (jak do zupy) i na łyżce jajo <bmw_1> Do tego mały slalomik lub jazda po torze i będzie git !! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze sprawnościówki odpadam bo bez ręcznego to co najwyżej mogę popatrzeć z boku

Dlaczego ?? U mnie ręczny też nie tęgi - a jak będzie śnieżek - to i bez ręcznego damy radę ... <bmw_1>

To pojezdzil na recznym w E38 ktory jest nozny ? + automat ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem tory sprawnosciowe sa za krotkie i czasy wychodza prawie identyczne , ale juz nie chodzi o czasy tylko zabawy za malo, ostatnio bylysmy na lotnisku mozna bylo zrobnic cos wiekszego.

jako konkurecja moze byc tez manewr ''j-turn''

Polega na jezdzie na wstecznym i obrocie o 180* aby ustawic sie przodem do kierunku jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako konkurecja moze byc tez manewr ''j-turn''

Polega na jezdzie na wstecznym i obrocie o 180* aby ustawic sie przodem do kierunku jazdy.

I to uwielbiam (choć wczoraj miałem z tego powodu małego dzwonika) :-), trochę się dziwiłem, że na spotach tylko ja jeżdżę tyłem <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo taka umijetność raczej mało potrzebna na codzień,

to juz raczej zawracanie w przodem w miejscu albo obrót o 360 st :mrgreen:

Kiedy to jeden z prostrzych a efektownych manewrow ktore nie wymagaja mocy silnika do ''zawracania w miejscu'' i katowania opon czy silnika.

Co do przydatnosci na codzien to jazda w 8 tez raczej na miescie sie nie przydaje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy to jeden z prostrzych a efektownych manewrow ktore nie wymagaja mocy silnika do ''zawracania w miejscu'' i katowania opon czy silnika.

Co do przydatnosci na codzien to jazda w 8 tez raczej na miescie sie nie przydaje :mrgreen:

To jak chciałbys rozegrac tą konkutencje ? ilosc nawrótów , nawrót na czas ?

czy poprostu "ponawracanie" do woli dla kazdego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy to jeden z prostrzych a efektownych manewrow ktore nie wymagaja mocy silnika do ''zawracania w miejscu'' i katowania opon czy silnika.

Co do przydatnosci na codzien to jazda w 8 tez raczej na miescie sie nie przydaje :mrgreen:

To jak chciałbys rozegrac tą konkutencje ? ilosc nawrótów , nawrót na czas ?

czy poprostu "ponawracanie" do woli dla kazdego ?

Nad tym sie jeszcze nie zastanawialem ale napewno da sie cos wymyslec 8)

Moze to byc czescial jakiegos odcinka przejazdu i zaczynamy tylem ale po przejechaniu okreslonego odcinka nalezalo by obrucic sie i wrucic przodem. Pomyslow moze byc wiele naprawde.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy to jeden z prostrzych a efektownych manewrow ktore nie wymagaja mocy silnika do ''zawracania w miejscu'' i katowania opon czy silnika.

Co do przydatnosci na codzien to jazda w 8 tez raczej na miescie sie nie przydaje :mrgreen:

To jak chciałbys rozegrac tą konkutencje ? ilosc nawrótów , nawrót na czas ?

czy poprostu "ponawracanie" do woli dla kazdego ?

Nad tym sie jeszcze nie zastanawialem ale napewno da sie cos wymyslec 8)

Moze to byc czescial jakiegos odcinka przejazdu i zaczynamy tylem ale po przejechaniu okreslonego odcinka nalezalo by obrucic sie i wrucic przodem. Pomyslow moze byc wiele naprawde.

No to narysuj schemat poglądowy jakby miał wygladac taki przejazd <bmw_1>'

Ja nie widze przeciwskazan :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam co do tłoka to mam aż 4 szt z mojego starego silnika :D

wał korbowy tez się znajdzie , zmiana koła na czas to dobra konkurencja łańcuchy też wszystkie konkurencje będą dobre tylko trzeba ustalić zasady , a tak w ogóle to moja bryka już bryka :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...