Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj byłem w Zgorzelcu u Damiana robić pikselozę i wgrać polskie komunikaty.Koszt 250zł.Czas robocizny 2,5h.Kontakt podał wyżej Hary33.Jest to numer służbowy Damiana i można nim "szastać" na forach do bólu:mrgreen:Tak wogóle to nie wgrywa on polskiego menu tylko same komunikaty np. o zapalonych światłach,nie domkniętych drzwiach itp.

Edytowane przez długi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Opiszę krok po kroku.

1.Dzwonisz do Damiana (numer powyżej) i umawiasz się z nim.

2.W umówionym dniu wsiadasz w auto i jedziesz do Zgorzelca.

3.Zostawiasz auto u Damiana i idziesz oglądać miasto,ewentualnie udajesz się za naszą zachodnią granicę.

4.Odbierasza auto,płacisz i wracasz do domu.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego masz jakieś fotki jak wyglądają takie przetłumaczone komunikaty ;) ?  do Zgorzelca jak by nie patrzeć kawałek jest :/ wszystkie kable  mam pa soft  ncs itp  chyba że robi to za pomocą czegoś innego zawsze można połączyć się zdalnie 

Edytowane przez V-MAX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, V-MAX napisał:

 wszystkie kable  mam pa soft  ncs itp  chyba że robi to za pomocą czegoś innego zawsze można połączyć się zdalnie 

Żeby to zrobić trzeba rozbierać zegar i programować procesor, to co masz nie pomoże, a gość nawet jak do niego pojedziesz to nie pozwoli Ci nawet popatrzeć jak to robi ;)

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, grzesiek2304 napisał:

Żeby to zrobić trzeba rozbierać zegar i programować procesor, to co masz nie pomoże, a gość nawet jak do niego pojedziesz to nie pozwoli Ci nawet popatrzeć jak to robi ;)

Grzesiu,już mu to pisałem na PW.W sumie to przywitać by się przydało na forum a nie od razu o takie rzeczy pytać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • 1 rok później...
W dniu 4.09.2012 o 08:33, Kondziu napisał(a):

Witam koledzy, wczoraj byłem w Zgorzelcu u "mecenasów" od BMW:). I potwierdzam to co pisałem na samej górze. Koledzy wgrywają polskie komunikaty przy zegarach. Jak będę miał to zrobione razem z martwymi pikselami, to podzielę się zdjęciami jak to wygląda.

Pozdro

Mozna prosić o adres tych magikow tez chetnie zmienie i naprawie pixele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.09.2012 o 21:49, pablo90 napisał(a):

Woła za tą usługę od 100 do 150zł w e39 i 38. Akurat te polskie komunikaty to dla niego pikuś, gość robi wszystko co związane z elektroniką i elektryką w BMW, jest naprawdę bardzo dobry i nie drogi. A do gryfowa to trzeba jechać z całą wypłatą i namiotem :P

Jeśli ktoś jest chętny to mogę podać namiar.

Poprosze namiar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...