Rekomendowane odpowiedzi

Przygotowujemy akcję z kalendarzami na przyszły rok.

Ramy czasowe:

1. Do 14-go października zbieramy zdjęcia - każdy chętny który posiada konto od minimum roku i ma co najmniej 100 postów, wysyła JEDNO zdjęcie swojego auta w rozdzielczości conajmniej 1024x768, plus nick i kod silnika (np. Forest M57D30) na specjalny email

kalendarzmaxbimmer@o2.pl

2. Ankieta ze zdjęciami aut od 15 do 31 października (dwa tygodnie). Każdy forumowicz będzie mógł oddać 24 głosy na poszczególne auta. Auta z największą

ilością zdobytych głosów (24 szt) trafiają do kalendarza - po 2 auta w każdym miesiącu. Jeśli będzie mniej chętnych do zaprezentowania swojego auta - ograniczymy kalendarz do 12-tu aut (w miesiącu 2 zdjęcia jednego auta).

3. Listopad na projekt i druk.

4. Grudzień, pierwsza połowa - rozdanie kalendarzy na np. Najcie. Lub wysyłka w jakiekolwiek miejsce na świecie zgodnie z cennikiem Poczty Polskiej.

5. Osoby które chcą kupić kalendarz - wpisują się na listę z ilością sztuk. Kasę wysyłamy Z GÓRY na konto osoby która zajmie się drukiem.

Cena kalendarza jest uzależniona od ilości zamówionych sztuk więc im szybciej dowiemy się ilu jest chętnych tym lepiej.

-przy 100szt. cena 23zł

-przy 50szt. cena 37-40zł

LISTA:

1. Forest- 2 szt.

2. Kosa- 2 szt

3. Jaro- 2szt.

4. Kozin - 1 szt.

5. Dyziu - 1 szt

6. Czechu - 2 szt.

Edytowane przez Forest

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

LISTA:

1. Forest- 2 szt.

2. Kosa- 2 szt

3. Jaro- 2szt.

4. Kozin - 1 szt.

5. Dyziu - 1 szt

6. Czechu - 2 szt.

7.przemo330ci-1szt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

LISTA:

1. Forest- 2 szt.

2. Kosa- 2 szt

3. Jaro- 2szt.

4. Kozin - 1 szt.

5. Dyziu - 1 szt

6. Czechu - 2 szt.

7.przemo330ci-1szt

8. BASTARS-1szt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
miały byc dwa zdjęcia.....................

Jeśli nie uzbieramy większej ilości chętnych którzy będą chcieli zaprezentowac swojego auta w kalendarzu to ograniczymy się do 12-tu samochodów.

Wtedy będziesz mógł wysłac 2 zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja chcialbym powiedziec, ze oferta o ktorej wspominalem jest w fazie dogrywania z cenami jak dla stalego klienta, jutro bede jeszcze raz do kolegow dzwonil i mam nadzieje, ze wszystko bede mogl tutaj przedstawic.

• Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

LISTA:

1. Forest - 2 szt.

2. Kosa - 2 szt.

3. Jaro - 2 szt.

4. Kozin - 1 szt.

5. Dyziu - 1 szt.

6. Czechu - 2 szt.

7. przemo330ci - 1 szt.

8. BASTARS - 1 szt.

9. Nobody - 2 szt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

4. Grudzień, pierwsza połowa - rozdanie kalendarzy na np. Najcie.

Gdzie to jest :D Jeśli źle zrozumiałem to gdzie będzie rozdznie kalendarzy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najt to spot wieczorem w weekend w tradycyjnym miejscu, a jednocześnie możliwość dla świeżaków do pokazania się itd - przed tym zawsze będzie info na forum, więc bez paniki ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kto mieszka dalej i nie będzie mógł przyjechac na zlot - oczywiście wyślemy kalendarz pocztą w jakiekolwiek miejsce na świecie ;) Koszt przesyłki oczywiście pokrywa kupujący. Edytowałem pierwszy post.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jakie jest to tradycyjne miejsce? :D

Jak jest możliwośc wysyłki to też zamawiam :D

LISTA:

1. Forest - 2 szt.

2. Kosa - 2 szt.

3. Jaro - 2 szt.

4. Kozin - 1 szt.

5. Dyziu - 1 szt.

6. Czechu - 2 szt.

7. przemo330ci - 1 szt.

8. BASTARS - 1 szt.

9. Nobody - 2 szt.

10. Makus9292 - 2 szt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bez stresow kolego, za kazdym razem jak jest organizowany najt to wszystko jest napisane w odpowiednim dziale :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość staszek

Może ktoś mnie dopisać do listy Staszek 1 sztuka z góry dzięki bo mi komputer szwankuje :?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

LISTA:

1. Forest - 2 szt.

2. Kosa - 2 szt.

3. Jaro - 2 szt.

4. Kozin - 1 szt.

5. Dyziu - 1 szt.

6. Czechu - 2 szt.

7. przemo330ci - 1 szt.

8. BASTARS - 1 szt.

9. Nobody - 2 szt.

10. Makus9292 - 2 szt.

11. Staszek - 1 szt.

CZEKAM ZA ZDJĘCIA KANDYDATÓW :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
CZEKAM ZA ZDJĘCIA KANDYDATÓW

qwa, musze sobie dres wyprasowaci i do Wietnamcow skonczyc po nowe Najacze :lol:

jak bym nie zdazyl to moga byc zdjecia samochodu ? :4:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja muszę spasować , bo nie spełniam kryteriów co do wysłania zdjęć.

Edytowane przez SoulRea

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to tak jak ja też mi przykro :frown::frown::frown:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
qwa, musze sobie dres wyprasowaci i do Wietnamcow skonczyc po nowe Najacze

jak bym nie zdazyl to moga byc zdjecia samochodu ?

W sumie ta Twója zarośnięta facjata jak u bojownika Al-Kaidy wniosłaby trochę koloru do kalendarza. Ale jak nie zdążysz, trudno. Może byc ten Twój sztrucel kuogkuogkuog

Ja muszę spasować , bo nie spełniam kryteriów co do wysłania zdjęć.
to tak jak ja też mi przykro

Dresiarze nie łamac się, wystartujecie w przyszłym roku a w tym możecie fundnąc sobie, rodzinie, sąsiadce, szkolnej miłości - kalendarzyk z autami znajomych ze zlotów :wink:

Edytowane przez Forest

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dostalem oferte, jest nie ukrywam atrakcyjna, ale sa 2 rzeczy. Pierwsza to taka, ze cena jest podana bez projektu (koszt dodatkowy 200-300zl), ale podejrzewam, ze na bank sie znajdzie ktos, kto taki projekt bez problemu ogarnie. Druga rzecz to taka, ze musimy zamowic dokladnie 50 sztuk. Cena za 50 sztuk to 1044zl netto, co daje 20zl z groszami za sztuke (format A3, 12 stron plus okladka, gramatura 200g). Cena wg mnie bardzo atrakcyjna. Napiszcie, jaka decyzja w miare szybko, bo chce dac chlopakom znac czy to zlecenie jest aktualne.

Oczywiscie 100szt. tez mozemy zamowic i bedzie na pewno taniej, ale o ile pamiec mnie nie myli takiego nakladu nigdy nie bylo na naszym forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tą chwilę mamy chętnych na 17-cie kalendarzy. Ciężko w tym momencie cokolwiek powiedziec. Mam nadzieję, że znajdzie się jeszcze kilku chętnych. Najlepiej byłoby wysłac pw do wszystkich forumowiczy z linkiem do tematu. Tak by każdy wogóle dowiedział się o akcji. Poproszę Admina, Mordulca lubPiotra by się tym zajął.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tyle, ze z tego co rozumiem oferta, ktora dostal Jaro tez dotyczy dokladnie 50szt., a cena jest o wiele wyzsza (przynajmniej tak zrozumialem to co jest w pierwszym poscie). Oczywiscie dodam, ze mi to tito gdzie bedzie zamawiane, zadnych profitow z tego nie mam, zeby nie bylo.

Najwyzej trzeba zrobic tak, ze lista sie zamyka przy 50 sztukach i adios, kto nie zdazyl to ma pecha. Ja kupie 10 i bede sprzedawal po 2 stowy sztuke, reklamujac je jako biale kruki :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dostalem oferte, jest nie ukrywam atrakcyjna, ale sa 2 rzeczy. Pierwsza to taka, ze cena jest podana bez projektu (koszt dodatkowy 200-300zl), ale podejrzewam, ze na bank sie znajdzie ktos, kto taki projekt bez problemu ogarnie. Druga rzecz to taka, ze musimy zamowic dokladnie 50 sztuk. Cena za 50 sztuk to 1044zl netto, co daje 20zl z groszami za sztuke (format A3, 12 stron plus okladka, gramatura 200g). Cena wg mnie bardzo atrakcyjna. Napiszcie, jaka decyzja w miare szybko, bo chce dac chlopakom znac czy to zlecenie jest aktualne.

Oczywiscie 100szt. tez mozemy zamowic i bedzie na pewno taniej, ale o ile pamiec mnie nie myli takiego nakladu nigdy nie bylo na naszym forum.

Oferta super. Mi pasuje. Nawet z projektem to około 26zł a więc i tak taniej niż w Namysłowie przy 50szt.

Jestem za :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to teraz trzeba uzbierac tych 50-ciu chętnych ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spokojnie Forest. 50 myślę, że damy radę :) Jak co to proponuję podnieść cenę np. 2-3zł na sztuce i sprezentować chociaż ze 2szt dzieciakom z DD :)

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

LISTA:

1. Forest - 2 szt.

2. Kosa - 2 szt.

3. Jaro - 2 szt.

4. Kozin - 1 szt.

5. Dyziu - 1 szt.

6. Czechu - 2 szt.

7. przemo330ci - 1 szt.

8. BASTARS - 1 szt.