Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Powitać bmw_1

Chciałabym uciąc wszystkie spekulacje dotyczące mojej osoby.

Czuje się dobrze, nic mi nie jest, Patrycja chowa się znakomicie happy_bmw

Dlaczego nie jestem czerwoną Maxbimmerką? Długo by pisać, może kiedyś będzie okazja o tym pogadać.Była to moja świadoma decyzja, nikt mnie nie zdegradował.

Dziękuje wszystkim za PW, sms'y uklon_bmwuklon_bmwuklon_bmw, miło jest mieć świadomość, że gdzieś tam ktoś o Tobie myśli.

Myślę, że jeszcze zobaczymy się na jakimś spocie :bmwsexemofg3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego ale Morda jest klubowiczem

Panowie trzymajcie jakiś poziom :bag:

Nie jesteśmy na jakimś ******lonym wiejskim festynie więc proszę nikogo nie obrażac :excl::excl::excl:

Mordulcowi chociażby z tego faktu, że założył Klub i rozwijał go przez 7 lat należy się szacunek.

Więc proszę o ogarnięcie się i unikanie takich tekstów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie trzymajcie jakiś poziom :bag:

Nie jesteśmy na jakimś ******lonym wiejskim festynie więc proszę nikogo nie obrażac :excl::excl::excl:

Mordulcowi chociażby z tego faktu, że założył Klub i rozwijał go przez 7 lat należy się szacunek.

Więc proszę o ogarnięcie się i unikanie takich tekstów...

Zacznij czytać ze zrozumieniem .... tutaj Bastars w żaden sposób mnie nie obraził

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego ale Morda jest klubowiczem a osoba towarzysząca Klubowiczowi w postaci kobiety z urzędu jest Maxbimmerką tak więc POLA nigdzie się nie ulatnia. No ale tak inaczej bez CZERWONEJ POLI :lol:

Tak i jeżeli Klubowicz zgłosi chęć uczestnictwa swojej partnerki w życiu klubu dostaje czerwony kolorek :)

Na forum jestem i będę, ale jako jedna z wielu forumowiczka nie mająca dostępu do niczego ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego ale Morda jest klubowiczem a osoba towarzysząca Klubowiczowi w postaci kobiety z urzędu jest Maxbimmerką tak więc POLA nigdzie się nie ulatnia. No ale tak inaczej bez CZERWONEJ POLI :lol:
Panowie trzymajcie jakiś poziom :bag:

Nie jesteśmy na jakimś ******lonym wiejskim festynie więc proszę nikogo nie obrażac :excl::excl::excl:

Mordulcowi chociażby z tego faktu, że założył Klub i rozwijał go przez 7 lat należy się szacunek.

Więc proszę o ogarnięcie się i unikanie takich tekstów...

Zacznij czytać ze zrozumieniem .... tutaj Bastars w żaden sposób mnie nie obraził

Panowie, kuzwa mac. Zejdzmy troche z ta atmosfera. W ktory temat by sie nie weszlo to robia sie zgrzyty :bag: troche na luz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, skoro tak jak piszesz Paulinka to po co zmieniać kolor :P

Czerwony przestał mi się podobać :-P

Na forum chcę wchodzić, bo to nazywa się uzależnienie ;) ale nie potrzebuje dostępu do forum klubowego i PK.

Szanuje swoje serce i dbam o niskie ciśnienie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwony przestał mi się podobać

:-P

Na forum chcę wchodzić, bo to nazywa się uzależnienie ;) ale nie potrzebuje dostępu do forum klubowego i PK.

Szanuje swoje serce i dbam o niskie ciśnienie :lol:

uklon_bmwuklon_bmw

PS dam ci moje hasło będziesz mogła sobie pomoderować, lolol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest blekitny !!! :4:

i pasuje do dziewczyn, co innego faceci

facet musi miec twardy meski rozowy kolor kuog

Hehe to co Tazunio reflektujesz na męski różowy kolor , admin ma dobry humor ostatnio , zmienia kolory na żądanie od ręki :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...