Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Powitać


samson

Rekomendowane odpowiedzi

No wreszcie jakas zajefajna FURA blizniacza ! :mrgreen:

Wiece fotek prosze opis !

Jakies plany ? tylko prosze nie zepsuj jej :mrgreen:

Jestem wielkim fanem kombiaków, więc utrafiłem tą E30stke dosyć nie dawno... (czerwiec) zaraz po rozbiciu Clio.

Nigdy wcześniej nie miałem do czynienia z BMW, a wręcz byłem wychowywany, że beemkami jeżdzą mafiosi,alfonsi i buraki ze wsi :lol:

Silnik m20b20, zaraz po kupnie wrzuciłem gazownie drugiej generacji (budżet miesięczny na paliwo nie powalał a kilometrów do robienia dużo).

Zabolało mnie to strasznie bo ze 30 kucy poszło w pi*du przez zwężke w dolocie - w planach blos. Silnik ma 275 tysi przebiegu i ciągle rośnie...ciekawy jestem kiedy zdechnie. Wtedy chętnie zmiana na 2.5.

Nie jestem fanem siatex tuningu więc jakiekolwiek wielkie plastikowe zdeżaki i gleba odpadają (cenie sobie uniwersalność samochodu, gleba odpada). Żałuje, że auto nie jest czarne tak jak Oxstyle'a.

Obecne plany to zmiana zawieszenia, tył siedzi za nisko. Wymiana foteli (klasycznie poprzedzierane), nowe gumy i chętnie wspomaganie. Do tego myślałem o przyciemnieniu szyb jakoś dosyć subtelnie. Auto nie jest czarne... i mocno przyciemnione szyby za bardzo rzucały by się w oczy :)

Auto niestety nie ma zbytniego wyposażenia, poza elektrycznymi lusterkami i szyberem i podgrzewanym płynem w spryskiwaczach w zasadzie nic nie ma :) Brak elektrycznych szyb, wspomagania, absu. Jest za to check control ale to chyba we wszystkich 320 był.

Na fotkach auto wygląda nadzwyczaj dobrze, ale tylko dlatego że foty były zrobione zaraz po umyciu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super furka :)

Oj tam wiesz ile problemow jest z czarna ... Czarna przyciaga niebieskich jak to mowia <bmw_2> :mrgreen:

Ladniutka jest , zmienisz felgi na lato . Szybki jak mowiles delikatnie dla kontratu tylko i bedziesz mial super furmanke :)

podoba mi sie naprawde i kolor daje duzo jak bedziesz go ladnie pastowac itd bedzie super <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...