Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Na gazie mi chodzi idealnie cisienie na węzach jest potęznę czyli pompa daje rade ale mi sie wydaje ze wtryski zapieczone bo 6 miesiecy nie jezdziłem na benie

Przez pół roku nie odpaliłeś auta na benzynie non stop na gazie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez pół roku nie odpaliłeś auta na benzynie non stop na gazie ??

Bo oszczedzac to trzeba "umic" :)

Do autora.. Przykro mi, ale skoro walisz ciagle na benie to masz stara instalke, chyba, ze w sekwencji wywolujesz ciagle tryb serwisowy.. Jesli jezdziles na zwyklej instalce ciagle na benie, i do tego miales pusty bak to proponuje oddac auto do jakiegos goscia od BMW zeby gruntownie przejrzal caly uklad zasilania paliwem i mase innych czesci pod maska.. No i gratuluje wyobranzi.. Nie dosc, ze jezdzisz za pol darmo, to jeszcze zal 50zl na miesiac na to zeby auto odpalic.. ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo oszczedzac to trzeba "umic" :)

Do autora.. Przykro mi, ale skoro walisz ciagle na benie to masz stara instalke, chyba, ze w sekwencji wywolujesz ciagle tryb serwisowy.. Jesli jezdziles na zwyklej instalce ciagle na benie, i do tego miales pusty bak to proponuje oddac auto do jakiegos goscia od BMW zeby gruntownie przejrzal caly uklad zasilania paliwem i mase innych czesci pod maska.. No i gratuluje wyobranzi.. Nie dosc, ze jezdzisz za pol darmo, to jeszcze zal 50zl na miesiac na to zeby auto odpalic.. ;/

Hehe system mi się roz***** teraz lolol

http://www.maxbimmer.pl/f16/sprzedam-sprzeda-735-e32-lpg-19839/

Sprzedam swojego pupila jakim jest e32 735i manual spokojnie pali kapcia na 3 biegu :) dbałem bardziej niz o narzeczona

To ja ******le jak przez pół roku jej nie zalałeś normalnego paliwa ... to Twoja narzeczona chyba z głodu i pragnienia uschła skoro o nią nieco gorzej dbałeś :bag:

Szukałem jakieś 2 lata dobrego m30b35 jechałem pod niemiecką granice ale opłacało się coraz bardziej się odwdzięczać

http://www.maxbimmer.pl/f29/matise32-e32-735i-17620/index12.html#post242346

WTF ... poświęciłeś 2 lata na szukanie zdrowego egzemplarza i przez pół roku katowałeś ją tylko na gazie ?? bo jak pisałeś pali kapcia na 3 biegu ... to na gazie smażyłeś opony ??

MASAKRA nie mam pytań ... jedynie mogę tej biednej siódemce współczuć takiego właściciela.

Edytowane przez Mordulec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie widze ze nie można na was liczyć bo zawsze coś głupio dogadacie na benzynie chodzi już bo reset komputer pomógł a panom co mnie jechali życze wszystkiego dobrego !

Siemanko, ja Cie nie jade i wiem, ze te slowa byly przede wszystkim do mnie. Stary, jak to moj ziomus powiedzial "Oszczedzac to trzeba "umic"".. Ja pojechalem do WWY, zeby Nikodem ( spec od BMW ) zalozyl mi gaz do mojej BMW. Od pol roku latam na gazie, ale instalka byla zalozona perfekcyjnie i kosztowala 6 tysiecy....... ale od tamtego czasu zrobilem juz 15 tys km i przy spalaniu V8 zwrocila mi sie juz jakis czas temu. Od paru miesiecy jezdze wiec juz za pol darmo, teraz to tylko wymieniac filtry i cieszyc sie dalej. Ja Ci nie ublizam i sie z Ciebie nie smieje, kazdy ma swoje problemy finansowe.... ale nie rob jajcow, ze nie mogles raz na jakis czas zalac troche beny? Chodzi, o to, ze sprzedajesz swoje E32 jako naprawde zadbana sztuke, o ktore dbales bardziej niz o zone, a takie babole waliles. Ja o swoje BMW nie dbam bardziej niz o moja narzeczona, ale kazdy wie, ze jest w takim stanie, ze jak ja kupi to nastepne 10 lat bedzie jezdzil bez problemow. Trzymaj sie i przemysl perspektywy. Peace i pokoj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...