Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Prawdopodobnie nie ma na to lekarstwa żadnego tylko leki przeciw gorączkowe. i krosty które wyskakują nawet w buzi. Mój Marcyś w pierwszym roku przedszkola też mi tak chorował ale teraz odpukać nie jest źle cały czas chodzi,tylko jakieś lekkie przeziębienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba złapał wirusa bostońskiego to takie chrostki na całym ciele - ale ponoc sie tego nie leczy bo to samo znika.

Co Ty pitolisz...

wirus bostoński - Szukaj w Google

Widziałeś gdzieś u mnie takie objawy? Poza tym dotyczy to raczej dzieciaków, nie Dziadkowozów przed 40-tką...:4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Widzę,że tu trochę posucha,więc rzucę temat.A mianowicie,drogie mamy i tatusiowie,zna ktoś sposób,żeby przekonać 2-latka do rękawiczek?Mój synuś jak tylko je widzi dostaje białej gorączki i ucieka z wrzaskiem! A trochę zimno na świecie,żeby go puszczać z gołymi rączkami.Jakaś rada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje tez nie lubiły oduczyły się same jak im kazałem pobawić się śniegiem, po 5 minutach rękawiczki kochały jak nie wiem :P

A teraz pytanie odemnie co zrobić z 19-latkiem aby skłonić go do uczęszczania do szkoły?? Od początku roku mamy problem właśnie tego typu z naszym najstarszym wstyd się przyznać ale kompletnie przestał wychodzić z domu nie wspomnę o chodzeniu do szkoły. Depresja czy wiek dojrzewania zwany także (buntem nastolatków ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje tez nie lubiły oduczyły się same jak im kazałem pobawić się śniegiem, po 5 minutach rękawiczki kochały jak nie wiem :P

A teraz pytanie odemnie co zrobić z 19-latkiem aby skłonić go do uczęszczania do szkoły?? Od początku roku mamy problem właśnie tego typu z naszym najstarszym wstyd się przyznać ale kompletnie przestał wychodzić z domu nie wspomnę o chodzeniu do szkoły. Depresja czy wiek dojrzewania zwany także (buntem nastolatków ).

To co robi w domu śpi? Odłączyć internet wyrzucić kompa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie śpi po 18 godzin dziennie, nawet już nie je obiadów. Nie wspomnę o tym ze znajomi już się od niego odwrócili, i nie ma co się dziwić. W sumie to już mu nie zależy na niczym.

Neta już mu wyłączyłem, rozkładamy ręce bo nie wiadomo co z nim zrobić. Pełnoletni wiec nie zaciągnę do lekarza na silę bo już nie mogę. A sam nie pójdzie.

Koniec półrocza a on ma 360 godzin nieobecnych a tym samym zero ocen nauczyciele wystawiają mi nieklasyfikowany bo jak inaczej. :(

Do czerwca będę albo siwy albo łysy - ale pewne jest to ze coś będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez myślę,że w jakąś depresję popadł skoro nie je - tylko śpi. Postaraj się z nim pogadac bo z tego co piszesz wychodzi na to że coś jest nie tak.

Może ktoś mu ubliżał w szkole - moim zdaniem przejdz się do szkoły i pogadaj z wychowawcą czy coś sie nie wydarzyło dziwnego ...

Co do 2 latka i rekawiczek . Krzyś tez ma 2 lata i nie chciał nosić puki nie dostał takich z wszystkimi palcami i koloorowych - teraz zakłada bez problemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SoulRea może go postrasz, że albo wraca do szkoły i się uczy, ewentualnie da sobie pomóc pójściem do psychologa, albo niech idzie do pracy, bo nie będziesz na niego robił. Wiesz taki chwyt psychologiczny. Trudna sprawa podejść nastolatka, żeby coś z niego wydusić, wiem coś o tym, bo mam chrześniaka z problemami. tylko u niego to wychodzi zaniedbanie wychowawcze rodziców, przykro przyznać:cry: kuog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze cos, czego w zyciu bym nie zyczyl.. moze wpadl w jakies kulawe towarzystwo i wzial cos czego nie powinien brac? Gdyby byla to deprecha to watpie ze spalby po 18 godzin na dobe. Moze jakies narkotyki albo cos? Najlepiej przetrzepac mu pokoj jak go nie bedzie i zycze, abyscie niczego nie znalezli... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wygląda na jakąś depreche .Po maryśce by jadl dużo, po fecie,koksie by nie spal i nie jadl i nie usiedzial by w jednym miejscu.Ojciec musi jakoś do niego dotrzeć bo to jest dla mnie bardzo dziwne zachowanie.Spać tyle godzin dziennie to trza mieć cukrzycę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...