Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Ceny w warsztacie


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Sory nie mialem gdzie tego napisac (chyba) Bylem w auto chip-e Niby moj sasiad zna szefa i umowil mnie na wymiane oleju i mialo byc chyba po znajomosci. Dojechalem na miejsce ,spotalem sie czy to tu czy dzwonil gosc do niego a on ze tak tak.. przyjechalem ze swoim olejem i za wymiane oleju i kasacje inspekcji zaplacilem 90zl a za wymiane plynu chamulcowego z plynem 150zl. Czy to sa rozsadne pieniadze? bo na cene po znajomosci to to mi sie nie wydaje... spytalem sie jeszcze ile bedzie mnie kosztowac przeglad klimi +podlaczenie pod kompa. powiedzial ze czyszczenie klimi plus nabicie okolo 150-200 a komp 100zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory nie mialem gdzie tego napisac (chyba) Bylem w auto chip-e Niby moj sasiad zna szefa i umowil mnie na wymiane oleju i mialo byc chyba po znajomosci. Dojechalem na miejsce ,spotalem sie czy to tu czy dzwonil gosc do niego a on ze tak tak.. przyjechalem ze swoim olejem i za wymiane oleju i kasacje inspekcji zaplacilem 90zl a za wymiane plynu chamulcowego z plynem 150zl. Czy to sa rozsadne pieniadze? bo na cene po znajomosci to to mi sie nie wydaje... spytalem sie jeszcze ile bedzie mnie kosztowac przeglad klimi +podlaczenie pod kompa. powiedzial ze czyszczenie klimi plus nabicie okolo 150-200 a komp 100zl

No cena jest z kosmosu troche ale to Auto-Chip wkoncu :lol:

Wymiana oleju (jesli przyjezdzasz z własnym) to okolice 25-30zł (kasacja inspspekcji

w cenie) mysle ze w wiekszosci warsztatów :

za 150zł mialbys OLEJ + FILTR + WYMIANA + INSPEKCJA a tutaj sama obsługa

zjadła 3/4 tej kwoty :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory nie mialem gdzie tego napisac (chyba) Bylem w auto chip-e Niby moj sasiad zna szefa i umowil mnie na wymiane oleju i mialo byc chyba po znajomosci. Dojechalem na miejsce ,spotalem sie czy to tu czy dzwonil gosc do niego a on ze tak tak.. przyjechalem ze swoim olejem i za wymiane oleju i kasacje inspekcji zaplacilem 90zl a za wymiane plynu chamulcowego z plynem 150zl. Czy to sa rozsadne pieniadze? bo na cene po znajomosci to to mi sie nie wydaje... spytalem sie jeszcze ile bedzie mnie kosztowac przeglad klimi +podlaczenie pod kompa. powiedzial ze czyszczenie klimi plus nabicie okolo 150-200 a komp 100zl

takie sa ceny w drogich dobrych warsztatach

niema roznicy jak sie je naprawia czy auto jest 2006 za 300 tys czy 1990r za 5 tys.

zawsze mozna samemu zmienic cos w szopie

[ Dodano: 16 Listopad 06, 22:56 ]

ale filtr oleju to chyba ci sprzedali w tej kwocie??90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ..na szczescie filtr byl w cenie no i uszczelka jakas :? silowniki do maski mi krzykneli jeden za 115. i sie tak zastanawiam bo ten sasiad mi mowil ze po 70 mieli.. na necie widze ze silowniki maski do sedana sa tansze niz do coupe.. sam nie wiem bo na allegro maja nawet po 50zl za jeden.. to jest roznica miedzy 50 a 115...

I teraz sie tak zastanawiam czy jak pojade z tym sasiadem tam, bo wlasciciel to jego kolega, to czy pozniej jak zobacza ze tam bede staly klijet czy jakos troche sie ceny zmienia i podejscie.. czy mam szukac innego warsztatu..

Podjechalem tam z bratem, powiedzialem co chce i stalem tam ,jakas taka dziwna atmosfera nikt nic sie mnie nie pyta, w jak podniesli auto na podnosniku to jakis pan ''mechanik podszedl i patrzy w okoloce bloku silnika a tam mam jakis drobny wyciek i sie go pytam, '' wie pan moze z kad to jest' a on mi odpowiada '' wiem pan co, powiem panu ze na pewno z silnika'' :x to mnie troche rozbroilo...to bylo cos w stylu zrob przeglad czy jakas diagnostyke to panu powiem :| wiec o to podejscie mi chodzi... musze sie zastanowic bo chce miec jednego mechanika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...