Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

No to jak masz mpg to to jest srednie spalanie a skoro z vinu jest europa to ktos zmienil licznik.

Tutaj jest link ktorym ja zmienilem z mil na km.

inpa indywidualizacja.doc - bydle52 - http://chomikuj.pl

oczywiscie od ​dirty.73 bmw_2

Edytowane przez Jabol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisałem koledze JAMEXowi że po podziałce pozna czy zegary pierwotnie nie pochodzą z angola, a zresztą skądkolwiek by nie były wskazanie spalania w mpg bez problemu zmieni ncsem a coś mi się zdaje że nawet kombinacją przycisków w zegarach.

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłopot tylko mam jeden brak jakiego kolwiek czasu pracuje od pon do soboty i w domku mie nie ma a autkiem porusza sie zona.Osobiscie mi to przeszkadza a nie ma kogos kto by mieszkal niedaleko rzeszowa lub okolic do kogo mozna by podjechac i zdarł skóry.Choc kupie kabel to troszke ujme delikatnie jestem zielony w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłopot tylko mam jeden brak jakiego kolwiek czasu pracuje od pon do soboty i w domku mie nie ma a autkiem porusza sie zona.Osobiscie mi to przeszkadza a nie ma kogos kto by mieszkal niedaleko rzeszowa lub okolic do kogo mozna by podjechac i zdarł skóry.Choc kupie kabel to troszke ujme delikatnie jestem zielony w tym temacie

Kolego jak chcesz to mogę ci pożyczyć fejsa do inpy albo Pa softa. Jak będziesz w Rze na miejscu to się odezwij. Ja w Ncs-ie uczę się dopiero kodowania ale w Pa sof jest wszystko prościej. Jak mówię odezwij się i może coś poradzimy.

Pozdrawiam emilo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...