Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Czy będzie ten silnik Pasował do mojej E 36


Rekomendowane odpowiedzi

Cześc. Mam pytanie posiadam Bmw e 36 2.0 24 V i musze zakupic nowy silnik do niej(z vanosem). Mam pytanie czy jesli zakupie ssilnik z e34 94 rok (vanos) zeliwny blok -tak jak w mojej to bedzie pasował?? Zakupilbym go z osprzetem.

a 2 pytanie to takie: Czy bedzie pasował silnik z e34 92 r (z vanosem)? Czyli ten sam rok ale bez osprzetu? BARDZO PROSZE O POMOC. Probowalem sie dowiedziec w BMW POLSKA ale tam nie odbieraja wcale telefonow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Chyba nie!!!

bo kolega zakladal silnik do E30 z vansoem 2.5l 24V i wlasnie e34 ma umieszczone lapy i miske jak E30 a z E36 nieapsowal

Kazdy mowi co innego , za takie informacje pozniej chca kasy heh realia polskie niestety sa zagraniczne fora i mozna wszystkiego sie dowiedziec ...

Co jest potrzebne,żeby zrobić taki swap do e30 :?: Co potrzeba po za silnikiem i wiązką :?:

Chlodnica

Skrzynia od E36

Wiazka - plus gosciu ktory sie zna na kablach :) przewaznie 450zl za podlaczenie innej wiazki biora

silnik

Lapy - zalezy od jakiego auta masz silnik

miska - zalezy od jakiego auta masz silnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o konkrety :!: :?: tzn. który silnik lepiej leży z E36 cz z e34, M50b25 czy skrzynia pasuje z e30 320I, czy też musi być zmiana, wał dyfer itd. ogólnie wszystkie najdrobniejsze szczegóły związane z tym tematem Wszystkim z góry wielkie dzięki <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o konkrety :!: :?: tzn. który silnik lepiej leży z E36 cz z e34, M50b25 czy skrzynia pasuje z e30 320I, czy też musi być zmiana, wał dyfer itd. ogólnie wszystkie najdrobniejsze szczegóły związane z tym tematem Wszystkim z góry wielkie dzięki <bmw_2>

google polecam ...

Rzadko kto chce mowic o takich informacjach za darmo wiec ciezko sie cos dowiedziec jak sie samemu tego nie robi ...

Silnik od E34 pasuje ! nie musisz nic zmieniac ... w samym silniku oczywiscie

Silnik od E36 musisz kupic miske i SMOGA od E34 i przelozyc ...

SKRZYNIA od E36!

Wieksza CHLODNICA

Dyfer zmienic bedziesz musial orginalny ma przelozenia takie ze bedziesz zmieniac co 30KM biegi

Temat wału Ci nie powiem po tematz rzeka sam osobiscie nie robilem tego ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...