Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mordulec

A przypadkiem jakiegoś Indywiduala nie masz ??

ewentualnie podaj VIN to łatwiej będzie powiedzieć co to za wyposażenie Ci zamontowali :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A przypadkiem jakiegoś Indywiduala nie masz ??

ewentualnie podaj VIN to łatwiej będzie powiedzieć co to za wyposażenie Ci zamontowali :)

gf02736

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Carl_Geko
      Jak myślicie.. bo wydawalo mi sie , ze mi silnik zaczal wpierdalac olej bo byly wtedy mrozy  i strasznie zaczal dymic i sprawdzilem ile ma oleju i bylo prawie na minimum.. no i dolalem  z  trzy litry.. no i sprawdzam i troche za duzo.. no i dobra ale pozniej tez sprawdzilem i jest duzo bardzo i przypomnialo mi sie ze auto wtedy stalo na poboczu i nawet na takim zjezdzie no i moglo byc nie rowno.. i ostatnio cos przygazowalm, ale mialem malo benz i chyba bo wlasnie nie wiem bo jak benzyna sie cofa w baku to nie dochodzi i ogolnie cos wali w silniku i nie odpala. 
    • Przez stefano-italiano
      Kupie dystanse wraz ze śrubami do BMW na jedną lub dwie osie, rozmiar 10 mm lub 15 mm tel 
    • Przez bruuudas
      Cześć Wszystkim, chciałbym sie z wami przywitać! To mój pierwszy post. Jeżdzę E34 od niecałego roku, a zakochałem sie  w tym modelu od pierwszych przejechanych kilometrów.
      Pozdrawiam !

• Przez Karabach
      Witam, szukam następujacych częsci do E34 KOMBI:
      - fotele przednie
      - tylną kanapę z oparciem
      - tapicerki drzwi (przód elektryka, tył manual)
      - tunel środkowy
      - schowki kierowcy i pasażera
      - kierownice
      - gałke zmiany biegów
      - półke na narzedzia wkręcana w klape bagażnika
      - prawe przednie drzwi w kolorze orient blue metallic
      Wnetrzę najlepiej w czarnej skórze i/lub drewnie. Pozdrawiam

• Ostatnio przeglądający

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.