Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Spot Maxbimmer'a - Prolog zimowy


Gość Mordulec

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pewnie nie minę się z prawdą,jeśli napiszę,że czas wylatany na ósemkach był dla wszystkich mało istotny.Liczy się radość z jazdy i luzna nawierzchnia :D

Dziewczyny świetnie kręciły ósemki <bmw_2>

A tamtejsi miejscowi maja pamiątkę naszej radości(trawnik troche ucierpiał :mrgreen: )

P.S.Czerwony seat jednego z gapiów-nie zwróciłem uwagi na kierowce ale autko wyglądało jak mocno zbity pies i jęczało niemiłosiernie-trochę nam tam próbowali pokazać ale napewno chodziło o kiełbaskę z grila :mrgreen:

Mam nadzieję,że krótko będziemy czekać na śnieg :mrgreen:

Atmosfera mistrz. A miejscówka na sprawnościówkę,przyznam lepsza niż ostatnio w Krzyżanowicach.W tym składzie jednak zawsze będzie OK.

[ Dodano: 4 Grudzień 06, 02:57 ]

czyja ta czerwona z foty no. 004

Jeśli się nie mylę to Bazylfox który dzielnie spisał sie jako fotoreporter w pełnym ogniu kamieni wylatujących z pod naszych kół na sprawnościówce <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
czy jak mnie nie bylo jeszcze byla konkurecja 1/4 mili, bo cos slyszalem ze mieliscie w planach na nastepnym spocie zrobic cos takiego ;]

Było sciganie na 1/4 ale raczej wiekszosc chciała polatac bokami wiec tylko Byqu i

Krzysiek scieli sie z gosciem z Nysy ktory przyjechał e36 325i :wink:

No a pozniej zaczęło sie krecenie 8-mek , latanie bokami , przypalanie sprzegła i

grilowanie :lol:

Mam nadzieje ze na nastepnej wyprawie bedzie juz białe szalenstwo bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyja ta czerwona z foty no. 004

Jeśli się nie mylę to Bazylfox który dzielnie spisał sie jako fotoreporter w pełnym ogniu kamieni wylatujących z pod naszych kół na sprawnościówce <bmw_2>

hehehe ... tak tak, to ja narażając życie dla dobrych ujęć z Waszymi bumciami w roli głównej jestem właścicielem czerwonej strzały [ :mrgreen: ]

I małe sprostowanie - w tabeli wyników - ja mam 316 <bmw_3> a nie 318 happy_bmw chociaż mogę się zamienić jak ktoś chce <bmw_2>

PS. Fotki będę systematycznie wrzucał....

I jeszcze raz thx za świetną atmosferę, miejscówę i Wasze towarzycho !! uklon_bmw

resizeofdscf1465rf6.th.jpg

resizeofdscf1480hv1.th.jpg

resizeofdscf1485mj1.th.jpg

resizeofdscf1524oe7.th.jpg

resizeofdscf1545eh9.th.jpg

resizeofdscf1586gm5.th.jpg

resizeofdscf1601xo4.th.jpg

resizeofdscf1607be2.th.jpg

resizeofdscf1611nv6.th.jpg

resizeofdscf1622qf4.th.jpg

resizeofdscf1645hh2.th.jpg

resizeofdscf1657un9.th.jpg

resizeofresizeofdscf146qw8.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

TROCHE MNIE NIE BYŁO A TU JUZ SPOCIK TRZASNĄ!!!!!

Po obejrzeniu filmów no moge powiedzieć, że troche działo!!!!

Miał być zimowy ale chyba w tym roku to już tylko jesienno wiosenne spoty sie beda odbywać.

Ja troszke musiałem (z przyczyn niezależnych) zostawić bete w domku.... tak bywa.

Ale miło popatrzeć jak sie bawicie!!!! MAma nadzieje że następnym razem juz we wspólnym gronie polatamy!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
No to jeszcze taki mały clip ze Skarbka ode mnie - połączenie clipa mojego/nibiru/mordulca <bmw_2>

http://video.google.pl/videoplay?docid=5177673417310078958&q=qba_film

Filmik bajerancki , jeszcze takiego montazu nie było : duzy ekran + maly preview z drugiej kamerki , dla mnie rewelka bmw_beer <bmw_1> :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze taki mały clip ze Skarbka ode mnie - połączenie clipa mojego/nibiru/mordulca <bmw_2>

http://video.google.pl/videoplay?docid=5177673417310078958&q=qba_film

Filmik bajerancki , jeszcze takiego montazu nie było : duzy ekran + maly preview z drugiej kamerki , dla mnie rewelka bmw_beer <bmw_1> :wink:

Spoko spoko - cieszę się, że się podoba - ja i tak widzę w nim troszkę jeszcze do poprawienia - ale SIĘ UCZE !!! <bmw_3>

PS. Następny clip już będzie lepszy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...