Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

najpierw z tych co raczej nie będą trafione chyba że znasz gust, rozmiar tp... nie polecam: odzieży, torebek, perfum, a nawet biżuterii - chyba że jak już wspomnaiałam znasz gust wybranki. wtedy świecidełka górą:)

niezly pomysl to kupon na zabiegi kosmetyczne, lecz uważaj raczej z "liftami", "kwasami: itp... miłym gestem na pewno jest np. Fish spa..miła odmiana manicure czy pedicure przy pomocy śmiesznych i milutkich rybek:) rewelacja:) albo np. masaż czekoladowy ( ja nie znam kobity która by nie lubiła czekolady;P

poza tym może byc:

bielizna :)) taki prezent dla dwojga:)

dobre wino - jesli lubi, np w zestawie z pięknymi kielichami,

bon na "ekstremalne przeżycia w chmurach" - czyt. np. lot szybowcem, paralotnią... :)

jak mi jeszcze wpadnie jakiś pomysł to napiszę..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy pomocy śmiesznych i milutkich rybek

wpuszczenie jej karpia do wanny,w czasie kąpieli odpada?:lol:

masaż czekoladowy

sam to załatwie,ale kto później będzie sprzątał:mrgreen:

hehe nie no,dzięki,powoli przekonuje się właśnie,na jakiś salon kosmetyczny

(bielizna już kupiłem,ale w sumie traktuje to bardziej,jako prezent dla mnie:mrgreen::twisted:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpuszczenie jej karpia do wanny,w czasie kąpieli odpada?

Ja jak co roku w ramach rekompensaty za moje złe uczynki, daruje życie karpiowi i wypuszczam go do zalewu. Tegoroczny karp nosił imię Luska.

A co bym chciał dostać hmmmmmmm ujmę to tak : wszystko co dobre :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz wypytywac caly rok, kupuj cos pozytecznego co bedzie uzywala i pamietala o Tobie. Jak slyszysz, ze narzeka pol roku na suszarke, a potem jej machniesz 8 stopniowa, z grzaniem zimnym i chlodnym nawiewem firmy Roventa to spadnie z krzesla, a kosztuje tylko 200zl. Codziennie przy suszeniu wlosow bedzie sie cieszyc z prezentu. Lokowke, prostownice czy szlafrok ( ale taki bawelniany, firmowy porzadny ), kolczyki i inne duperele to takie do wyjscia czasami, to nic takiego co sie uzywa caly czas. O wyjsciu do SPA zapomni szybciej niz pojdzie, no chyba, ze pojedziecie tam razem np. na ferie wiec na swieta? Wedlug mnie odpada. No, ale ja kilka lat temu z Madzia sobie wyjasnilem jak maja wygladac swieta i nie kupujemy sobie zbednych rzeczy ;) piersionek czy naszyjnik mozna kupic na rocznice itp. Ja zwykle podslu****e na co narzeka przy przyjaciolce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kosmetyki to ryzyko szczególnie w jakimś zestawie bo jak się trafi w takim krem na zmarszczki to cienko Cię widzę :P

jakiś jednodniowy karnet na spa czy coś też raczej nie bo faktycznie szybko o nim zapomni może jakiś funkcjonalny gadzet do Jej autka ?? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak na poważnie to jakiś jak pisały wczesniej kobiety karnet na masaż,spa,sauna:) Bielizna tez jest miodzio o ile zna sie prawidłowe rozmiary - biżuteria, hm ja akurat kocham wszystko co się świeci.... torebki-ciuchy - hm wolałabym sobie sama wybrac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My z Edka zrobilismy sobie wspolny prezent i kupilismy gitare elektryczna ze wzmacniaczem :) Oboje zadowoleni i sie obeszlo bez prezentowej napinki :)

Tylko nie ma komu grać :4:

Czyli wychodzi na to, że lepiej dać 10zł na fryzjera, albo zakupy i niech sama poszaleje ;)

Umarłem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Podobna zawartość

  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...