Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


pomocy bmw e30 318 m10 pasek alternatora,kopułka ,świece


Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie pomozcie

kupilem niedawno pasek klinowy alternatora do mojego silnik m10 i okazal sie za krotki i facet powiedzial ze nie wie jaki ma byc?prosze o wymiar paska jaki powinien byc?

jakie swiece najlepsze jednoelktrodowe i inne?

jaka kopulke i filtr paliwa jakie symbole?

pomozcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie pomozcie

kupilem niedawno pasek klinowy alternatora do mojego silnik m10 i okazal sie za krotki i facet powiedzial ze nie wie jaki ma byc?prosze o wymiar paska jaki powinien byc?

Na Twoim miejscu zmieniłbym sklep, do tej pory nie miałem problemów z kupnem niczego, sięgali do katalogu i wszystko jasne, ale przy moim roczniku 11.86 czasami ważny był nawet miesiąc produkcji.

jakie swiece najlepsze jednoelktrodowe i inne?

Ja do siebie kupiłem NGK jednoelektrodowe, coś tam elektroda w "V"

Wieloelektrodowych nie kupuj, one dobrze działają jak auto mocno ciśniesz i mają odpowiednią temperaturę.

jaka kopulke i filtr paliwa jakie symbole?

Kopułkę mi mechanik kupił BERU(jakoś tak), prawdę mówiąc nie jestem w stanie jej ocenić czy dobrze czy źle. Raczej byłbym na źle, ale nie wiem czy to wina samej kopułki czy może nieodpowiednigo ustawienia zapłonu. Poprostu po wymianie kopułki, palca rozdzielacza i ustwieniu zapłonu zaczął strasznie mulić i palić trochę więcej, znowu jak mu się ten zapłon przestawiło tak że w stroboskopie się nie mieścił to zbierał się pięknie ale jeszcze trochę więcej zaczął palić.......

Do zapłonu, jesli kupujesz bo masz zamiar autem jeździć, to kup coś konkretniejszego, będziesz bardziej zadowolony.

A filtr paliwa to do sklepu poprostu idź, ale do innego ;-)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopułkę mi mechanik kupił BERU(jakoś tak), prawdę mówiąc nie jestem w stanie jej ocenić czy dobrze czy źle. Raczej byłbym na źle, ale nie wiem czy to wina samej kopułki czy może nieodpowiednigo ustawienia zapłonu. Poprostu po wymianie kopułki, palca rozdzielacza i ustwieniu zapłonu zaczął strasznie mulić i palić trochę więcej, znowu jak mu się ten zapłon przestawiło tak że w stroboskopie się nie mieścił to zbierał się pięknie ale jeszcze trochę więcej zaczął palić.......

Do zapłonu, jesli kupujesz bo masz zamiar autem jeździć, to kup coś konkretniejszego, będziesz bardziej zadowolony.

Z tego co gdzieś wyczytałem na jakimś innym forum to kopułke powinno się dobierać na podstawie nr VIN, podobno nie wystarczy tylko pojemność i rok,a żle dobrana może powodowć takie rzeczy jak tu piszesz :wink:

Co do świec to polecam NGK... ...i zmień sklep :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...