Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 9 miesięcy temu...

Witam podłącze się pod temat,wiadomo co było?? u mnie jest to samo...jak uruchomię silnik,xenony,dmuchawa na 16st,radio itp 0 falowania i napięcie 14.1 13.9

akumulator mam nowy,alternator już drugi,dwa regulatory i to samo... na wieczór jak uruchomię 22stp i załączy się podgrzewacz obroty falują a napiecię skaka 14.0v-> 13.3v i tak w kółko... a jak podgrzewacz przestanie grzać nic nie faluje.... i napięcie nie skaka

podgrzewacz kupiłem na allegro drugi...z 2004r ponoć 100% sprawny.Sprawdziłem inpą dałem mu 60%grzania bo wtedy powinny 3 grzałki się aktywować i grzeje bo po 15sekundach od aktywacji(wymuszonej z inpy)jest jak ogień...

przeczyściłem wszystkie styki jakie są w silniku na błysk..klemy itp i nic

Filmik

Przepraszam za słabą jakość ale z tela nagrywane

Jak widać po włączeniu podgrzewacza lata napięcie 14.0->13.3

i przygasają światła w środku..

Edytowane przez Przemo1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w dieslu 136km tez tak bylo ze na postoju jak wlaczylem nawiew na wiekszy to obroty w gore i zaraz w dol, i po casie znowu w gore i tak w kolo.

No ale jezdzilem z tym i koles przy okazji podpial mi pod kompa auto i bylo kilka bledow. Pokasowal je i od tamtej pory przestalo falowac. Nie powiem wam co t oza bledy bo on tak szybko to pokasowal, ze ja nie popatrzylem nawet na kod i nazwe

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemo nie patrz na te napięcie na liczniku...Ten test może przekłamywać.

Weź w ręce pożądny miernik i wtedy sprawdz prąd pod maską i na klemach.

Napięcie może się ciut różnić ale tylko tak,że pod maską będzie więcej bo bliżej altka i mniej do przejścia na aku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

hej, u mnie natomiast faluja obroty gdy dam na luz I dojezdzam do swiatal, czasami obroty skacza 500-1000obr, po zatrzymaniu auta obroty utrzymuja sie na stalym poziomie. Przygasania swiatel nie zauwaylem, ale obroty skacza tylko gdy auto jest w ruchu, ale na luzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, u mnie natomiast faluja obroty gdy dam na luz I dojezdzam do swiatal, czasami obroty skacza 500-1000obr, po zatrzymaniu auta obroty utrzymuja sie na stalym poziomie. Przygasania swiatel nie zauwaylem, ale obroty skacza tylko gdy auto jest w ruchu, ale na luzie.

Pewnie masz LPG?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Temat podobny więc się podepnę żeby nie zakładać kolejnego. Problem pojawił się wczoraj wieczorem jak zrobiłem sobie prowizoryczny najazd i wybijałem gumy stabilizatora. Po zjechaniu zauważyłem, że na wolnych obrotach albo jak ujmuję nogę z gazu i wbijam luz, zapala mi się kontrolka przepalonych żarówek od tablicy rejestracyjnej, kiedy te świecą. Przy wyłączonych światłach i zapalonej kontrolce informacyjnej oświetlenie tablicy mruga co jakiś czas jak stroboskop. Dodam, że mam diody LED jako oświetlenie tablicy z chipem, który nie powoduje błędu. Co to może być? Nie jestem pewny ale możliwe, że wczoraj jak wybijałem jedną z gum, mogłem uderzyć w jedną z szyn. na której osadzona jest rolka od paska i być może to jest powodem spadku napięcia, obluzowany pasek? Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...